Край на сагата "Южен Поток" ?

От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Тук лъгането се вдигна на по-високо ниво. Данните от официалният сайт на газпром не били валидни, така е БГ матрьошките отричат дори и самите данни от официални руски източници - хвърлят се като Матросов пък било то и на руската амбразура - иди разбери шизофренията ...
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Тук лъгането се вдигна на по-високо ниво. Данните от официалният сайт на газпром не били валидни, така е БГ матрьошките отричат дори и самите данни от официални руски източници - хвърлят се като Матросов пък било то и на руската амбразура - иди разбери шизофренията ...

"Мурзилки, матрьошки..." този речник го наблюдавам отдавна. Смешното на тъпунгерите като вас е, че не разбирате, че не можеш да засегнеш истински българин, ако го наречеш "Левски" или "Ботев".

Газпром дава нормални данни. Кой от вас ги е чел бе, суеци?

Дори ми е чудно как все още енпеошките не са измрели у кофите. Егати хлебарките.
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Ей Страна, тази пенсия не ти се отразява добре. Почва да ти се изпилява с всеки изминал ден обективността и способността да намираш данни, но пък странно ти засилва въображението - да не би да е нещо свързано с икономическото състояние на раша?

Знам, че е трудно да приемеш факта, че данните идват от официалният им сайт, но от там идват. Примерно 13,7 милиарда по син поток за 2013 или и това не е вярно? И ти ли сега ще ми кажеш, че това не е вярно?
 
От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Ей Страна, тази пенсия не ти се отразява добре почва да ти се изпилява с всеки изминал ден обективността - да не би да е нещо свързано с икономическото състояние на раша?

Знам, че е трудно да приемеш факта, че данните идват от официалният им сайт, но от там идват. Примерно 13,7 милиарда по син поток за 2013 или и това не е вярно? И ти ли сега ще ми кажеш, че това не е вярно?

Ми цитирай бе, пале. Цитирай го този сайт.

Мислиш ли, че ще се занимавам да си губя времето с теб за нещо, което всеки може да провери в Мрежата, вместо просто да ти тегля съвсем заслужено една ?

Мислиш ли, че ми дреме за една хлебарка? Която не може да чете, но се ръга? На която подробно е обяснено преди това, че тясната пропускателна способност на Син Поток е водила до това, че България е печелела транзитни такси? Че на тая хлебарка е обяснено подробно как покрай новите реалности България вече не само, че няма да печели тези такси, но дори и ще ги плаща на Турция след като Синия Поток се разшири?

Ама хлебарката не можела да чете? И аз ли трябва да съм виновен? Ми да се пита що диша вместо да се прави на главанак по форумите.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Алкохола не прощава на никой...

Не е до алкохола. Алкохолът ви прави да се замотавате на теми от типа България на три морета и на пет ракии. Но алкохолът не е извинение за глупостта и липсата на реално национално достоинство. Тва си е манталитет.
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Споко,няма да има ЮП,ама газ ще има!Пастирката ще ще носи газ с камили от Катар,а Баце кофи втечнен газ от САЩ ;)
 
От: От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Ми цитирай бе, пале. Цитирай го този сайт.

Мислиш ли, че ще се занимавам да си губя времето с теб за нещо, което всеки може да провери в Мрежата, вместо просто да ти тегля съвсем заслужено една путка-майна?

Мислиш ли, че ми дреме за една хлебарка? Която не може да чете, но се ръга? На която подробно е обяснено преди това, че тясната пропускателна способност на Син Поток е водила до това, че България е печелела транзитни такси? Че на тая хлебарка е обяснено подробно как покрай новите реалности България вече не само, че няма да печели тези такси, но дори и ще ги плаща на Турция?

Ама хлебарката не можела да чете? И аз ли трябва да съм виновен? Ми да се пита що диша вместо да се прави на главанак по форумите.

Егати олигофрена.

С хлебарка можеш да се обръщаш към някой от родствениците ти или потомците ти - все ми е тази. Не ти ли писна в състояние на липса на каквито и да е аргументи да плюеш и обиждаш по най-долен начин всички?

Както казах пенсията не ти действа добре, но те извинявам тежко е да гледаш икономическият срив на родината ти и най-вече любовта към Путин - това по е и по-педерастко от вашите виждания за запада.

Писал съм по-горе от къде можеш да видиш това в сайта на Газпром - но кой да чете, работата заприлича при теб като чукча писател.
 
От: От: От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

С хлебарка можеш да се обръщаш към някой от родствениците ти или потомците ти - все ми е тази. Не ти ли писна в състояние на липса на каквито и да е аргументи да плюеш и обиждаш по най-долен начин всички?

Както казах пенсията не ти действа добра, но те извинявам тежко е да гледаш икономическият срив на родината ти и най-вече любовта към Путин - това по е и по-педерастко от вашите виждания за запада.

