Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Още две идеи от мен:

Loading бара символизира процеса на издирване.

8015324J.png


"MISSING" печат. Целта е да носи препратка към печата, който се слага на докумените на някой, който е изчезнал.

8015322s.png
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ей мамка му,,, паля ви фитиля и пак не увряхте за каймак,,, ко да ва прая
Кибапи не ви ли са ядат или сте на диета,,, как да разпалим апетито у мързялив художник
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ей мамка му,,, паля ви фитиля и пак не увряхте за каймак,,, ко да ва прая
Кибапи не ви ли са ядат или сте на диета,,, как да разпалим апетито у мързялив художник

Като за начало може да спреш да пишеш, като идиот и вместо да си давате "компетентното" мнение и да се правите на забавни с хумор от 99та, да оставите хората да работят. Успех.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Значит, казах, чиняма са обаждам,,, ама давайте предложения, няма смисъл се заяждате с журето
Нито сте ми на конпетенцията нито на чекиите,,, но неща да обиждам никои чикиджия
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

          
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Едно предложение и от мен:

Izdirva2_zpscwqox3gw.jpg



Izdirvaweb_zpsow4jdwvs.jpg



Успех и лека работа на всички.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Еблематично лого се тарси,,, севи посказвам ама нима слушате
Като рисувате си мислете за мени, туие подказка
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

@petya77 даде толкова предложения(при това някои от които доста добри), че ако не спечели, трябва поне утешителна награда да получи... :)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Нали за това е журето, то да отсъди, да раздаде и бонус награди:)

И според мен Петя се раздаде най-много от всички нас това е факт то се вижда.

Според мен в последния етап трябва да се дадат някакви насоки и предпочитания и изобщо има ли нещо което се доближава до вижданията и представите на собственика на сайта, нещо което да стимулира един последен творчески напън:) , ако мога така да се изразя, но стига съм писал и аз, че ако имаше толкова предложения, колкото коментари, щеше да се получи перфектния конкурс.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

@petya77 даде толкова предложения(при това някои от които доста добри), че ако не спечели, трябва поне утешителна награда да получи... :)

Особенно това с плувките.....
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

@petya77 даде толкова предложения(при това някои от които доста добри), че ако не спечели, трябва поне утешителна награда да получи... :)
Пусналият конкурса трябва да я покани на романтична вечера :lol:
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Добавен елемент към по-горното ми предложение:

gif_predpr_bg.png



Дори и да не бе обявен конкурс с награда - за мен е без значение. Следя другата тема на автора относно развитието на сайта - подобен проект заслужава най-доброто от всички ни. ;)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Още едно предложение от мен, представях си го да стане една идея по-добре, но.. :|
VPPDBkS.png
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Аз не съм участник в конкУрса и лога не мога да правя, просто в моето съзнание винаги се появава нещо подобно, ( следя темата с интерес и чакам да разберем кой пИчели ).

Успех на всички участници.


http://prikachi.com/images.php?images/464/8010464A.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/454/8018454V.jpg
 
Статус
Not open for further replies.

Горе