Кой е най-добрият смартфон?

От: Кой е най-добрият смартфон?

Земи си nexus 6 или 5, ако 6 ти е скъп. Няма да сбъркаш. Аз съм с петицата вече година и ме кефи много. Добър дизайн, удобен е за работа и с добра батерия.
Андроида върви бързо и има доста добра поддръжка.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Голяма батерия издържаща 2 дена [emoji4]
Вчера качих едни скриин шотове където батерията ми беше за един ден и половина. Сега ми е на 2 дена и няколко часа и е на 25%...
Значи моя издържа повече от тази xperia [emoji4]
Относно издръжливоста има модели държащи по 2 седмици до месец....
Вярвай си :). Sony правят реални тестове на тия батерии. Не са като Самсунг да напишат 30 дни в режим на изчакване. Но най-добре говори с някой, който има такъв телефон. Имам база за сравнение и ти казвам, че тоя телефон наистина държи много. С умерено ползване ще те изкара 4-5 дни без проблем.

PS: Ха! И някой друг го е забелязал. Виж кой е на първо място:
Best battery life 2014 - 60 smartphones tested
 
Последно редактирано:
От: От: Кой е най-добрият смартфон?

Вярвай си :). Sony правят реални тестове на тия батерии. Не са като Самсунг да напишат 30 дни в режим на изчакване. Но най-добре говори с някой, който има такъв телефон. Имам база за сравнение и ти казвам, че тоя телефон наистина държи много. С умерено ползване ще те изкара 4-5 дни без проблем.

PS: Ха! И някой друг го е забелязал. Виж кой е на първо място:
Best battery life 2014 - 60 smartphones tested
И какво излиза от класацията по-горе. Z3 16 часа, mate2 33 часа..,
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Преди година си взех този модел - само че черния. Цената беше друга, сега е доста намалена. Все пак е модел над година вече.

http://smartphone.bg/smartphones-asus-Fonepad_Note_6_ME560CG-ME560CG_1A039A

Телефонът е перфектен. Абсолютно безпроблемна работа. Сериозно го препоръчвам.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Направи един скриин шот да видим при тебе какво е положението...

Не можах да намеря екран с такава статистика. Вади статистика кое приложение, колко дърпа и колко държи от последното пълно зареждане, + разните статистики на онлайн бекъпс, трафик през cell мрежата и кое приложение колко трафик прави (+ колко място заема).
Ако това те интересува като инфо - кажи.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Баси тъпия въпрос, това е като да питаш коя е най-добрата кола. Сега ще се изредят всички да дават акъл.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Аз съм с http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6-5953.php това и също съм много доволен, макар да му загубих зарядното :D
Преди година си взех този модел - само че черния. Цената беше друга, сега е доста намалена. Все пак е модел над година вече.

http://smartphone.bg/smartphones-asus-Fonepad_Note_6_ME560CG-ME560CG_1A039A

Телефонът е перфектен. Абсолютно безпроблемна работа. Сериозно го препоръчвам.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

@uphero, като е тъп въпроса защо отговаряш? Надсмиваш се на другите, които "дават акъл", ама и ти не оставаш по назад... че и два коментара един след друг.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Къде видя да давам акъл? Споделих, че и аз имам Асус? Това какво общо има с даването на акъл?
@uphero, като е тъп въпроса защо отговаряш? Надсмиваш се на другите, които "дават акъл", ама и ти не оставаш по назад... че и два коментара един след друг.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Имал съм всякакви телефони, като се почне от нокиа с копчета и се стигне до samsung galaxy s5, note 4, iphone 5s, iphone 6 и много други, но съм осъзнал, че ако телефона не ви трябва за игри най добре е Iphone 5s или 6.
6plus не е удобен и има голяма опасност да му счупите екрана (както аз направих:) ).
 
Re: От: Кой е най-добрият смартфон?

Имал съм всякакви телефони, като се почне от нокиа с копчета и се стигне до samsung galaxy s5, note 4, iphone 5s, iphone 6 и много други, но съм осъзнал, че ако телефона не ви трябва за игри най добре е Iphone 5s или 6.
6plus не е удобен и има голяма опасност да му счупите екрана (както аз направих:) ).

Да айфон 6 е доста добро попадение с прилично държаща батерия и аз препоръчвам!
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Чупих два смартфона и се чудя дали да не си купя нещо яко и нечупливо,,, имаше някъв руски, мярнах в оелекса, ама го забравих точно как се казваше и сега не мога да го намеря,,, ама беше нешо страшно и неразбиваемо
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Най-здрави са Sonim и имат 3 години гаранция. но такава тухла е тежка и неудобна, а и няма смисъл да платите 800-900лв за такъв телефон. По-добре си купете нещо което ще ви върши работа (Iphone 6)
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Не се пиша за разбирач , за това ще говоря за това което имам , преди нова година си поднових договора и постоянно кибича в нета си купих Samsung note 4. Ами доволен съм и то доста , преди него ползвах LG g2 и от него съм доволен , не робувам на марки , за мен е важно да има голям екран и хубава камера и батерия , не ми дреми за ядра, процесори и памет.Даже като си избирах Г2 преди , го избрах заради по добрата батерия и екран като го сравнявах с Samsung galaxy s4 без да ме интересува процесор с колко ядра било и тем подобни простотии поне за мен.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Най-добрият е този, който те задоволява като параметри, размер, дизайн и цена. Много хора дават хиляди левове за телефони, които използват само за говорене. Други пък си купуват прекалено малки и слаби, които не им вършат добра работа. Определи си бюджет и виж какво ще намериш за него, според изискванията си! Ако не намериш, или трябва да увеличиш бюджета, или да вземеш някакъв компромисен вариант.
 

Горе