Малко помощ за Webmoney

От: Малко помощ за Webmoney

Благодаря ти много! Сега ще го пратя...
само ако можеш и едно заглавие на мейла да ми преведеш...
примерно "Въпрос за документи"

А в писмото да им посоча ли нещо друго - примерно WMID-то?
 
От: Малко помощ за Webmoney

"Вопрос о документах"

Добре ще е да се идентифицираш, да.
 
От: Малко помощ за Webmoney

Здравей,
отговориха ми :)
Май са ок нещата...
какво да им отговоря?

Здравствуйте!
Да соответствует.
Какую именно карточку Вы желаете заказать?
Для каких целей?

С уважением, WebMoney Team.
 
От: Малко помощ за Webmoney

Ми първата Payoneer MasterCard май ще е по-подходяща - http://www.payoneer.com/payoneercards.aspx
Все пак прегледай условията по различните карти (вноски, подръжка и т.н.), за да си избереш по-подходяща за твоите цели и постъпления.
 
От: Малко помощ за Webmoney

Ми първата Payoneer MasterCard май ще е по-подходяща - http://www.payoneer.com/payoneercards.aspx
Все пак прегледай условията по различните карти (вноски, подръжка и т.н.), за да си избереш по-подходяща за твоите цели и постъпления.
И аз мисля, че точно първата е най-подходяща за целите ми. И в българския сайт за webmoney бяха показали нея като най-подходяща за ползване в България.
Искам да им напиша, че желая да си изкарам нея, тъй като съм разбрал, че е най-подходяща за работа с webmoney и ползване в България и работи с повечето банкомати тук без проблеми.
 
От: Малко помощ за Webmoney

Здравствуйте,

Я хотел бы заказать Payoneer MasterCard - первую слева в самом верхнем ряду в этом списке - http://www.payoneer.com/payoneercards.aspx так как, насколько я понял, она - самая подходящая для работы с WebMoney.

С уважением: име
 
От: Малко помощ за Webmoney

Здравствуйте,

Я хотел бы заказать Payoneer MasterCard - первую слева в самом верхнем ряду в этом списке - http://www.payoneer.com/payoneercards.aspx так как, насколько я понял, она - самая подходящая для работы с WebMoney.

С уважением: име
Благодаря много! Писах им :)
Ще изчакам да видя какво ще ми отговорят и мисля тогава да направя поръчката.
 
От: Малко помощ за Webmoney

Здравствуйте!
Ознакомьтесь, пожалуйста, с условиями обслуживания
и заказа карточки WebMoney Payoneer
http://cards.webmoney.ru/asp/wmpayoneer.asp
http://cards.webmoney.ru/asp/wmpayoneerfaq.asp
http://cards.webmoney.ru/asp/wmpayoneerdocuments.asp
Тарифы - http://cards.webmoney.ru/asp/wmpayoneertarif.asp

Това ми пратиха, мисля, че вече мога да направя заявката?
 
От: Малко помощ за Webmoney

Пращай, да, вече всичко зависи от Payoneer. WebMoney ти имат документите за потвърждение.
 
От: От: Малко помощ за Webmoney

Пращай, да, вече всичко зависи от Payoneer. WebMoney ти имат документите за потвърждение.

Сега обаче малко като се позагледах и се чудя дали да пратя заявката все още, защото преди формата за поръчка, когато избирам вида на картата има една табличка, където пише:
Карта Банк Тариф выдачи Тариф доставки Валюта счета Валюта пополнения ATM Payoneer 10 USD min - 20USD;
max - 20USD USD WMZ
Тази тариф достачки не я бях видял в страницата с тарифи за картата, която до сега гледах и ме притеснява, защото в момента съм с около $40 в портмонето.
Опитвам се да разбера в крайна сметка каква сума ще трябва да платя за поръчката...
При формата за поръчка, където трябва да се попълни:
Прошу выдать карту с ведением карточного счета в USD и предоставить первоначальный взнос в размере ... USD (пополнение в WMZ). К итоговому счету, который будет выставлен на Ваш WebMoney Keeper, будет также добавлена сумма неснижаемого остатка в размере 0USD (пополнение в WMZ). Неснижаемый остаток будет возвращен Вам по окончании срока действия карты.
малко се колебая каква сума трябва да напиша, защото на страницата с тарифи виждам тези неща:
Минимальная сумма пополнения карты 20 USD Первый минимальный взнос при выдаче карты, это средства которые будут зачислены на карту и могут быть сняты 5,00 USD
и се чудя 20 или 5 долара трябва да попълня...
:(

