Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Именно затова от доста време не вземам участие в конкурс във форума. Супер много подигравки с труда на дизайнерите. Вярно за повечето са "няква картинка", но е абсурдно да се предлагат суми от порядъка на 50лв, а даже видях и тема за лога по 5$ !? По-зле и от индийците станахме..
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

За 200 лева озверяхте бе

Колега не всеки разполага с милиони :). А и не мисля че е заради този конкурс. То се наслага наслага и изведнъж избухва, нормално е. За последните 2 3 месеца, сиг 1000 лв. си спестиха автори на конкурси. Аз лично си спомням скорошни 3 конкурса с подобни по 200 лв награди, които така и не преключиха. А и освен пари някой хора имат достоинство и принципи :). Аз лично не съм участвал в конкурса, така или иначе няма да взема нищо (ако мислиш че мрънкам за парите).
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Eдинствения аматьор тук е автора на конкурса. С извинение, обаче аз като човек който няма грам понятие от дизайн и изкуство както 95% от тези които ще използват сайта открих няколко лога които просто са уникални и биха били много на място в такъв сайт. Като цяло заданието е много кратко, което за мен означава че се дава право на дизайнерите да се развихрят и да дадат най-различни предложения.

Според мен автора не постъпва коректно, понеже е обещал наградата. Като не му харесва толкова много ните одно от логата да дари парите на ДМС или СОС детски селища, както предложи някой по-горе. Имаше едно време такава практика и беше много добра. Сега извинявам се ама за 200 лв да очакваш лого с креативност на марки от сорта на адидас или нещо подобно си е смехотворно. Нека като толкова говорите проверете колко е платил Стиив Джобс за логото на НЕКСТ компютрите и тогава приказвайте глупости че 200 лв са много пари. Аз ако разбирах от дизайн за 200 лв няма да си отворя фотошопа или там софтуера с който работя. Това е супер сложна материя. Колкото до това автора дали би могъл да си направи сам логото. Еми аз като мога да си направя нещо не пускам конкурс или не търся някой да ми го направи. Каквото заданието такива и логата. Даже всъщност са много по-добри от заданието.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Eдинствения аматьор тук е автора на конкурса. С извинение, обаче аз като човек който няма грам понятие от дизайн и изкуство както 95% от тези които ще използват сайта открих няколко лога които просто са уникални и биха били много на място в такъв сайт. Като цяло заданието е много кратко, което за мен означава че се дава право на дизайнерите да се развихрят и да дадат най-различни предложения.

Според мен автора не постъпва коректно, понеже е обещал наградата. Като не му харесва толкова много ните одно от логата да дари парите на ДМС или СОС детски селища, както предложи някой по-горе. Имаше едно време такава практика и беше много добра. Сега извинявам се ама за 200 лв да очакваш лого с креативност на марки от сорта на адидас или нещо подобно си е смехотворно. Нека като толкова говорите проверете колко е платил Стиив Джобс за логото на НЕКСТ компютрите и тогава приказвайте глупости че 200 лв са много пари. Аз ако разбирах от дизайн за 200 лв няма да си отворя фотошопа или там софтуера с който работя. Това е супер сложна материя. Колкото до това автора дали би могъл да си направи сам логото. Еми аз като мога да си направя нещо не пускам конкурс или не търся някой да ми го направи. Каквото заданието такива и логата. Даже всъщност са много по-добри от заданието.

Колега, както са тръгнали нещата, скоро ще трябва на дизайнерите да се правят смс дарения. За даренията съм, но въпреки това не трябва да преключва с едно подобно дарение конкурса. Затварям си очите и утре пак участващите в конкурсите се надупват и бой :D (с извинение)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Колега, както са тръгнали нещата, скоро ще трябва на дизайнерите да се правят смс дарения. За даренията съм, но въпреки това не трябва да преключва с едно подобно дарение конкурса. Затварям си очите и утре пак участващите в конкурсите се надупват и бой :D (с извинение)

Допускаме, че наистина са толкова грозни и нетърпими логата, че няма едно което и 5 лв да струва. Тогава отиваме навариант дарение. иначе си избира лого и плаща на човека. а нямаше ли и едно менение на автора в което пишеше, че трябва да измисля и допълнителни награди, или се бъркам.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Нямаше да пиша повече в тази тема и досега бях ядосан, ама вече ми е смешно:

attachment.php


Големия работодател вече ми се предлага. Качи снимка да те видя първо, нема ли да се поцелуваме...
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

A w konkursite za po 50 lewa se izbihte da predlagate a???

ПП не заслужавате кирилица
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Още малко и ще темата ще мине по най-много онлайн тази с яйцата
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

A w konkursite za po 50 lewa se izbihte da predlagate a???

ПП не заслужавате кирилица

Марш от тук, че и за теб бан, като съучастник трябва.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Наплюхте ли се господа, или да почакам още малко да се покажете какви смешници и жалки душици сте? Ами ако съм решил в последния момент наистина да обявя победител, с когото бих работил за в бъдеще и да си получи парите човека. Кво правим господа Андрешковци? Всеки плямпа първо без да е участвал, друг плямпа и е с голямо самочувствие обаче глупака ми предлага лого от Гугъл за 200 лева...ако мине баце....пернишки номера.....трети е големия недооценен дизайнер и ръси некви кръчмарски мъдрости! Четвърти смешен експерт прави оценка на сайта като цяло и къв бил грозен ника ми смешен аз па неграмотен......Заболе ме главата от вас бе! Ей само жените се държаха най-достойно и умно!
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Проследете темата , горския я пуска и бластера я подклажда и не и остава дъх да поеме, в даден момент горския казва давайте още и бластера и той не остава по назад, , още веднъж казвам, че сайта не бива да допуска това
Остави логата, жалко за потрудилите се , възможно е да се случи с всяка сериозна тема
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

