Кампания "Успей с нас" - графични материали

От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Хайде и едно от мен първото е прозрачно png
uspei.png uspei2.png
Тестово и свободно за промяна от всеки потребител на форума.
 
Последно редактирано:
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Едно 'по-бунтарско' предложение от мен :)

6226768L.png
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ще гласуваме или ще се избира от екипа на сайта?

Тук ще си изберем лого, когато кажат админите вероятно.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ето видеото в приблизително завършен вариант. Давайте мнения, критики и препоръки за да направя промени, евентуално и да го финализирам.

[video=vimeo;68470871]https://vimeo.com/68470871[/video]
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Супер е станало клипчето браво.
Само едно нещо не ми харесва, шрифта е много малък и трудно се чете на малкото екранче.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Да, перфектно е и забавно дори ;) Може да се поработи върху шрифта малко, все пак аудиторията е без възрастови ограничения - нека и пенсионерите се почувстват млади (без очила) ;)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Моето мнение за клипчето: Според мен е станало чудесно. Съгласен съм с колежката petya77 относно щрифта.
Можеби и музиката трябва по някакъв начин или да се поразбута или да се говори в самият клип с лека музика на фона.
Иначе всичко друго е страхотно.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Linetta, много е добро, но ми се струва прекалено дълго. Не мисля, че повечето хора които попаднат на него ще го изгледат.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Може да се събере и в рамките на 40-50 секунди с малко по-бързо темпо (до степен, че да е уловим текста) като в тези клипчета (приблизително):

[video=youtube;tHfN_QfhWHw]http://www.youtube.com/watch?v=tHfN_QfhWHw[/video]
[video=youtube;HoGGo1MxTso]http://www.youtube.com/watch?v=HoGGo1MxTso[/video]
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Да, според мен трябва да е кратко. И трябва да акцентира върху някои неща основно:

- живеем в България, хората бачкат за по 500 лв.
- всеки може да живее в България и да работи на чуждия пазар, значи да изкарва дори 500 лв на ден
- ние ще му помогнем безвъзмездно

:)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Да, прави сте. :)

Хващам ножицата, да видя как ще го скъсявам

:|
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Lineta, примерно сценарийче:

- стои загрижено човече потънало в депресия
- някой се появява и му дава идеята - светват крушки, хвърчат долари
- загриженото човече е вече човек вярващ в себе си и работещ за себе си.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Да, според мен трябва да е кратко. И трябва да акцентира върху някои неща основно:

- живеем в България, хората бачкат за по 500 лв.
- всеки може да живее в България и да работи на чуждия пазар, значи да изкарва дори 500 лв на ден
- ние ще му помогнем безвъзмездно

:)

500лв друг път. Средната БРУТНА заплата е към 400-450 лв и след "удръжки", хората получават между 270-350лв и ако имат късмет, някои стигат и до 400лв. :/

Кофти, но е факт.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ами така е, да. А ето какъв може да е резултата за един ден работа по един проект:

19s0R.png


Номерът е да покажем на хората, ЧЕ МОЖЕ.

п.п. Ако някой господин от НАП чете - господа, всичко си декларирам, защото съм съвестен гражданин 8)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Ами така е, да. А ето какъв може да е резултата за един ден работа по един проект:

19s0R.png


Номерът е да покажем на хората, ЧЕ МОЖЕ.

п.п. Ако някой господин от НАП чете - господа, всичко си декларирам, защото съм съвестен гражданин 8)

Това е супер!

Ето подобни статистики могат да се включат към описанията на "нещото", от което примерно могат да се изкарат пари. :)
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Има още идин момент за съобразяване:

Хората са се нагледали на какви ли не измами, далавери, схеми, секти, пирамиди и т.нат. Да не се получи и тук - а къв тоя интернет бизнес, мани пак некви схеми.

Не мога да предложа в момента решение натова, а може и само аз да мисля, че ще е проблем.

Може да са няколко банера, в които да се казва конкретно как да вади човек пари от нета.

1.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

И аз мисля като колегата ops5.
В цялата организация на кампанията се избягва да се акцентира върху най-главното според мен, което е:
Във Форума си дават среща реални предприемачи, истински хора, които се занимават с различни видове онлайн бизнес и които печелят реални пари от това. (Няма нищо общо с реклами на разни измислени схеми, които на всичкото отгоре се популяризират с едни и същи лица навсякъде, уж „доволни клиенти” или „онлайн милионери”).
И най-важното, тези хора са готови да споделят с всеки от нас своя бизнес и начина, по който работят, напълно безплатно. Да ни хванат за ръката и да ни доведат до успеха. Да ни покажат колко можем да изкарваме и ние, когато решим да се занимаваме сериозно с нещата. Да сме напълно наясно кога да очакваме първите постъпления в банковата ни сметка и кога ще можем да се издържаме напълно от този бизнес.
 
От: Кампания "Успей с нас" - графични материали

Чак сега успявам да продължа предния пост с идеи:

Банер 1: Направи си сайт и печели от реклами
банер 2: Направи си блог и печели от реклами
Банер 3: Направи си блог и печели от Афилиейт маркетинг
Банер 4: Създай Фейсбук страница и печели с хилядите фенове
Банер 5: Как се печели с Афилиейт Маркетинг
Банер 6: Силен ли си по литература и български език? Можеш да пишеш статии и да печелиш от това!!!

И други подобни директни послания, за да няма помисли, които коментирахме в предните два поста.

Пак казвам, че може да е фалшива тревога, но... трябва да се помисли. Така или иначе простото и директно послание е винаги най-доброто.
 

Горе