Кампания "Успей с нас" - графични материали

От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Да, обаче ще се стреснат. В смисъл такъв, в първия момент ще си кажат за ФБ страница, например:

"Кви хиляди фенове, кво е тва? Аз имам само 200 приятеля във фейса". Докато, ако влязат в сайта и прочетат обяснението, например как се прави страницата, как се набират феновете, как може да се монетизира въпросната работа, колко би им струвало и най-вече колко ще спечелят и кога. Тогава биха си казали:

"Бе чакай аз да пробвам, не изглежда трудно". Според мен това е начина. Банерите са да загатнат, тоест чрез тях да се направи следното послание: " Искаш ли пари, цъкни на банера, за да видиш откъде и как можеш да ги вземеш".

Тоест мисля, че така са си добре.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Да, обаче ще се стреснат. В смисъл такъв, в първия момент ще си кажат за ФБ страница, например:

"Кви хиляди фенове, кво е тва? Аз имам само 200 приятеля във фейса". Докато, ако влязат в сайта и прочетат обяснението, например как се прави страницата, как се набират феновете, как може да се монетизира въпросната работа, колко би им струвало и най-вече колко ще спечелят и кога. Тогава биха си казали:

"Бе чакай аз да пробвам, не изглежда трудно". Според мен това е начина. Банерите са да загатнат, тоест чрез тях да се направи следното послание: " Искаш ли пари, цъкни на банера, за да видиш откъде и как можеш да ги вземеш".

Тоест мисля, че така са си добре.

Затова да се намери баланса. Аз познавам достатъчно хора, които ще кажат на твоето послание - да бе да искам пари ама те тъй се дават. За това някакъв баланс и подходящо послание.

То маркетинга никой не е казал, че е лесно нещо :).
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Според мен трябва да се включи думата БЕЗПЛАТНО. Но проблема е, че примерно като кажеш на някакъв човек дето едва намира откъде да си пусне компютъра примерно, че за да печели добри пари от сайт, например, трябва да вложи 50лв за домейн и хост и ще си каже "Бе уж безплатно, пък пак ми искат пари", които си е доста тъпо, имайки предвид, че парите се дават на съответната хостинг компания. :confused:

Така, че въпроса тук е: Как да кажеш на някого, че може да печели много добри пари и за целта ще му се помогне безплатно, но пък и той би трябвало да инвестира, било то време или някви пари от сорта на 50лв на година, например.

Така, че варианта с успешните истории би бил най-полезен. Но и да се приложат примерно някакви снимки от разплащателни сметки и т.н., за да послужат като доказателство, че от проекта Х, дадения колега е "избил рибата". И като споменах доказателства...

Може да се направяти динамични банери и примерно да пише:

"Днес спечелих тези пари" (и снимка на съответната спечелена сума

"А за да го направя вложих 3 часа от свободното си време и 0лв инвестиция"

"Мен ме научиха безплатно"

"Научи се и ти!"

"Успей с нас" (тук логото и бутон за цъкане).


Но някак си ще е хубаво да се посъкрати, щото хората не обичат да четат много, много.

П.П.: Другия вариант е 2 банера с различни концепции (например с гореописания сценарий да е единия) и друг (на някой от колегите, които са постнали по-горе) да се сложат в един и същи сайт, който има посещения.

Примерно 3 дни единия и 3 дни другия - на една и съща позиция, за да се види коя концепция докарва повече кликове. Съответно, тя ще е успешната и ще може да се ползва като модел от останалите.
 
  • Like
Реакции: ops5
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Според мен трябва да се включи думата БЕЗПЛАТНО. Но проблема е, че примерно като кажеш на някакъв човек дето едва намира откъде да си пусне компютъра примерно, че за да печели добри пари от сайт, например, трябва да вложи 50лв за домейн и хост и ще си каже "Бе уж безплатно, пък пак ми искат пари", които си е доста тъпо, имайки предвид, че парите се дават на съответната хостинг компания. :confused:

Така, че въпроса тук е: Как да кажеш на някого, че може да печели много добри пари и за целта ще му се помогне безплатно, но пък и той би трябвало да инвестира, било то време или някви пари от сорта на 50лв на година, например.

Така, че варианта с успешните истории би бил най-полезен. Но и да се приложат примерно някакви снимки от разплащателни сметки и т.н., за да послужат като доказателство, че от проекта Х, дадения колега е "избил рибата". И като споменах доказателства...

Може да се направяти динамични банери и примерно да пише:

"Днес спечелих тези пари" (и снимка на съответната спечелена сума

"А за да го направя вложих 3 часа от свободното си време и 0лв инвестиция"

"Мен ме научиха безплатно"

"Научи се и ти!"

"Успей с нас" (тук логото и бутон за цъкане).


Но някак си ще е хубаво да се посъкрати, щото хората не обичат да четат много, много.

П.П.: Другия вариант е 2 банера с различни концепции (например с гореописания сценарий да е единия) и друг (на някой от колегите, които са постнали по-горе) да се сложат в един и същи сайт, който има посещения.

Примерно 3 дни единия и 3 дни другия - на една и съща позиция, за да се види коя концепция докарва повече кликове. Съответно, тя ще е успешната и ще може да се ползва като модел от останалите.

Да, добре е да се акцентира на научи се и безплатно. Но свързани.

Имаш репутация :).
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Мерси. :) .
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Добавих още текст (ow.ly/m0zKU) - да изтъкнем ползите от интернет бизнеса (защо да правя бизнес в ....). Ако имате още предложения - давайте ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Lineta, примерно сценарийче:

- стои загрижено човече потънало в депресия
- някой се появява и му дава идеята - светват крушки, хвърчат долари
- загриженото човече е вече човек вярващ в себе си и работещ за себе си.

Този сценарий ще е страхотен и за флаш банер - видеото може да се конвентира в .swf файл и да се използва в размери 300/250 pxl.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ех тези репутации когато ми трябват все не работят :beer:
Всички се справихме на ниво. Да видим сега гласуването какво ще покаже :D
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ето едно големичко прозрачно лого:

http://store.picbg.net/pubpic/B9/20/408d9d9064a3b920.png

Вижда се хубаво и на тъмен фон
Определено твоето лого ми допадна, ама май немога да ти дам положителна репутация, защото съм нова или аз нещо не мога да намеря бутона:)
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Определено твоето лого ми допадна, ама май немога да ти дам положителна репутация, защото съм нова или аз нещо не мога да намеря бутона:)

Новя, нова, колко да си нова? Скоро ще можеш. Бутонът представлява една звездичка под поста в дясно, на съответния потребител.

Дано имаме силен успех. Форумът го заслужава. :)
 

Горе