Микро Нишови Сайтове - Extended How To

От: Голям зор да съм първи и к'во?

При мене първия сайт зле работата от 2 дена нямам клик.
До като втория тръгна доста добре. Вчера имам 128 посетители, 239 Page views, и 24 клика = €2.97 Слаба е цената на клик, но пък имам доста.

@danko6 мерси за листа, има някои добри думи. Мисля да се възползвам :)


@mantaman По-добре си направи 1 блог в блогер, сложи му 5 поста вътре, спиннати от другаде, 2-3 снимки и си удобрен. След това вече слагай кода в този сайт. Няма да имаш проблеми.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

При мене първия сайт зле работата от 2 дена нямам клик.
До като втория тръгна доста добре. Вчера имам 128 посетители, 239 Page views, и 24 клика = €2.97 Слаба е цената на клик, но пък имам доста.

@danko6 мерси за листа, има някои добри думи. Мисля да се възползвам :)


@mantaman По-добре си направи 1 блог в блогер, сложи му 5 поста вътре, спиннати от другаде, 2-3 снимки и си удобрен. След това вече слагай кода в този сайт. Няма да имаш проблеми.

Ццц, аз ако постигна такъв цтр на бг сайтовете ми ще стана милионер за нула време :(
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

И при мен са получи така както в първият пост от тази тема.

1-ва страница 1-ви резултат и посещенията веднага паднаха :)

Нещо променял ли си по описанието и тайтъла?
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Нищо не съм пипал. Както го пуснах така си е на авто пилот

Органик посещенията и те ли паднаха, понеже като постна блога всички влизаха да гледат?
 
Re: Голям зор да съм първи и к'во?

valcho, ще дойдат кликовете, спокойно. Никой труд не остава невъзнаграден. Както и да е. Аз имах един сайт, който почти нямаше кликове и правех по 20-30 цента на ден макс. Обаче има по 4-5 дни в месеца, когато пускат реклама специално на това, за което е сайта и в тези дни не падаше по 7-8 евра. Така че това е вероятна причина, може в момента да не се показват подходящи реклами. Също така виж следното:

- adsense рекламите да НЕ СА обвързани с дизайна на сайта, а да са по-набиващи на очи.
- adsense дали показва релевантни реклами.

Аз моите микро нишови сайтове ги разпродадох. Имах 4 сайта. С парите, плащам един заем от 550лв и стартирам 11 нови сайта. Да видим какво ще излезе :)
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

И за вчера никакви кликове на 1-вия сайт. Рекламите са очевадни направо :)
А пък на втория имам 12 клика за 0.75 евро. Да разбирам ли, че си продал 4 сайта за 550 лв.?

пс. Що не хвана и аз да продам 1-вия сайт. На 1-ва и 2-ра позиция съм. Ако го пусна във флипа колко ли мога да му взема? Твоите там ли ги продаде?
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

И за вчера никакви кликове на 1-вия сайт. Рекламите са очевадни направо :)
А пък на втория имам 12 клика за 0.75 евро. Да разбирам ли, че си продал 4 сайта за 550 лв.?

пс. Що не хвана и аз да продам 1-вия сайт. На 1-ва и 2-ра позиция съм. Ако го пусна във флипа колко ли мога да му взема? Твоите там ли ги продаде?

Не, продадох ги за 550лв + още 11 микро нишови сайт. Един сайт ми струва ~$50.

Продадох във флипа, дп, имейл оферти ми пратиха и т.н.
 
От: Re: Голям зор да съм първи и к'во?

valcho, ще дойдат кликовете, спокойно. Никой труд не остава невъзнаграден. Както и да е. Аз имах един сайт, който почти нямаше кликове и правех по 20-30 цента на ден макс. Обаче има по 4-5 дни в месеца, когато пускат реклама специално на това, за което е сайта и в тези дни не падаше по 7-8 евра. Така че това е вероятна причина, може в момента да не се показват подходящи реклами. Също така виж следното:

- adsense рекламите да НЕ СА обвързани с дизайна на сайта, а да са по-набиващи на очи.
- adsense дали показва релевантни реклами.

Аз моите микро нишови сайтове ги разпродадох. Имах 4 сайта. С парите, плащам един заем от 550лв и стартирам 11 нови сайта. Да видим какво ще излезе :)

От къде по -точно се настроийваше адсенса да показва релевантен текст, а не последно търсени в гоогле. В един сайт показва какво ли не, ама не и релевантни
 
От: Re: Голям зор да съм първи и к'во?

От къде по -точно се настроийваше адсенса да показва релевантен текст, а не последно търсени в гоогле. В един сайт показва какво ли не, ама не и релевантни

Allow and block ads -> Advanced settings
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Ъ? кое по-точно като съм там? и отметка ли да има или Х-че ?

В първото ти е за релевантни на търесенията - сложи X, аз второто и третото ги оставих с тикчета.
 
От: Re: Голям зор да съм първи и к'во?

Allow and block ads -> Advanced settings

Много полезно, не го знаех. Сега ще видя дали има резултат.

Моите микро-нишови сайтове отидоха в бокса така като гледам, откакто удариха здраво HighPrSociety. Бях пуснал там по около 70-на статии за всеки с по 1 линк.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Не ги ползвайте тия публични мрежи. Използвайте силата на guest blogging-a. А пък, ако вие лесна нишата и със сателити става, просто трябва да ги налинквате и тях, за предпочитане с контектуални линкове.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Е да рекламите моитe всички са контексни, тея по интересите не ги бива. Valcho направи рекламите контекстни ще мине 2-3 дена да станат всичко 6 и ще ти пиша как да направиш рекламите и темата да смениш, така е грозно, налегнал ме е мързела тея дни дори ме мързи да си купя домейна за новата дума дето платих за над 4к us търсения :D Aко така както ти кажа да ги направиш изкараш 3 дена и нямаш кликове направо го махай.
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

А аз пък щях да карам valcho, ако може да ми прати темата на сайта си за да видя как е настроил таговете и тези неща.
И аз реших тези дни да пусна няколко сайта с конкуренция от рекламодател слаба.
Защото с тези думи смятам,че само като настроя сайтовете както трябва, ще се класирам добре :)

Търсения 22,200, цена за клик BGN 1.78 и постоянен тренд
1.jpg
Търсения 8,100, цена за клик BGN 4.99 и постоянен тренд
2.jpg
Търсения 4,400 , цена за клик BGN 4.64 и постоянен тренд
3.jpg
 
От: Голям зор да съм първи и к'во?

Ми то мога да ти настроя темата няма проблем, "некликането" е от самата дума :) щом не мърдам вече 2-ра седмица от топ5 на 1-ва страница значи добре съм подредил нещата.
пс. Видях ти думите, даваш 1 и настройваме всичко :) пък и без дума пак ще го оправиме
 

Горе