Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Харесва ли ви да се ползват аватри вместо статус икони


  • Общо гласове
    69
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

анкетата от кога е? - може някой да си е променил мнението :D

иначе аз гласувах - Не.
 
От: От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Виж файлът 3447
за белег, че си писал в тази тема, вече става претрупано и шарено. Старата бяло-зелена чавка си беше екстра.

Подкрепям Вискяр за белега... ако е възможно да се махне ще е по-добре...
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Личното ми мнение е:

Форумите като този специализиран тип, не са социални мрежи, където има значение кой е писал (person over content. сещате се - някой с 10 000 приятеля или псевдо-гуру поства шит и всички лайкват даже без да четат).
Специализираните форуми имат фокус над съдържанието, не върху личностите (за тях си има блогове, социални мрежи и други извисяващи безценните личности и егота Уеб платформи).

Имам идентичен отговор като съфорумеца от по-назад. По-трудно се фокусирам върху заглавията, защото аватарите ми грабват възприятията.

Anti-usability нововъведение
 
От: Re: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Не разваляйте дизайна. Разсейва. Добре си беше преди

Гледам дижитал пойнт са реализирали тази идея която тук не ви хареса :)

ДП? Нивото на форума тук е доста по-високо. :twisted:

Там поне половината имат проблеми с английския и разбиране на заглавието. Наличието на картинки/шаренийки/шукарийки увеличава кликаемостта им. При тях е оправдано предвид аудиторията. Тук не е необходимо :)
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Добро е, добре е, а и за без пари - толкова! ;)
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

До сега се въздържах от мнение, за да мога да видя как ще възприема промяната. Ами разсейва и не носи допълнително инфо (и преди не носеше кой знае какво, но поне не дразнеше окото). Ако беше аватара на последния писал в темата - по би ми харесало, защото сега така или иначе това чета. Глас за - НЕ-то.
 
Re: От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Тъкмо си мислех дали има къде да кажа, че ми пречи. Благодаря, че се интересувате от мнението на 'народа' :)
Е как да не се интересуваме? :)

Форумът е изцяло насочен към потребителите и винаги ще си е така. За това ще вземем изцяло резултатите от анкетата. Като гледам по-големият % харесват нововъведението. :)
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

луд на шарено се радва - на мен ми харесва...
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Не ми харесва, разсейващо е.......
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Страхотно е! :)
Новите идеи никога не са излишни и до 1 седмица ще ви свикне погледа къде да гледате.
То и при смяната на самия дизайн на форума отначало ми беше кофти, но сега съм свикнал както и всички ние.
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

На мен ми харесва така - добре е че като си запомнил аватара на някой и веднага разбираш от кой е темата. Изглежда ви шарено защото не сте му свикнали още, но като седи известно време няма да ви прави впечатление това.
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Под името на темата си пише кой е авторът й, така че няма нужда от показване на аватарите.

П.П. Можете ли да направите така, че да мога да видя дали има нови мнения в темите с мое участие, както е направено във форума на Дата?
 
На мен лично не ми допада. Прекалено шарено е. Няма ги и старите икони, които обозначаваха дали някоя тема е гореща, дали има нови мнения в нея, дали съм се разписал в нея.
 
По принцип съм консервативен човек, но не виждам проблем в аватарите като картинки на темите. Дори бих казал, че добре се е получило и затова гласувах с "Да". Шарениите в един форум почти винаги са полезни. Единственото важно в случая е картинките да не заемат повече място от текста (иначе се превръща в галерия). Това правило е спазено, така че не виждам проблем.
 
От: Re: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

През телефона не е добре. Аватарите са огромни, а ако си в участвал в темата, се получават 2 еднакво големи аватара един под друг...
 
nortrant акетата е нова - вчера я ресетнах :)

ktomov темата като е гореща е оградена със сянка и граница леко синее на дефултния темплейт, ако си се разписал има малко твое аватрче в големия аватар.... ако няма нови мнения е засивена :) загледай се :)

тео ще погледна какво прави...
 
От: Мислите ли че е добре с аватарите до заглавията на темите

Аватарите разсейват. Radev най-точно си го каза.
 

Горе