Писал съм по-горе от къде можеш да видиш това в сайта на Газпром - но кой да чете, работата заприлича при теб като чукча писател.

Ми виж го бе! Ама не можеш да мислиш. Не можеш да го анализираш. При положение, че ти е обяснено подробно с грижа и внимание като в детски ясли.

Пропускателната способност на Син Поток досега е била малка. Затова България е печелела от транзит 800 млн на година (турският внос е неравномерен и в пиковите периоди Турция внася газ през България).

Сега вече ще е голяма (Син Поток-2). Поради тази причина България не само че няма да печели от транзит, но ще плаща на Турция за това.
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Стига си цапал и мажел - пишеш, че е на фул син поток, а реалността е друга.

А другата ти лъжа, че печелим 800 милиона. Булгартрансгаз има около 120 милиона приходи от транзитни такси.

A, ако някога се случи нова тръба 63 мил. кубика тогава ще видим какво ще плащаме ти не бери грижа.

Факта, е че Путин осра положението - не се съгласи да работи по правилата с ЕС от една страна, а от друга боя който яде рублата спада на цената на петрола и от там газ като дериват води до икономическа необоснованост на ЮП.

Хайде обясни що Путин СПРЯ проекта? Някой от ЕС да е казал спираме го?!?!

За напред като почнеш да лъжеш по една тема, не вади аргументи, които са нови лъжи от друга тема.
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Стига си цапал и мажел - пишеш, че е на фул син поток, а реалността е друга.
Ква е реалността бе, кретен малоумен? Ако ще се правиш на икономист, то цитирай числа. Работи с цифри. Те са само десет (може би и това не знаеш).
 
От: Re: Край на сагата "Южен Поток" ?

Без обиди, да не се модерираме. ;) Успехи с темата.... ;)

Не е обида, а констатация. Не може да се спори на икономически теми без да се ползват статистически данни. А когато не можеш да анализираш статистически данни, то самото участие на такъв индивид-главанак е обида за самата тема.

Ако искате сериозни теми във форума, то или ще запрете сукалчетата, или ще позволите на вълците да ги ръфат за глупостта им. Трети вариант няма.
 
От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Ква е реалността бе, кретен малоумен? Ако ще се правиш на икономист, то цитирай числа. Работи с цифри. Те са само десет (може би и това не знаеш).

Пенсията, Страна Пенсията не ти се отразява добре. Пиша ти да видиш сайта на газпром, после ми скачаш, къде да търсиш. Сега ми ревеш за числа, писах ти числа 13,7 милиарда кубика от Русия към Турция през Син Поток за 2013, а фул-а е 16 мил. кубика.
Хайде за напред преди да пишеш да поработиш с числата. Хайде да броиш до 10 виждам знаеш, цифрите, та като стигнеш до 10 може да си по спокоен и да мислиш.
 
От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Пиша ти да видиш сайта на газпром, после ми скачаш, къде да търсиш. Сега ми ревеш за числа, писах ти числа 13,7 милиарда кубика от Русия към Турция през Син Поток, а фул-а е 16 мил. кубика. .
И ? 63 милиарда ще поемат Сините потоци. Кой ще плаща за транзита? Тези, които прокарват газа или тези, които искат да получат газ?
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

И иде да покаже, че Русия не праща 100% натовареност по син поток, както твърдиш - нищо повече, нищо по-малко.
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

В крайна сметка нищо не се знае за проекта, Белене и Южен поток си остава политическо решение зависещо от Европа, нашите доведени братя и сестри, дето за нищо не ни бръснат.
 
От: От: Край на сагата "Южен Поток" ?

В крайна сметка нищо не се знае за проекта, Белене и Южен поток си остава политическо решение зависещо от Европа, нашите доведени братя и сестри, дето за нищо не ни бръснат.

В грешка си. Тези проекти вече ги няма. Поне в близките десетина години. И никаква Европа няма да може да ги спаси - влакът потегли. Дет каза Милер: "проект окончен".
 
От: Край на сагата "Южен Поток" ?

Кой твърди това?

Чудно, кой?
Тръбата е препълнена, особено зимата. Именно поради тази причина България досега получаваше транзитни такси от Турция в размер на 800 млн годишно, защото Син Поток не стигаше. Вече няма да ги получава.
А тези 800 милиона са само в твоето въображение, което го засегнахме по-горе.

В тази тема съм писал как лъгането излезе на ново ниво да не се признават официалните данни от Газпром и ти реши да ми скачаш с обиди.

Върни се брой си и си чети.

Пак те питам Путя, що официално СПРЯ проекта, а не ЕС или която и да е страна от ЕС? Като всичко е толкова перфектно, що Путя не каза ок правим го по правилата?
А защо Путя не иска дерогация както се случи със северен поток, а като мишка се изниза? Що не си защити интерес на ЮП? Мога още въпроси те питам, но знам че няма какво да ми кажеш и пак едни обиди ще завалят.
 

Горе