Ако таксата за издаване е $10 и трябва да платя и $20 за доставката, имам още към $10 който май няма да ми стигнат да покрия всички такси...
и май ще трябва да изчакам няколко дни :(
 
Последно редактирано:
От: Малко помощ за Webmoney

Днес вече смятам най-сетне да поръчам картата. strana, искам само да те помоля ако имаш време и възможност да си видиш личните съобщение, тъй като имам един последен въпрос...
не искам повече да занимаваме тук останалите с допълнителните въпроси.
Благодаря ти предварително още веднъж!
 
От: От: Малко помощ за Webmoney

Днес вече смятам най-сетне да поръчам картата. strana, искам само да те помоля ако имаш време и възможност да си видиш личните съобщение, тъй като имам един последен въпрос...
не искам повече да занимаваме тук останалите с допълнителните въпроси.
Благодаря ти предварително още веднъж!

не се занимавайте със самонабутвания! таксата за регистрация + месечната такса на картата ще Ви изяде 30-те WMZ(или колкото са там) за нула време!

ние сме представители на системата за България ( wmdeals.ru ) и само за нас можете да получите гаранция за сделката от WebMoney + 1% за осребряване на WMZ! не гонете дивото....
 
От: От: От: Малко помощ за Webmoney

не се занимавайте със самонабутвания! таксата за регистрация + месечната такса на картата ще Ви изяде 30-те WMZ(или колкото са там) за нула време!

ние сме представители на системата за България ( wmdeals.ru ) и само за нас можете да получите гаранция за сделката от WebMoney + 1% за осребряване на WMZ! не гонете дивото....
Това го разбрах и всъщност се отказах от този вариант - по-скоро сега ще потърся някой, който да ми обмени WMZ да валута във пейпал или йпей срещу съответната комисионна.
 
От: Малко помощ за Webmoney

Картите извън Русия вършат идеална работа, но естествено няма голям смисъл да се ползват ако става въпрос за печалби от 20-на долара месечно. А в конкретния случай беше по-добър изборът на PayPal.

BTW, не за пръв път чувам, че WebMoney имали представители в България. "Представителите на WebMoney за България" могат ли да удостоверят тази титла по някакъв начин или бъркат разрешението да издават начални сертификати с понятието "представителство"? И кой е представителят - Пирата или фирмата за факсове, сидита и т.н.?
 
От: От: Малко помощ за Webmoney

Картите извън Русия вършат идеална работа, но естествено няма голям смисъл да се ползват ако става въпрос за печалби от 20-на долара месечно. А в конкретния случай беше по-добър изборът на PayPal.

BTW, не за пръв път чувам, че WebMoney имали представители в България. "Представителите на WebMoney за България" могат ли да удостоверят тази титла по някакъв начин или бъркат разрешението да издават начални сертификати с понятието "представителство"? И кой е представителят - Пирата или фирмата за факсове, сидита и т.н.?

ще се направя че не съм забелязал иронията и ще обясня пак... единствено ние - "представителите на WebMoney" за БГ имаме Оторизиран обменен пункт(присъстващ в МегаСток) + атестат на Регистратор + допълнителни привилегии, които не са свързани пряко с клиентите

BTW Strana, разрешението да издаваме ПЕРСОНАЛНИ атестати включва също така и участие в работата на Арбитражния сървис - надявам се че сте чували за него и Ви пожелавам искрено никога да не Ви се налага да влизате в полезрението му :)
 
От: Малко помощ за Webmoney

ще се направя че не съм забелязал иронията и ще обясня пак... единствено ние - "представителите на WebMoney" за БГ имаме Оторизиран обменен пункт(присъстващ в МегаСток) + атестат на Регистратор + допълнителни привилегии, които не са свързани пряко с клиентите

BTW Strana, разрешението да издаваме ПЕРСОНАЛНИ атестати включва също така и участие в работата на Арбитражния сървис - надявам се че сте чували за него и Ви пожелавам искрено никога да не Ви се налага да влизате в полезрението му
Да се направим незабелязващи иронията взаимно, по-лесно ще е.

