Модули за Opencart

@CTAH , някое модулче за масово вкарване на еднакъв % дискаунт? Видях, че си шернал един:

http://demo.getclearthinking.com/ad...ng_pro&token=ae2127e2277b7393314279fad3dea81f

Но не видях за масова редакция на % отстъпка. Има ли? Имаш ли идея. :)

Ако някой друг се сети, да драсне. ;)
Аз ползвам такъв, но трябва да проверя дали имам версия за OpenCart 2xx
 
Пиши ми на скайпа като си онлайн
да ти дам


@CTAH , някое модулче за масово вкарване на еднакъв % дискаунт? Видях, че си шернал един:

http://demo.getclearthinking.com/ad...ng_pro&token=ae2127e2277b7393314279fad3dea81f

Но не видях за масова редакция на % отстъпка. Има ли? Имаш ли идея. :)

Ако някой друг се сети, да драсне. ;)
 
@CTAH , някое модулче за масово вкарване на еднакъв % дискаунт? Видях, че си шернал един:

http://demo.getclearthinking.com/ad...ng_pro&token=ae2127e2277b7393314279fad3dea81f

Но не видях за масова редакция на % отстъпка. Има ли? Имаш ли идея. :)

Ако някой друг се сети, да драсне. ;)

Защо не забиеш една заявка към базата, направо bulk да ти ги пормени?
 
Здравейте,
Рових се, но не намерих нищо подходящо и затова ще попитам тук.
Идеята е такава - има магазин с няколко езика и няколко валути.
Има 100 еднакви продукта/чорапи/, които са вкарани като отделни продукти в 3 различни категории - мъжки, дамски и детски.
Продуктите се различават по цветова гама - примерно жълти с червени райета, черни с бели райета и т.н.
Трябва да се заложи отстъпка на база общ брой поръчани чорапи - примерно от детските 5, от дамските 10, от мъжките 30.
Така се получават общ брой 45 чорапа.
И всички чорапи са с една и съща цена.
Дали има някакъв модул, който може да ми направи обща отстъпка на база общия брой чорапи?
Примерно на 20+ 10%, на 100+ 30%, на 1000+ 50% ... и т.н.
Става въпрос за Опън Карт

Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
Здравейте,
Някой да е запознат с интеграция на пос на бубланк?
Благодаря предварително!
Поздрави!
 
Здравейте,
търся препоръка за два работещи модула съвместими с Opencart 1.5.5.1, тема Journal2.

Трябва ми модул, който да изчислява цената на продукта за кв.м. + ако има отделно опции с различни размери и тях да ги изчислява ако има заложени дължина и широчина.

Търся и втори модул, който да добавя под опциите количество за всяка отделна опция, като преизчислява и цената.

Ще съм много благодарен!
 
Здравейте, търси се модул за експорт (в csv или txt) на имейли от списък с потребители, записали се за бюлетин (конкретно newsletter subscribers, а не извличане на имейли и данни от поръчките). Версията на магазина е 2.1.0.2. Благодаря предварително. :)
 
Последно редактирано:
Отново се търси:
Модул за Opencart, който добавя Банери/Стикери с текст към продуктите. Нещо от сорта на "Намаление", "Доставка до 24ч.", "Опция Преглед" и т.н., което обаче, да може да се добавя индивидуално към всеки продукт. Добре е да може да се добавят няколко банера едновременно. Версия 2.1.0.2
 
Последно редактирано:
отново потърси тук :
https://www.opencart.com/index.php?...on&filter_search=labels&filter_download_id=43
и тук
https://www.opencart.com/index.php?...n&filter_search=sticker&filter_download_id=43

Отново се търси:
Модул за Opencart, който добавя Банери/Стикери с текст към продуктите. Нещо от сорта на "Намаление", "Доставка до 24ч.", "Опция Преглед" и т.н., което обаче, да може да се добавя индивидуално към всеки продукт. Добре е да може да се добавят няколко банера едновременно. Версия 2.1.0.2
 
Здравейте,
искам да попитам дали някой е успял да подкара Speedy Shipping модула да работи под Opencart (3) с Journal темата ?
Искам да интегрирам Speedy Shipping в магазина си, но когато го инсталирам и настроя ( потребител, парола, методи на доставка и тн ),
избера продукт и отида на страницата за плащане виждам само това
Screen_Shot_2017-11-27_at_19.25.07.png


Метода на доставка излиза, но не се зарежда секцията за въвеждане на данните за доставка.
Без Journal темата всичко си работи според очакванията - секцията се зарежда.
Някои да се е сблъсквал с този проблем и да е намерил някакво решение ?
Поздрави !
 
Така е, въпроса ми беше по-скоро ако случайно някой е намерил някакъв "магически" фикс с 2-3 промени в кода да "тръгне"
или пък дали може да се разкара модула за поръчки на Журнала без да се деактивира цялата тема.
Също ако някои предлага услуги по оправяне на подобни несъвместимости ( срещу заплащане ).
Благодаря за бързият отговор иначе.
 
Здравейте, не знам точно тук ли емястото да попитам но реших да не пускам нова тема, а да ползвам тази.

Използвам модула на Extensa за връзка с еконт, но сега забелязах, че при създаване на поръчка ръчно не ми се генерира номер в полето Bill Of Lading и немога да си направя товарителница.
Не съм писал на Extensa, понеже много се бавят докато отговорят минават седмици. Въпреки че съм им клиент за някой модули пак комуникацията е малко тегава.
Та реших първо тук да се пробвам да нямеря решение с ваша помощ.
Някой може ли да ми каже какво не съм направил, как да го оправя или как да ги създавам тези поръчки защото понякога клиента звъни иска нещо и се налага сам да си направя поръчката в сайта.?
Има ли друг вариант да си генерирам товарителница към поръчката?


Много ще съм благодарен ако някой сподели и ми спести време. :)

Благодаря
 
Здравейте,
Опитвам се да инсталирам FacebookLogin за opencart. Закупих модула, инсталирах го, следователно настроих, но така и не се показва на страницата. Някой с предположения защо се получава така?

OpenCart версия 2.3.0.1
Tema: BurnEnginge (Trendo)
 

Горе