Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Ак какво търси? Място, в което да спамнеш и да получиш червена репутация ли? Защото успя. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Форумът го открих, когато търсих по ключови думи "фрийланс работа" и резултатите да са на български. За съжаление много са малко местата, където може да се чете и наистина да се дават съвети, как може да успее човек да печели допълнително от интернет. Стискам палци и с интерес следя развитието на кампанията "Успей с нас".
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Форумът го открих, когато търсих по ключови думи "фрийланс работа" и резултатите да са на български. За съжаление много са малко местата, където може да се чете и наистина да се дават съвети, как може да успее човек да печели допълнително от интернет. Стискам палци и с интерес следя развитието на кампанията "Успей с нас".
Да, скоро предстои с пълна сила да се започне. Набираме скорост. Чувствай се поканена. :)

Мерси много за доброто ти постче и се надявам скоро да сме още по-голямо местенци за фрилансъри и хора искащи да успеят онлайн. ;) Продължавайте с колектарите. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз научих за този форум от сестрата на моя колежка за което и благодаря.Надявам се и аз да се науча да печеля пари от интенет.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз научих за този форум от сестрата на моя колежка за което и благодаря.Надявам се и аз да се науча да печеля пари от интенет.

А как стана на въпрос форума. Има едно черпене от админите. :) Скоро ще правиш продажби, сигурен съм в това. Само ще те помоля да си постиянна и да четеш с интерес. Успехи ти пожелавам и до нови срещи в други теми.
 
От: Как открихте нашия форум?

По принцип аз съм човек който работи 2 дена и 2 почивам. Винаги съм искала да се занимавам с нещо в почивните си дни. В разговор с моята колежка разбрах , че тука мога да се поразгледам и да се пробвам. И аз се надявам да съм постоянна до колкото мога и дано наистина на клиентите им хареса това което мисля да предлагам.Мерси за пожеланието за успех :D
 
От: Как открихте нашия форум?

Ако се ориентираш към пускането на онлайн магазин, драсни ми лично готов съм да помогна :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз предлагам админите да направят следното: когато се регне някой потребител да получи веднага едно ЛС с линк към раздела "Успей с нас" и разбира се няколко поздравителни реда.
 
От: Как открихте нашия форум?

Радвам се, че форума е еквивалент на опримизиране на свободно време и допълнително докарване на доходи. Реално е така. Ако останеш и помолиш за помощ, няма да ти бъде отказана. Това е чара на това общество от години насам. И ще следваме този дух на развитие. Препоръчвам ти да разгледаш наоколо и да започнеш да се ориентираш, както и да четеш. После започни и да прилагаш, скоро ти гарантирам, че ще имаш резултати. Само не губи надежда, независимо на кое ниво те обхване. ;)
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Аз предлагам админите да направят следното: когато се регне някой потребител да получи веднага едно ЛС с линк към раздела "Успей с нас"

Да, това е много добра идея. Ще видим как ще стане. По принцип го има в настройките за поздравително съобщение. Може да се внедри линка. Мерси занидеята. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Може и да се дадат помощни материали за всяка една сфера както за онлайн магазините има темички. Т.е. да се даде някаква база и от там нататък да ровят по дълбоко.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Аз предлагам админите да направят следното: когато се регне някой потребител да получи веднага едно ЛС с линк към раздела "Успей с нас" и разбира се няколко поздравителни реда.

да Блинки да ми напише някакво текстче а аз :) ще го включа като опция :)
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Аз предлагам админите да направят следното: когато се регне някой потребител да получи веднага едно ЛС с линк към раздела "Успей с нас" и разбира се няколко поздравителни реда.
Повярвайте ми наистина така ще амбицирате много новодошлите и ще знаем че някой стои зад нас.Благодаря че ви има.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз открих форума благодарение на приятел, който наистина освен, че е научил много от тук, също и винаги гледа да бъде полезен на всички. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Форумът върви напред и все повече хора разчитат на него за професионалното си развитие. Идеята "Успей с нас" няма еквивалент и е много похвална за всички, които имат и ще имат участие в нея.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз открих форума благодарение на приятел, който наистина освен, че е научил много от тук, също и винаги гледа да бъде полезен на всички. :)
Ще му споменеш ли ника, да му тегля една репутация. :) Хаххаха, добре си ни дошъл тук и се надявам да си прекараш приятно с нас. А междудругото, как стана на дума за форума. Последните няколко пъти получавам дежа ву, задавайки този въпрос в темата. Успехи и до нови срещи. ;)
 

Горе