На ЪПХЕРО само ще му кажа, че поне 50 % от дизайнерите дали оферти в темата са печелили конкурси от хиляди левове и такива смръдливци не могат да им стъпят и на малкия пръст. А колкото до 20 те . лв. или 5 - те всеки има право да участва, за колкото му е кеф. И както виждаш не ги продавам моите концепции вече не за 200, а и за 20 000 няма да му ги дам. Мангали нещастни. Още някой ще защитава ли горския?
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Наплюхте ли се господа, или да почакам още малко да се покажете какви смешници и жалки душици сте? Ами ако съм решил в последния момент наистина да обявя победител, с когото бих работил за в бъдеще и да си получи парите човека. Кво правим господа Андрешковци? Всеки плямпа първо без да е участвал, друг плямпа и е с голямо самочувствие обаче глупака ми предлага лого от Гугъл за 200 лева...ако мине баце....пернишки номера.....трети е големия недооценен дизайнер и ръси некви кръчмарски мъдрости! Четвърти смешен експерт прави оценка на сайта като цяло и къв бил грозен ника ми смешен аз па неграмотен......Заболе ме главата от вас бе! Ей само жените се държаха най-достойно и умно!

Не, не сме се наплюли. Ти плюеш върху труда и достойнството на хората. И не подмятай циганските си 200 лв. Никой нормален няма да ти ги вземе :) Жалък си палячо. А и съм сигурен, че не знаеш кой е Андрешко.

attachment.php
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Стойнев, ти си най-голямата изненада тук. Уж фирма тва онова, уж професионално отношение, а плюеш и меташ все едно ти се пада по наследство наградата. Ами смотан си баце, как да ти го кажа. Некадърен си за нещо по-сериозно, да ти го напиша ли с големи букви? Да тръгна ли да ти коментирам идеите и картинките дето ги предложи. От уважение към вас не съм си позволил нито една публична забележка или коментар. Гледах си и си правих изводите. Като ви казах, че не ставате за нещо повече от 50 стинки и ми се нахвърлихте....еми учете се бе, не съм ви аз виновен!
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Стойнев, ти си най-голямата изненада тук. Уж фирма тва онова, уж професионално отношение, а плюеш и меташ все едно ти се пада по наследство наградата. Ами смотан си баце, как да ти го кажа. Некадърен си за нещо по-сериозно, да ти го напиша ли с големи букви? Да тръгна ли да ти коментирам идеите и картинките дето ги предложи. От уважение към вас не съм си позволил нито една публична забележка или коментар. Гледах си и си правих изводите. Като ви казах, че не ставате за нещо повече от 50 стинки и ми се нахвърлихте....еми учете се бе, не съм ви аз виновен!

Пич тука има уникални лога, който си заслужат парите и не се прави на луд. И едно лого да имаше и то да беше само бял фон, ти си задължен да дадеш сумата която си казал в началото!
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Стойнев, ти си най-голямата изненада тук. Уж фирма тва онова, уж професионално отношение, а плюеш и меташ все едно ти се пада по наследство наградата. Ами смотан си баце, как да ти го кажа. Некадърен си за нещо по-сериозно, да ти го напиша ли с големи букви? Да тръгна ли да ти коментирам идеите и картинките дето ги предложи. От уважение към вас не съм си позволил нито една публична забележка или коментар. Гледах си и си правих изводите. Като ви казах, че не ставате за нещо повече от 50 стинки и ми се нахвърлихте....еми учете се бе, не съм ви аз виновен!

Дреме ми за мнението ти шнур скапан. Не искам награда и никога не съм искал. Може да съм "смотан", ама готиното е, че не ти определяш, кой е смотан. Само можеш да преглъщаш и да точиш лиги. Докато не неписа 10 пъти, че са некадърни хората, които работят за теб си мълчах. Ама накрая ми дойде в повече. И пак ти казвам, не ме интересува мнението ти. Видях те колко можеш. Вече и да дадеш на някой парите ще е от зор. По добре да не се беше опитвал с тия евтини номера. Наглец и измамник. Ето вече и линкове от тук ще са ти релевантни! Честито!
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Госпожици, не се сърдете като ви кажат, че задниците ви са дебели :p
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Ами най-малкото трябва да кажеш, че си запазваш правото да не избереш лого и да няма победител. Така е коректно, а това дали участниците са про или не си е чисто субективно. Ако искаш доказано про ти препоръчвам Ралев, но си приготви няколко хиляди лева.

Дори сега да обявите някаква наградка, аз ако съм в форума веднага ще ви дисквалифицирам , защото не спазвате елементарни договорки по даден проект , ако съм админ вие сте вън, така правят добрите сайтове

Стойнев, ти си най-голямата изненада тук. Уж фирма тва онова, уж професионално отношение, а плюеш и меташ все едно ти се пада по наследство наградата. Ами смотан си баце, как да ти го кажа. Некадърен си за нещо по-сериозно, да ти го напиша ли с големи букви? Да тръгна ли да ти коментирам идеите и картинките дето ги предложи. От уважение към вас не съм си позволил нито една публична забележка или коментар. Гледах си и си правих изводите. Като ви казах, че не ставате за нещо повече от 50 стинки и ми се нахвърлихте....еми учете се бе, не съм ви аз виновен!

:pТака е не си виновен
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе