Малко помощ за Webmoney

От: Малко помощ за Webmoney

А, няма страшно, и аз не бързам, така че мога да поизчакам удостоверението ти за представителство. Но бъди така добър да не се рекламираш като такъв без наличието му.

А за "завистта" нещо не разбрах. Та аз работя с WebMoney още от миналия век :)
 
От: Малко помощ за Webmoney

Някой знае ли дали този сайт е надежден:
http://exwp.com/index_en.html

или ако може да ми препоръча някакъв сигурен и проверен exchange сайт който да обменя WMZ за долари в PayPal :rolleyes:
 
От: Малко помощ за Webmoney

Мога да ти предложа форуми, които се занимават с обмени. Дори в този форум, може да си намериш някой, с когото да направиш обмена.
Аз тук пуснах оферта в Пазар, но още никой не е откликнал :(
 
От: Малко помощ за Webmoney

аз ползвам точно този приятел в Пловдив, който предлага сървис за трансфер на пари в уебмони срещу комисионна, wmdeals . ru, пича е готин и коректен
 
От: Малко помощ за Webmoney

Ако някои все още го интересува може да ми пише на л.с.
 
От: Малко помощ за Webmoney

wmdeals участваш ли в тези проекти capitaller.ru и/или shareholder.ru

питам дали да си изкарам начален атестат, освен за достъп до там не виждам полза от такъв атестат за момента(не въртя офф/он-лайн бизнес с WM-знаци)
 
От: Малко помощ за Webmoney

90% от клиентите за атестати идват при нас, след като WM-робота ги е блокирал. щом не си блокиран и не вграждаш WM-merchant - не ти трябва атестат.

ако ли искаш да дърпаш кредити (и да не ги връщаш после) и др. подобни - ние пък няма да ти го издадем, за да не ядем дърво после (има начини да научим за какви цели е атестата - "the Big Brother is watching you!")

общо взето болен съ йбе на легло :D
 
Последно редактирано:
От: Малко помощ за Webmoney

не ми трябва за кредити, пък едва ли някой ще се навие да дава кредит извън бившите СССР

мислех за инвестиция и получаване на дивиденти от проектите листнати горе, 20%-тина процента на годишна база звучи добре, ако не друго баланса ми във WM да носи някъв приход :)
 
Последно редактирано:
От: Малко помощ за Webmoney

ако си чичко-паричко - можеш да даваш кредити на Големите играчи - примерно LendMoney.ru дават по 25-30% на година горница

ако имаш 1 вагон сайтове - вкарай ги в САПЕ-то оттам ще имаш WMR на корем!

пак е по-добре от тия капчи дето ги цъкате по цял ден на GPFBG-то :D
 
От: Малко помощ за Webmoney

забравих да питам, личната карта ми изтича догодина, пак ли трябва да се бъркам с нова такса за начален атестат

САПЕ = това дето дава wmr бонуси, и ти отделя по копейка на всеки клиент ? линк ?
 
От: Малко помощ за Webmoney

началният атестат се попълва с актуални данни като впоследствие тези данни могат да бъдат сменени без матриялни последствия

САПЕ плаща за текстова реклама - при мен лично копейките които получавам там имат 7 нули отзад :D
 
От: Малко помощ за Webmoney

Здравейте, надявам се да можем взаимно да си помогнем с някой :) Трябват ми 900 WMR, които ще остойностя в съответните paypal долари. Ако има някой заинтересован да пише едно лично да се доуточним.
 
Последно редактирано:
От: Малко помощ за Webmoney

не се занимавайте с тази система. Отдавна имам акаунт там, polzwam q и мога да кажа че е много ама много мудна в сравнение с другите руски системи
 
От: Малко помощ за Webmoney

откога тези алчни п******и са въвели смс потвърждение за всяка транзакция, която не може да се изключи, за платени 30 рубли ми начукаха още 1,50 за такса смс
 
От: Малко помощ за Webmoney

1. изключва се и се включва на тази страница

120620124240_sms_podtvergdenie_01.png


2. таксите за sms
 
От: Малко помощ за Webmoney

след 5 SMS-а, успях да го махна, трябваше да си потвърдя телефона
хората имат пари там. не може без смс. иначе с 2-3 смс-а се маха защитата. или след превода трябва да кликнеш че кореспондента е твой човек и ще му пращаш пари без смс.
 

Горе