1. Няма "представители на WebMoney за България". Ако вие сте такива с 63 BL, то аз съм трамвай (българското измерение за метро).
2. Вие нямате MegaStock. Не че е важно дали имате или нямате, но щом подемате темата, то би било добре да имате. Засега нямате.
3. За работа в Арбитража вероятно сте чували, не се и съмнявам. На теория дори имате това право. На практика едва ли ще го имате някога. За подробности - 2000WMZ.
4. Не разбрах отговора на въпроса - Владо Пирата или фирмата за сидита и факсове е "представителят"? Не че има някакво значение като общ статут, но българското законодателство прави разлика между юридическо и физическо лице.
 
От: От: Малко помощ за Webmoney

Да се направим незабелязващи иронията взаимно, по-лесно ще е.

1. Няма "представители на WebMoney за България". Ако вие сте такива с 63 BL, то аз съм трамвай (българското измерение за метро).
2. Вие нямате MegaStock. Не че е важно дали имате или нямате, но щом подемате темата, то би било добре да имате. Засега нямате.
3. За работа в Арбитража вероятно сте чували, не се и съмнявам. На теория дори имате това право. На практика едва ли ще го имате някога. За подробности - 2000WMZ.
4. Не разбрах отговора на въпроса - Владо Пирата или фирмата за сидита и факсове е "представителят"? Не че има някакво значение като общ статут, но българското законодателство прави разлика между юридическо и физическо лице.

човече ти или си камикадзе или просто се шегуваш с мен за да ми гледаш после сеира :)
1. по повод BL 63
2. по повод МегаСток
3. по повод 2000 вмз - всеки нормален участник във WM има доста по-големи суми, които стоят без работа, но въпреки това за Източна Европа има само 1 Регистратор - замисли се!
4. хайде и аз да се пошегувам - ВМИД-то ми е 355290187610! искам да ми напишеш същото което ми написа горе НО през чата на WM-Keeper-а ми (желателно на руски) като добави към това няколко звучни руски псувни и ругатни по мой адрес! след това брой до 100 и пак се опитай да влезеш във WM-акаунта си :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

P.S. "До чего довёл страну ПЖ! Пацаки Чатланам на голову сели!"
 
Последно редактирано:
От: Малко помощ за Webmoney

Или се стремиш да натрупаш постове или явно не разбираш за какво става въпрос. Да преповторим тогава:

Имаш статут на регистратор, което само по себе си е добро постижение за България. Обаче ти не казваш това, ти се рекламираш навсякъде като "представител на WebMoney за България". Това не е "информиране на широката общественост", а чиста заблуда.
Обикновено не ме бърка, когато някой се представя за Наполеон, чайник или царица Савска, не е мой проблем. Обаче в случая е друго, все повече хора в България ще търсят излаз на руския пазар и ще почнат да работят с WebMoney. WebMoney са достатъчно сериозна система и когато някой такъв се рекламира като неин представител уронва престижа й, което не бих искал да става.

http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=4987&page=2

Пиша съвсем добронамерено, BTW. Ако не бях добронамерен, досега да съм пратил "представителя на WebMoney за България" на арбитраж с всички произтичащи от решението му последствия.
 
От: Малко помощ за Webmoney

Това за царицата и за Наполеон беше добре - направо хумористичен шедьовър - "ода на завистта" така да се каже! жалко, че не искаш да ми пишеш "творенията" си през Keeper-а - исках да си запазя тези литературни бисери за спомен! Но няма нищо - аз бърза работа нямам...

P.S. Забележи, че все пак ти беше дадена възможност да осъзнаеш грешката си! Странно защо я пропиля...
 
Последно редактирано:

Горе