Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

SmartBusiness

Active Member
Какво мислите за това?

„Мистериозното изчезване на пчелите няма обяснение.” „ООН потвърди: измирането на пчелите е глобален феномен”.

Човечеството представа си няма какво го грози с изчезването на пчелите по света!Последиците не са само изчезването на меда от рафтовете на магазините !За своят кратък престой от 45 дни събирайки мед пчелата опрашва около 2 000 000 цвята.Това че ядем български ябълки , круши…. изобщо всичко което ни дава българската земя го дължим на нашите български пчели.Но….

Около 1985 год плътната завеса на комунизма проби едно пророчество на Ванга в което тя казваше :

„ПЪРВО ЩЕ ИЗМРАТ ПЧЕЛИТЕ”

Малко след това се разбра, че то върви с още едно или:

”….. ще дойде време когато земята , водата и въздухът ще бъдат отровени”.

Дами и Господа, тези самолети не летят на 9 км. както би трябвало да летят.Тези следи не са вода, погледнете си колата ако е валяло дъжд-има мръсно бели петна, каквито никога не е имало в предните години.

Read more: http://30dumi.eu/2013/02/sbogom-ba-lgarski-pcheli-sbogom-ba-lgarski-med/#ixzz2KV9zlLBw

Прегледайте и коментарите в тази страница. Кара те поне да се замислиш.

[video=youtube;yG3YI4_IgXA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yG3YI4_IgXA#![/video]
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Кемтрейлс е като тест за интелигентност. Почти не можеш да намериш интелигентен човек, който да вярва в тях.


Говорил съм с много любители на тази конспирация.

Никой от тях не пожела да сметнем колко тона "химикали" са необходими за 50 километрова химическа следа.

Никой не пожела да ми обясни как един пътничеки самолет натъпкан с пътници и багаж може да носи няколко тона "химикали".

Никой не пожела да сметнем колко милиона души са ангажирани с тази конспирация. Производители на химикалите, техниците дето ги сипват на всяко летище, пилотите, инженерите, производителите на самолети и тн...


Общо взето от всичките теории на конспирацията тази е най-малоумната.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Факт:
Специално миналото лято наблюдавах самолетите и в определени дни ги имаше тези следи и се разрастваха като облаци.
В други дни си имаше най-обикновена след, която след няколко минути се разсейваше.

По отношение на това дали са пътнически самолети ...
Има снимки в нета на които явно се вижда че въпросните самолети само външно изглеждат като пътнически, а на практика са цистерни.

Edit: Повечето хора които познавам са над средното интелигентно ниво и не само не отричат тази теория, ами дори са убедени че има нещо конспиративно.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Такава глупост не бях чувал.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Защо, ако вярваш в нещо непременно трябва да си под средното ниво или иначе казано тъп?
За мен си ТЪП, ако не се интересуваш от нещо, но приказваш компетентно за него.

За всички над средното ниво малко четиво - войната във Виетнам и U.S. military chemical warfare program
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Никой от тях не пожела да сметнем колко тона "химикали" са необходими за 50 километрова химическа следа.

Без да се наемам да коментирам въпросната "теория", би ли разяснил в подробности как ще извършиш подобно изчисление? Интересувам се от метеорологично- хидрологична гледна точка...

пп: всъщност за да бъдем по точни, Хидрометеорологична мисля, че е по- правилно. Поправете ме ако греша...
 
Последно редактирано:
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Днеска Манчо погледна през прозореца и видя, че единия самолет остава следа , другия не. Единия пръска отрова, другия не.

Е да ама Манчо нищо не знае за тези 2 различни самолети с 2 различни поколения двигатели, летящи на 2 различни височини, с различна влажност и температура на въздуха...

На Манчо всичко му е ясно. Конспираци на билдърбъргите. 5 000 000 обслужващ персонал по целия свят помпат самолетите с отрова и си пръскат децата си. Всичко е ясно и супер логично.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Можеш ли да обясниш тогава защо миналата година небето над София ставаше на решетка? Стоял съм и съм гледал самолетите и имаше такива, които все едно бяха объркали курса - летят, правят завой и се връщат обратно.

[video=youtube;IaPqCMIuEk4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IaPqCMIuEk4[/video]

Коментирай и това признание.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Сега Манчовото ще ти обясни, че е нормално 3 самолета да летят в периметър от няколко десетки кв км и да правят мрежи, защото са нови модели или са си свалили кофти карти от Замундата. Но нормално на Манчо не му се четат патенти и доклади, а му се гледа само Босфор тв.
 
От: От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Без да се наемам да коментирам въпросната "теория", би ли разяснил в подробности как ще извършиш подобно изчисление? Интересувам се от метеорологично- хидрологична гледна точка...

Питай манчовците за това. Питай ги и от кои секретни бази излитат тези "цистерни" и приблизително колко хиляди такива има, че като погледнат през прозореца всеки ден има по няколко.


@redrum - да ти обясня принципа на работа на съвременните самолетни двигатели и после ти да ми кажеш да ама не. Не мерси.

