Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

А смисълът?

Човеко вече има 7 "мнения", като дигне още 3 стари теми ще му станат 10. Като му станат 10, вероятно или ще пусне обява или ще бъде баннат заради флуда.
 
От: Как открихте нашия форум?

А смисълът?

Човеко вече има 7 "мнения", като дигне още 3 стари теми ще му станат 10. Като му станат 10, вероятно или ще пусне обява или ще бъде баннат заради флуда.
Еми ще последва съдбата на много, ако това цели. Тук не се толерира такова нещо. Човек не може да бъде и добронамерен даже. Но нищо, гледаме така да посрещнем повечето пък после ще се види за какво иде реч. :)

Страна, дано хората репортват, че няма как да следим всеки тръгнал да прави "геройства". :)
 
От: Как открихте нашия форум?

От един мой приятел от този форум на име 2fast4you :)
Да, той е един от много готините потребители тук. :) Искам да му благодаря на него, а на теб да ти пожелая приятен престой тук и вярвам, че ще ти хареса атмосферата. :)

Продължавайте с отговорите. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз открих този форум благодарение на приятел,докато бяхме на кафе.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз открих този форум благодарение на приятел,докато бяхме на кафе.

Мерси за отговора и добре дошъл тук. Твоя приятел има черпене от мен. :) Пожелавам ти приятен престой тук и много, ама много професионални успехи. До нови срещи в други теми.
 
От: Как открихте нашия форум?

Да отговоря и аз (макар и сега). Преди по-малко от 3 години търсех в паяжината на Гошко безплатни пролуки с думата "рекламирай". Попаднах тук (не помня позицията) и се втурнах лудешката с линк към смешен поддомейн - без дори да подозирам, че се намирам в реномиран форум... :D Радвам се, че не ме запратихте в "кофата" (тогава) и същевременно съм щастлива, че съм сред вас ;)

P. S. Търсенето беше в google.com - не знаех как да си настроя браузъра за .bg от чужбина...
 
Последно редактирано:
От: От: Как открихте нашия форум?

Аз си та спомням като се появи с рекламатора:). Даже сега видях, че първо аз се се включил в темата ти с репликата - "Това е мега яко! Сега остана да събера 1.50 за да убия рибата. ":-o

Да отговоря и аз (макар и сега). Преди по-малко от 3 години търсех в паяжината на Гошко безплатни пролуки с думата "рекламирай". Попаднах тук (не помня позицията) и се втурнах лудешката с линк към смешен поддомейн - без дори да подозирам, че се намирам в реномиран форум... :D Радвам се, че не ме запратихте в "кофата" (тогава) и същевременно съм щастлива, че съм сред вас ;)

P. S. Търсенето беше в google.com - не знаех как да си настроя браузъра за .bg от чужбина...
 
От: Как открихте нашия форум?

От гугъл, много стойностен форум. Както се казва кой разбира тук се спира ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

От гугъл, много стойностен форум. Както се казва кой разбира тук се спира ;)
Здравей и добре си дошъл тук. Радвам се, че ти харесва местенцето. силно се надявам да се задържиш и да ти помагаме с каквото можем. Успехи и до носи срещи. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Добре дошъл SandWraith. Ако имаш въпроси относно форума, винаги сме готови да помогнем ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз разбрах за сайта от моя бивш шеф. Той държи няколко онлайн магазина за дрехи и ми беше казвал, че оттук си търсел хора за някои услуги. Стана ми интересно и реших да го разгледам. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз разбрах за сайта от моя бивш шеф. Той държи няколко онлайн магазина за дрехи и ми беше казвал, че оттук си търсел хора за някои услуги. Стана ми интересно и реших да го разгледам. :)

Голяма грешка е направил шефа ти. Сега като се зачетеш тука и като се светнеш за нещата, може да му изядеш хляба, като му станеш конкурент:)

Добре дошъл. Щом имаш опит в онлайн бизнеса, значи ще ти е по лесно. Пожелавам ти да задминеш шефа ти в най-скоро време.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз разбрах за сайта от моя бивш шеф. Той държи няколко онлайн магазина за дрехи и ми беше казвал, че оттук си търсел хора за някои услуги. Стана ми интересно и реших да го разгледам. :)
Да, това е доста голяма грешка. :) Но нищо, все пак има две опции - или ще му помагаш и ще учиш повече от тук, за да си полезен или ще му станеш я конкурент, а в друга ниша. Но и ти е направил голяма услуга, ако питаш мен, защото те е насочил към една доста добра среда, в която може да учиш и да практикуваш наученото.

Успехи и приятен престой тук. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Да, и двамата сте прави. Радвам се, че ме посрещате толкова приятелски; мисля, че наистина има какво да науча от този сайт. Аз попринцип работех и като продавач, и като обща поддръжка, а също така правех всякакви банери за магазините му, абе въобще бях човек за всичко (освен програмиране, понеже от това не разбирам). Та се регистрирах тук за да науча повече за онлайн бизнеса като цяло, защото имам няколко идеи (засега още в начална фаза), които мога да се пробвам да реализирам. А отделно от това ми трябват и малко странични доходи, понеже съм студентка, и мисля да си предлагам уменията за правене на банери тук във вашия форум. Но засега повече ще чета и по-малко ще пиша, за да свикна с обстановката. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Да, има много какво да се почерпи като знания от тук. То тук в БГ, доста хора работят 100 неща, а в трудовите им характеристики няма такова нещо. Но какво да правиш? Това е то, траеш и си взимаш малкото пари. Ето за това, местенцено тук дава възможност на хората не само да изкарват допълнителни пари, но и след време да имат време да избират. То бива бива изродия, но нека поне има избор. Ако не, то поне още нещо допълнително.

Успехи и нека всичко твои цели се изпълнят. След време това ще се случи, само е нужно любопитсвто и търпения. Времето му е майката за всичко. Нека минат няколко месеца, който ще прекараш тук и ще разбереш, за какво говоря. Казвам го от опит. И аз бях така в началото, имах мега оскъдни знания, но после с чести визити тук и ровене, нещата се получиха.

Айде за сега
 

Горе