Кампания "Успей с нас" - графични материали

От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

За слогана предлагам следните варианти:

Печели онлайн
Бъди независим, Изкарвай пари в Интернет
Печели в Интернет с нашите съвети
Ние съветваме - Ти печелиш
Ние искаме Ти да печелиш
Ние знаем как Ти да печелиш

При други хрумки ще допълня.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ето го и моето предложение за лого. В .png е. :)

lo%D1%8C%D1%80%D0%B0%D0%BEgo.png
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Чудесни са банерите, само слоган остава да се затвърди :)

Ааа мерси мерси :beer:
Това ще са май моите предложения повече няма да правя. Ако се промени слоган-а ще го променя и по тях.
Хайде да видим другите дизайнери с още предложения да има по-голям избор :roll:
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Копи/пейст: ow.ly/m0zKU и давайте мнения за страничката. Ще бъде активна, докато я изпипаме. Индексацията е забранена, за да не се получи дублаж, когато се активира кампанията (не лайквайте на бутоните).

Ако сред вас се намира спец по мобилната версия (css3 media queries) нека помага да коригираме мобилният изглед, че нещо куца (все още го уча).

You must spread some Reputation around before giving it to petya77 again.

Браво. Екстра е.

Хващам се да оправям видеото.
Дайте мнения колко текст да включа вътре. Всичко, което е на страничката или да се направи подбор на основните неща?
Кои лога да ползвам?

:|
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Още предложения за слоган:

Ние печелим от Интернет - искаш ли и Ти?

Ако Ние печелим от Интернет и Ти можеш

Защо и как да печелиш от Интернет?

Защо и как да печелиш от интернет бизнес?

Парата бизнес не прави - Умението е ключът!

Инвестирай времето си с Нас - изгради собствен бизнес в Интернет

...........................

@fifi - дамите водят :D

@Linetta - колкото по-кратки изрази, толкова по-добре. Можеш да редуваш примерно изображение и реплика/въпрос. Дори и 30 секунди е идеална дължина, за да провокира зрителят да зачете съдържанието на страничката.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Като да не повярваш, имайки предвид, че мъжката част преобладава... :)
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ето го и моето предложение за лого. В .png е. :)

lo%D1%8C%D1%80%D0%B0%D0%BEgo.png

Много е хубава. Аз мисля, понеделник да сме вече в кампания. Какво лислите?

Така и така вече имаме всичко. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Една по - добра хрумка за слоган:

Ние печелим - И ти можеш
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Много е хубава. Аз мисля, понеделник да сме вече в кампания. Какво лислите?

Така и така вече имаме всичко. ;)

Благодаря. :)

Ми да започваме. Само да се уточни последно кои банери ще се използват да сложа в моите сайтове рекламката.

Мога също и да боцна по едно текстче - представяне и линкове естествено към страницата с кампанията. :)

Имам и 5-6 странички - фейсбуци. С малко фенове, но нищо... пак ще е от полза предполагам. :)

На мен между другото ми хрумна нещо.

Може да се направи нещо като анкета или тест..., чрез който да се събере информация за потребителите - един вид проучване. Например, какви са им мотивите, с какво предпочитат да се занимават, възраст и т.н.

Така де, това би помогнало да се направи анализ и вече като се направи и втори тур на рекламната кампания (защото сега ще е за представяне), ще могат по-точно и зарибяващо да се напишат посланията и да надъхат повече потенциалните "бъдещи финансово-независими хора" 8)
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Много е хубава. Аз мисля, понеделник да сме вече в кампания. Какво лислите?

Така и така вече имаме всичко. ;)

Не е лошо като идея да почнем от понеделник.

Да дооправим някой неща, обаче. Нали казвахме от онези дни на страничката да има инфографики със статистики как се развива онлайн бизнеса, щото в момента имаме по-скоро урок, който стряска малко един начинаещ - ниши, домейни, настройки на ДНС... За първа страница ни трябва нещо зрелищтно - статистики с възходящи графики.

Останалия текст - не е зле, само още малко да се изглади тук-там, че на места е граматически неправилно. :)

Ако може, колегата дето е направил банера/лого най-отгоре като че ли ще е по-добре да направи лице на човека, щото сега малко ми прилича на обирач на банки с чорап на главата. :-o
И не знам дали да не се направи малко по-широк корпуса, че някак ми теснее ( добре ще е да се изкажат експертите) плийссс

Да се наблегне с някаква фраза около бутоните кол пер екшън - какво ще кажете? от типа на: Стратирай още днес! Регистрерай се сега! или нещо подобно.

:|

П.С. Правя видеото в момента - МОЛЯ някой ако има идеи, препоръки и т.н. да казва докато е време, защото промени по веднъж финализирано видео се правят доста трудно и отнемат много време.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Предлагам да изчакаме за логото - може да има още варианти и накрая да изберем едно. Допада ми и логото на Фифи - привлича мамите ;). Малко може да се изгладят окръжността и ъглите на ключа. Чудя се, дали да не го използваме като допълнителен бутон...

Логото на Маниакал е стилно, нищо че прилича на "обирач на банки" :D - надявам се, че ще придаде визия на лицето...

Стойнев ще ни обогати с инфографиката, когато сме напълно готови с контента - все пак си е доста труд да се измайстори.

Относно бутоните - текста е още в тестов период, подлежи на промяна.

Нека не бързаме - не всеки разполага с време. По-добре да изпипаме нещата перфектно - бавно, плавно и славно.

Мисля, че слоган ще изберем с "пинната" анкета - само пишем, но мненията са недостатъчни, трудно е да се ориентираме без видима статистика или коментари. Докато с анкета ще улесним избора ;) Как мислите?

