Кой е най-добрият смартфон?

От: Кой е най-добрият смартфон?

@AMitrev , не съм казал, че сега разбирам, че се правят в Китай, а че това е причината за проблемите в смартфоните не толкова до ОС. Това е голяма разлика.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

хардуара бил се правил в Китай!
@Stivi_G ама ти откри топлата вода. Загледай се какво ти пише на телефона и ще откриеш и че той е сглобен в Китай.

Има ли нещо което не се прави в Китай.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Към предния ми пост... Ето няколко снимки да не бъда голословен...

qzj1bq.png


17v6yq.jpg


209 часа мисля са към 10 дена без рестарт...
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

10 дни без рестарт много ли е?
Моят се рестартира само при софтуерен ъпдейт (които се случват на около 3 месеца веднъж). Забивания не е имало, случвало се е обаче да крашват приложения от 3rd party devs, което си е по тяхна вина.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

10 дни без рестарт много ли е?
Моят се рестартира само при софтуерен ъпдейт (които се случват на около 3 месеца веднъж). Забивания не е имало, случвало се е обаче да крашват приложения от 3rd party devs, което си е по тяхна вина.
Зависи от рестарта. Защото рестарт е и когато батерията ти отиде до долу и телефона се изключи [emoji4]

Направи един скриин шот да видим при тебе какво е положението...
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

@Stivi_G твърдиш че телефоните с андроид са лоши защото се правят в Китай.

@pgplamen разбира се, че има :). Примерно адидас имат заводи в Малайзия :D
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

@Stivi_G твърдиш че телефоните с андроид са лоши защото се правят в Китай.

@pgplamen разбира се, че има :). Примерно адидас имат заводи в Малайзия :D


не всички андроид телефони се правят в китай, докато iPhone се правят точно там :)
Microsoft-Nokia също :)
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

OnePlus one... вече 6ти поръчваме... всичките са доволни... за цената си е машина :)
 
Ето ви една тема за вашите телефони - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=46755

А тоя китаец така и НЕ ЩЕ ДА СЕ СЧУПИ! Вече нищо марково няма да гледам, тая компания изкара невероятни модели за без пари. Ето ви и пример - http://www.jiayu-store.com/jiayu-g5...ch-corning-ips-screen-mobile-phone-white.html

- осем ядра, 1.7 Ghz;
- 2gb ram ddr3;
- метален корпус.

И това за 200 долара, какво по-хубаво, особено като марката се е доказала за мен. Жалко, че моята антика от 2013 още УПОРИТО ОТКАЗВА ДА СЕ СЧУПИ каквото и да правя и ме е срам да го сменя с друг...

Изобщо една такава джаджа с 1000лв по-евтино върши дори по-добра работа, просто отказвам да се присъединя към епъл зомбитата или какво, да си взема гнус с мас, че срещу 1000 лв отгоре мога да бъда тарикат и да имам сърдечен монитор? Еми не, мерси :lol:
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Разгледайте meizu mx4, съвсем скоро ще го има достъпен и в БГ.
 
Nokia e72 symbian s60
Ако някой иска да си ги мерим с квото и да е друго, да каже :)
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Последно време HTC правят хубави телефони. Един приятел има HTC One и е много доволен. А и батерията му е супер издръжлива. Мисля, че е по-добре от Samsung Galaxy S4 например.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

И аз съм чувал много добри мнения за HTC-то.
@Fozzy, още ли ползваш G3 или си минал на G4/G5?
 
Re: От: Кой е най-добрият смартфон?

И аз съм чувал много добри мнения за HTC-то.
@Fozzy, още ли ползваш G3 или си минал на G4/G5?

Още, мислех да взема, ама ме е срам като всичко работи перфектно и да го сменям...
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Ако телефона трябва да се избира според издръжливостта на батерията, тогава има само един телефон:
Sony Xperia Z3 Compact
До сега не съм виждал Android телефон с толкова дълга издръжливост на батерията (предвид дисплея и набримчено, ежедневно, активно ползване). Ако ви трябва яка батерия, това е единствения телефон, давам писмена гаранция.
 
От: Кой е най-добрият смартфон?

Ако телефона трябва да се избира според издръжливостта на батерията, тогава има само един телефон:
Sony Xperia Z3 Compact
До сега не съм виждал Android телефон с толкова дълга издръжливост на батерията (предвид дисплея и набримчено, ежедневно, активно ползване). Ако ви трябва яка батерия, това е единствения телефон, давам писмена гаранция.
Голяма батерия издържаща 2 дена [emoji4]
Вчера качих едни скриин шотове където батерията ми беше за един ден и половина. Сега ми е на 2 дена и няколко часа и е на 25%...
Значи моя издържа повече от тази xperia [emoji4]
Относно издръжливоста има модели държащи по 2 седмици до месец....
 

Горе