Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Логото на мобиле има сходство с другото толкова колкото аз приличам на Брад Пит:), от друга страна пък не виждам какво общо има между търсене и издирване, може някой да кръсти Гошо не търсачка, а издирвачка:mrgreen:

Че бая приличаш :lol:
Между другото, до сега гледах логото на мобилно устройство. И там в умаления размер, приликата е много голяма. Тука на големия монитор наистина приликата е само в цветовете...
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ебати.......
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Между другото няма да е зле да пуснеш и конкурс за баннер :) на izdirva.bg
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Продължение...

8021707a.png



@tripledeuce, прикачи предложението си в prikachi .com и го постни чрез url опцията - във форума не се визуализира.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Конкурсът стана много интересен. Ето една нова идея, която ми хрумна днес: :)


Ето и друг вариант
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Нямам идея дали се виждат.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ами, жалко, явно още нямам права да качвам нито линкове, нито снимки. :(
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Всъщност ми трябват още 2 поста, но не искам да спамя :)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Lorem Ipsum е елементарен примерен текст, използван в печатарската и типографската индустрия. Lorem Ipsum е индустриален стандарт от около 1500 година, когато неизвестен печатар взема няколко печатарски букви и ги разбърква, за да напечата с тях книга с примерни шрифтове.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

%D0%98%D0%B7%D0%B4%2B%D0%A4%2B2.jpg
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Логото на мобиле има сходство с другото толкова колкото аз приличам на Брад Пит:), от друга страна пък не виждам какво общо има между търсене и издирване, може някой да кръсти Гошо не търсачка, а издирвачка:mrgreen:

Голяма дискусия колеги благодаря ви за вниманието ;)

Издирване и търсене са синоними няма разлика има разлика само в изказа

Идеята на логото е да е търсачка ако реално си зададете въпроса издирването се осъществява с търсене в база данни.
Записва се в определена база всичко и след това по тази база се сравнява и се търси. Всички сте виждали и в CSI и други сериали независимо дали става въпрос за кола, човек, или нещо друго се прави издирване в базата данни. Логото е направено като търсачка точно поради тази причина.

Автора на темата има последната дума.
Колкото до прилика с Мобил.бг то тя е единственно в синия цвят на бутона БГ.

успех на всички :)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Следя конкурса , но не е коректно, резултатът да се обяви в !2 00, никой не е Пепеляшка, айде малко уважение, спазвайте си датата, хората се постараха здраво
 
Статус
Not open for further replies.

Горе