Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

От: От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Ами той и от скайп не ме е махнал, но се включва и изключва, и просто не ми отговаря, когато му звъня. А пиша по скайп всеки ден, дори и да е имало някакъв проблем да не може да отговори, минаха 20 дена, все е видял какво съм писала.
 
От: От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

pal_Ita, благодаря за съдействието, аз не успях да откиря темата, личи си какъв хакер съм :)
 
От: От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

То и фейсбук страница излиза даже -
21774_127843457369176_1727371894_n.jpg


0899 92 94 18
от София, област София - град, България
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Прати ми на ЛС точно кога и какво сте се договорили да го чуя как му е гласчето!
Само едно ме напряга... да не би някой да е решил да му ползва ника и да стане мазало, но дай да видим.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

pa_lta да не откриваш така фирма, записвам се веднага :) Че явно все от мен да мине, ама този път вече сумата е голяма за мен.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

За съжаление - "Абонат с такъв номер, не съществува"! :(
Споко, ще го намеря, дай ми няколко дни. :)

Я някой с измислените женски профили да го добави като приятел във фейса и да му пише, че рекламна агенция на неин познат търси модели за снимки на морето! Ако даде тел. изпратете ми ЛС
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

За съжаление - "Абонат с такъв номер, не съществува"! :(
Споко, ще го намеря, дай ми няколко дни. :)

пробвай 0899844222
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Страхотен си, благодаря, не знам как ще връщам услугата :)
Радвам се, че все още са останали свестни хора.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

пробвай 0899844222

това ще е баща му Андрей Вълков - 99,99%
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

това ще е баща му Андрей Вълков - 99,99%

100%!
Тихо, тихо, сложих капанче чакам мишлето да звънне, на баща му нищо не казах за сега /чухме се/, ще си го пазя за последен коз. Все пак човека не е длъжен да се срами заради пишлигарските изпълнения на отрочето, поне за сега.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Как ли бях сигурен, че някой от форума ще го познава :D
Мисля, че грешиш! Колегата Кай Рен по-скоро е ползвал само търсачката както и аз - има доста точни попадения там, да не конкретизирам.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Благодаря Ви, колеги за съдействието, много благодаря!
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Благодаря Ви, колеги за съдействието, много благодаря!
такива не трябва да се оставят на мира :)


@VMiloykov
само ръчкане в гошо, не че е трудно... но е забавно :)
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

такива не трябва да се оставят на мира :)


@VMiloykov
само ръчкане в гошо, не че е трудно... но е забавно :)

Явно не съм разбрал, но важното е че се разбра кой е :)
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Има и друг начин. Качвате картинка на windows/linux сървър и му изпращате линка. От там той отваря, сътоветно в лог-а се записва кое IP отваря картинката. След това с този IP адрес се отива при доставчика и той директно може да ви даде адреса на който живее :) Изпробвано е, работи.
Не съм описал всички стъпки подробно, защото мисля че схващате идеята.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Има и друг начин. Качвате картинка на windows/linux сървър и му изпращате линка. От там той отваря, сътоветно в лог-а се записва кое IP отваря картинката. След това с този IP адрес се отива при доставчика и той директно може да ви даде адреса на който живее :) Изпробвано е, работи.
Не съм описал всички стъпки подробно, защото мисля че схващате идеята.

Егати легендата. Регистриран 2009 с 2 поста.

Сега по същество.

Никой доставчик няма да ти даде адреса току така. Ако ти го дадат и го набиеш ще се водят съучастници. Трябва да се измисли лъжа, за да се изпусне доставчика и да каже адреса, коуто на дали ще сработи.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Продължението, за което споменах по-горе е: чух се с баща му и му оставих причина, да каже на сина си да ми се обади, малкият звънна, но въпреки настойчивостта ми, отрече да има нещо общо!:evil:
Но... до колкото съм опознал хората за скромните си 36 години и нещо свързано със Скайп профила му - той е човека! Единственият вариант, който остава, е като ходя до София да мина през университета му и да проверя предавал ли е есе/реферат/дипломна работа на подобна тема. Време - неопределено, успешност - зависи от познатите ми там и самия преподавател, на когото е предал въпросните над 100 страници превод. :(
Съжалявам, че не можах да направя повече към момента и Лилито да си получи парите. :(
П.П. Вариантът, за който споменах преди да го обсъдя с баща му, мисля, че няма да е удачен предвид, предполагам, невъзможността му да ме разбере, как съм решил, че синът му е измамник!
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Има немалко хора в София, една лична среща няма да е зле, така ще му се опресни паметта. :)
 

Горе