Модули за Opencart

Пуснал съм общата наличност и отделно на опциите съм сложил да се следи наличност, утре ще приложа скрийн шотове да се види нагледно за какво става на въпрос.
 
Мисля, че ми трябва точно тази опция, за да може да се показва от общия брой артикули от всеки един размер и цвят какво е останало.
Благодаря много за помощта, довечера ще я пробвам как работи тая приставка.
 
Някой може ли да ме насочи към модул за експорт на xml чрез URL адрес?

Благодаря предварително.
Има тема за това. Виж, казваше се нещо от рода на Solytron импорт за opencart. Мисля, ще ти свърши работа. Но провери за всеки случай. ;)
 
Някой знае ли защо като кача архива с opencart , не ми дава? Хостинга е безплатен - 000webhost , стига до някакви проценти и казва, че страницата не е намерена... Пробвах с друг браузър, пак същото. Пробвах да кача самата папка, пак не става? Идеи?
 
Някой знае ли защо като кача архива с opencart , не ми дава? Хостинга е безплатен - 000webhost , стига до някакви проценти и казва, че страницата не е намерена... Пробвах с друг браузър, пак същото. Пробвах да кача самата папка, пак не става? Идеи?
Бате, на фри хостингите е така. Имаш някакви ограничения и най-вероятно това е проблема. ;)
 
Значи проблема не е от мен? И преди ми се случваше същото, пробвал съм на 2-3 безплатни хостинга и все така става... Може би ще имам клиент, и се чудя колко пари ще му излезе да си купи хостинг и домейн? А след като си купи хостинг и домейн му инсталирам безплатна тема, поне тя би станала, нали?
 
Значи проблема не е от мен? И преди ми се случваше същото, пробвал съм на 2-3 безплатни хостинга и все така става... Може би ще имам клиент, и се чудя колко пари ще му излезе да си купи хостинг и домейн? А след като си купи хостинг и домейн му инсталирам безплатна тема, поне тя би станала, нали?
Нека и аз задам един въпрос, как го вижда твоя клиент този магазин при 100 продукта на безплатен хостинг? :) Ако не му е ясен отговора, леко му намекни, че някои неща за да станат е нужно да се инвестира. Мисля, че темата не е от голямо значение тук...просто удряш ресурси, които са много тънки и нормално. ;)
 
Човека искаше темата да е безплатна поне, понеже една тема струва между 50 - 100$ , които не са никак малко... Но хостинг и домейн за година мисля, че е около 50-60 лв , не съм сигурен. Ти пробвал ли си да инсталираш Wordpress, Или OpenCart сайт на безплатен хостинг с cpanel?
 
Днес намерих една безплатна тема, която изглежда доста добре, е не като тези за по 100$ , но все е някакво начало... Иначе си е напълно така, както казвате. Исках просто да му направя сайтчето с тази безплатна тема, да си купи хостинг и домейн за 60-70 лв / година , и да му взема за сайта 40-50 лв макс, но ако не му хареса темата, ще трябва да си купи.
 
Добре де, как се прави онлайн магазин без да си готов да си купиш хост и тема за $100 :)
Може бате ако ги видиш какви утепани ги има. :) Но общо взето в 99% от случаите потъването е по рязко, ако въобще говорим за някакво изпулване. ;)

Само да вмъкна, че не се заяждаме, ама нека стане ясно, че си има неща, които просто не се случват без други. Това е едно от тях. Не може да се търси технически проблем при положение, че проблема е много по-сериозен. :)
 
Може бате ако ги видиш какви утепани ги има. :) Но общо взето в 99% от случаите потъването е по рязко, ако въобще говорим за някакво изпулване. ;)

Само да вмъкна, че не се заяждаме, ама нека стане ясно, че си има неща, които просто не се случват без други. Това е едно от тях. Не може да се търси технически проблем при положение, че проблема е много по-сериозен. :)

Не бе, както видяхме изработка на сайт + SEO оптимизация струва 187лв, така че що да си пилеем парите и за хостинг :D :D
 
Що не се обяснявате някъде другаде - прецакахте хубавата тема може би ще е добре Блинки малко да размести нещата
 
Здравейте,

има ли безплатен модул за генериране на xml sitemap, за магазин с повече продукти или някаква оптимизация на вградения?

Версията на Opencart е 2.1.х
Имам магазин с над 500 продукта и не може да генерира сайтмап гада.
 
Има тема за това. Виж, казваше се нещо от рода на Solytron импорт за opencart. Мисля, ще ти свърши работа. Но провери за всеки случай. ;)
Благодаря ти, оказа се, че за сега няма да имам нужда от този, но ще го имам впредвид.

Моля, някой да помогне за следния казус.

Да кажем, че поръчки над 100 лв. са с безплатна доставка, а тези които са с по-ниска са с 5 лв. фиксирана за цялата страна.
При финализирането на поръчка под 100 лв. от клиент при стъпка 4 (Метод на доставка), му дава опция доставка 5 лв.
Само че в последната стъпка 6 (за потвърждение) общата сума е без включена цена за доставка, а искам да е.
Де факто ако продукта е 100лв, а доставката е 5 лв. да пише - общо 105 лв. o_O

Има го и другият момент. Поръчката на клиента е над 100 лв. и доставката трябва да е безплатна.
Обаче при стъпките за финализирането на поръчката му дава опция, че има доставка 5 лв. :confused:
Как да ги оправя?

Отделно търся модул, който когато си избрал продукт с цена над 100 лв. примерно да показва, че доставката е безплатна.

Благодаря предварително.
 

Горе