Относно контента - каквото ви хрумне, пращайте ми на ЛС (за да не се индексира тук) и да преценим как и къде да вмъкваме в страничката.

@ Linetta - ще е възможно ли освен .mp4 формат на видеото, да изкараш и webm или .swf формат? Проблемът е в мобилната версия, за да се оразмери/пригоди видеото в css-а. В момента не успявам да "накарам" видео фрейма да се смали на телефона...
 
Последно редактирано:
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Да, ще поизчакаме за логото. Само ме притеснява на хората да не им умре желанието. Но все пак, който иска да даде едно рамо, може по всяко време да вземе участие - статия, банерче, лого, линкче. ;)

С какво още трябва да се помага? За бутоните - Започни днес или Стартирай сега/днес. Нещо подканващо. Ще гледам и аз да дам една съксес стори тези дни. :) В секцията. За още мотивация. ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Предлагам да изчакаме за логото - може да има още варианти и накрая да изберем едно. Допада ми и логото на Фифи - привлича мамите ;). Малко може да се изгладят окръжността и ъглите на ключа. Чудя се, дали да не го използваме като допълнителен бутон...

Логото на Маниакал е стилно, нищо че прилича на "обирач на банки" :D - надявам се, че ще придаде визия на лицето...

Стойнев ще ни обогати с инфографиката, когато сме напълно готови с контента - все пак си е доста труд да се измайстори.

Относно бутоните - текста е още в тестов период, подлежи на промяна.

Нека не бързаме - не всеки разполага с време. По-добре да изпипаме нещата перфектно - бавно, плавно и славно.

Мисля, че слоган ще изберем с "пинната" анкета - само пишем, но мненията са недостатъчни, трудно е да се ориентираме без видима статистика или коментари. Докато с анкета ще улесним избора ;) Как мислите?

Относно контента - каквото ви хрумне, пращайте ми на ЛС (за да не се индексира тук) и да преценим как и къде да вмъкваме в страничката.

@ Linetta - ще е възможно ли освен .mp4 формат на видеото, да изкараш и webm или .swf формат? Проблемът е в мобилната версия, за да се оразмери/пригоди видеото в css-а. В момента не успявам да "накарам" видео фрейма да се смали на телефона...

ОК - смених настройките, сега би трябвало да нямаш проблем с вграждане за мобилна версия. Ако все пак нещо не е както трябва - казвай да го оправям. Иначе, смятам когато съм готова с окончателното видео да го дам на Блинки и Кулайс и да си го качат те някъде. Естествено не е проблем да го държа при мен на Вимео-то, но пък може да се направи канал в Тубата по проекта - там ще има най-много видимост.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Да, пусни ни го, и на ретрумъра, като главно лице. :) Ще се радвам да го видя и коментираме. С нерърпение ще го очаквам. Керви много, направо сте супер екип. Нямам думи. Ще се радвам на повече места да е качено. Аз при мен ще си го кача. ;) Това е сигурном
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Версия с малко цвят на "обирджията" :)

attachment.php


usn2_ai.png
 
Последно редактирано:
От: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Версия с малко цвят на "обирджията" :)

attachment.php


Виж файлът 6645

:D

Много е готин обирджийята, ама... сега ми прилича на селски тарикат, дето пресича на червено в града за да чуе как ми подвикват "Ало, Гражданино!"
Сложи му една физиономия ала "устремен към бъдещето колежанин" или нещо от сорта.

:|
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Значи Колеги,
С риск да ме оплюете, че само намирам косури на това или онова, обче ей тая работа направо ме оставя без по-нататъшни думи:

3.JPG

Избихме го нещо на чалгаджийска история. "Ковнахме" интернета в десятка не, ами и не знам къде.
Надявам се, че това е сложено за да се изпробват ншрифтовете или нещо от сорта... ако пък не - кажете да ви сложа за музикален фон на клипчето песента "майсторе, майсторе", но после задължително не ме споменавяйте измежду участниците в заданието.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Здравейте,
Включвам се в инициативата с едно предложение за лого
Добавих свой слоган, но той може да бъде сменен :)

USN.jpg

Надявам се да ви допадне

Лек и успешен ден
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Значи Колеги,
С риск да ме оплюете, че само намирам косури на това или онова, обче ей тая работа направо ме оставя без по-нататъшни думи:

Виж файлът 6647

Избихме го нещо на чалгаджийска история. "Ковнахме" интернета в десятка не, ами и не знам къде.
Надявам се, че това е сложено за да се изпробват ншрифтовете или нещо от сорта... ако пък не - кажете да ви сложа за музикален фон на клипчето песента "майсторе, майсторе", но после задължително не ме споменавяйте измежду участниците в заданието.

:D Дойде ми музата за ковано желязо... Спокойно, просто ви изпитвам. Защо пък го свърза с чалгата - представи си как твоят рицар на онова време "кове" стоманен меч под ритмите на Apocalyptica :beer: Обърнете внимание на съдържанието - редактирах части под същата муза. Каквото не ви допада ще "отковем" ;)

[video=youtube;rbTozgoj9OQ]http://www.youtube.com/watch?v=rbTozgoj9OQ[/video]

Относно видеото - ще изпробвам как ще се спогоди с мобилната версия и ще пиша. Към новото лого добавих (експериментално) още един шрифт за мнения.


@Saphire - благодарско за практичността ;)
Богат избор за предприемачите - да видим кой ще закове вековното лого...
 
Последно редактирано:
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ето и нещо от мен за кампанията :)



Uspei_s_nas.jpg
 

Горе