До вчера такива манчовци разправяха за квантовия скок, нибуру и 21.12.2012. После всички се посмяхме, а днес пак почваме с глупостите... И който не им вярва на тези неща е тъп. А който вярва на подобни глупости е много интелигентен и всестранно развита личност...
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Конспирацията е факт - над главите ни се сипят отрови, както ни инжектират такива в първите 24 часа от раждането ни. Целта е глобално намаляване на човечеството и непрекъснат поток от болни организми.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

@redrum - да ти обясня принципа на работа на съвременните самолетни двигатели и после ти да ми кажеш да ама не. Не мерси.
Защо сега ги няма тия мрежи от следи бе дървена главо? Гледай клипчето от РТЛ, там хората са го казали в прав текст - военните разпръскват разтвори, за да могат да манипулират метерологичните карти. Признато от германското правителство.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Но използват някаква технология непозната на нашите професионални пилоти. Говорил съм с инструктори на бойни изтребители които са на ТИ като цяло със самолетите и колко химикали могат да носят и казват че не е възможно да имат толкова голям резервоар за да разпръскват химикали на такава огромна площ и дистанция.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Воените разпръскват алуминиеви стружки от втората световна до сега. Служат за заблуда на радарите. Не е нищо опасно и определено не ги изсипват с цистерни. Често се използват при военни учения и в бой.


А и тези неща не оставят такива следи.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Кемтрейлс е като тест за интелигентност. Почти не можеш да намериш интелигентен човек, който да вярва в тях.


Говорил съм с много любители на тази конспирация.

Никой от тях не пожела да сметнем колко тона "химикали" са необходими за 50 километрова химическа следа.

Никой не пожела да ми обясни как един пътничеки самолет натъпкан с пътници и багаж може да носи няколко тона "химикали".

Никой не пожела да сметнем колко милиона души са ангажирани с тази конспирация. Производители на химикалите, техниците дето ги сипват на всяко летище, пилотите, инженерите, производителите на самолети и тн...


Общо взето от всичките теории на конспирацията тази е най-малоумната.
Един от малкото пъти, да съм напълно съгласен с тебе.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Воените разпръскват алуминиеви стружки от втората световна до сега. Служат за заблуда на радарите. Не е нищо опасно и определено не ги изсипват с цистерни. Често се използват при военни учения и в бой.


А и тези неща не оставят такива следи.

A кое ги оставя и ако са нещо нормално, защо ги няма постоянно?
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

тези които са запознати нека ми обяснят следното:
ако си купя пътнически самолет и возя хора - ще дойдат ли при мен (кой да дойде? американците?) да ми кажат, че трябва да кача и няколко варела (варела...
2528072_F.gif
) с химикал?

искам да кажа, че не вярвам да използват пътнически самолети (говоря за тези които се превозват хора в същия момент) за такива цели.
иначе напълно възможно е да се разпръсква нещо...
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Аз мислех, че се обсъждат пчелите и тяхното изчезване.
Този Боби баретата има нужда от актьорско образование. Държи се и обяснява като махленски супериграч на футболни залози. Такова поведение и говорен в този стил не могат да ми вдъхнат доверие, за да отделя време да догледам първия клип.

Дали самолетите пръскат нещо друго освен отработени газове?
Всяка секунда двигателите с вътрешно горене обогатяват атмосферата с въглероден двуокис. Със скорост, многократно по-висока от еволюционно приемлива.
Всяка секунда кравите, отглеждани за месо, отделят количества метан, увеличаващ парниковия ефект повече от отработените газове на ДВГ. Кравите за мляко също.
Всеки ден, почти всички от вас, поглъщат с храната си купища боклуци. Повечето от боклуците са еволюционно непознати на човешкия организъм. Всеки ден извънземните (крайна цел - завземане на Земята, понеже са зелени; но понеже са дребни, не смеят да влязат в пряка борба) разпръскват отровата си над човечеството - посредством храната на развитите държави.
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Понеже явно не щракате на линкове малко цитати:

Agent Orange is the combination of the code names for Herbicide Orange (HO) and Agent LNX, one of the herbicides and defoliants used by the U.S. military as part of its chemical warfare program, Operation Ranch Hand, during the Vietnam War from 1961 to 1971.

A 50:50 mixture of 2,4,5-T and 2,4-D, it was manufactured for the U.S. Department of Defense primarily by Monsanto Corporation and Dow Chemical. The 2,4,5-T used to produce Agent Orange was later discovered to be contaminated with 2,3,7,8-tetrachlorodibenzodioxin (TCDD), an extremely toxic dioxin compound.

During the Vietnam War, between 1962 and 1971, the United States military sprayed nearly 20,000,000 US gallons (76,000,000 l) of material containing chemical herbicides and defoliants mixed with jet fuel in Vietnam, eastern Laos and parts of Cambodia, as part of Operation Ranch Hand.

The program's goal was to defoliate forested and rural land, depriving guerrillas of cover; another goal was to induce forced draft urbanization, destroying the ability of peasants to support themselves in the countryside, and forcing them to flee to the U.S. dominated cities, thus depriving the guerrillas of their rural support and food supply

United States Air Force records show that at least 6,542 spraying missions took place over the course of Operation Ranch Hand.[8] By 1971, 12 percent of the total area of South Vietnam had been sprayed with defoliating chemicals, at an average concentration of 13 times the recommended USDA application rate for domestic use
 
От: Кемтрейлс - конспирация или фантасмагории?

Склонен съм да вярам, че не теория, а реалност - за късмент и аз съм говорил с летци, имам чичо, които навремето е обучавал топ асовете както в БГ така и в соц блока, че и арабските страни. От неговите разговори, доста неща си противоречат. Доста съм чел в нета и гледал филми по-въпроса, за да направя 2 и 2, че има нещо не както трябва да е. А по линия самолетите, те ич не са пътнически. Толкова са пътнически, колкото и онези дето свалиха кулите близнаци. САЩ от времето на Виетнамската война са експерти по пръснакенето с химикали, какво се чудите че сега не го правят ли? Че д-вата мисли за народа си :D
 

Горе