Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

За протокола: Би ли предложил като Петя и би ли се включил в събирането на сумата? Аз бих. Само кажете сметка.

За протокола: И тук иронията ти не се получи. Отдавна контактувам с авторката на темата, винаги когато съм могъл съм и помагал с работа, и ще продължа да го правя.

Кое и какво съм направил за да и помогна в този случай, както и в бъдеще с какво ще и помагам, си остава само между нас двамата.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

За протокола: И тук иронията ти не се получи. Отдавна контактувам с авторката на темата, винаги когато съм могъл съм и помагал с работа, и ще продължа да го правя.

Кое и какво съм направил за да и помогна в този случай, както и в бъдеще с какво ще и помагам, си остава само между нас двамата.

Няма ирония. Темата е сериозна. Не отговори на въпросът ми. С "да" или "не", ако обичаш.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Хора жената няколко пъти каза, че не иска да се събират пари. Не е такава, дори да съберем(понеже и аз бих се включил) тя няма да ги вземе, понеже не е такава. Тя не търси парите от нас, тя иска измамника да бъде наказан и той да плати.

Така, че аз съм по-навит на вариант да "да му почукаме на вратата".
 
Ще помоля, който е работил с Лили, ако желае да ми предостави нейн PayPal имейл - да го стори на лични. Независимо, дали ще се сдобие с дължимата сума от малкия използвач, предпочитам да ѝ даря нещо от сърце.

Относно бащата - ако вашият син бе постъпил като неговия, как бихте реагирали? Смятам, че трябва да прочете коментарите тук, за да се стигне до положителна развръзка. Лили да си получи паричките за денонощните усилия над превода, момчето да си вземе поука от некоректната постъпка. Разобличаването му в университета няма да 'изплати' тези 250 лева, но пък ще му е трън в краката в случай, че продължи по същия път.
 
Ще помоля, който е работил с Лили, ако желае да ми предостави нейн PayPal имейл - да го стори на лични. Независимо, дали ще се сдобие с дължимата сума от малкия използвач, предпочитам да ѝ даря нещо от сърце.

Относно бащата - ако вашият син бе постъпил като неговия, как бихте реагирали? Смятам, че трябва да прочете коментарите тук, за да се стигне до положителна развръзка. Лили да си получи паричките за денонощните усилия над превода, момчето да си вземе поука от некоректната постъпка. Разобличаването му в университета няма да 'изплати' тези 250 лева, но пък ще му е трън в краката в случай, че продължи по същия път.

всъшност може да го изключат от университета ако преподавателя реши..
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Всъщност прочетох цялата тема на един дъх, както се казва, и съм едновременно афектиран от това какви ужасни идиоти има, които се мислят за тарикатчета, и съм очарован то това колко готини хора има тук. Тази жена е положила невероятен труд, дори е работила през нощта, при положение, че има дете за гледане. Само и само това тарикатче да си изкара оценката в университета. Не усещате ли дори и малко потрепване и чувство на ярост при тази мисъл?

Ако има идея за лично посещение на човека- аз се включвам. Предлагам способностите си по киокушин карате, развивани в последните 6 години, освен това притежавам невероятен нюх към изслушването на хора.
 
  • Like
Реакции: lili
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Всъщност прочетох цялата тема на един дъх, както се казва, и съм едновременно афектиран от това какви ужасни идиоти има, които се мислят за тарикатчета, и съм очарован то това колко готини хора има тук. Тази жена е положила невероятен труд, дори е работила през нощта, при положение, че има дете за гледане. Само и само това тарикатче да си изкара оценката в университета. Не усещате ли дори и малко потрепване и чувство на ярост при тази мисъл?

Ако има идея за лично посещение на човека- аз се включвам. Предлагам способностите си по киокушин карате, развивани в последните 6 години, освен това притежавам невероятен нюх към изслушването на хора.

Благодаря за хубавите думи, наистина се надявам да има някакво развитие, поне като се отиде на място (ако някой от колегите успее) някак си да му се пообърне малко света, защото ако не се предприеме нещо, имам чувството, че този човек ще стигне до доста по-сериозни измами, щом не му пука изобщо, че е измамил човек като мен - имам предвид, че честно и коректно съм се държала с него до последния ден на срока, и съм спазила своята уговорка от сделакта, а щом мамиш честен човек не знам докъде можеш да стигнеш!?
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Съжалявам, че чак сега попаднах тук. Темата не успях да я прочета цялата и не знам има ли развитие по случая, но този човек го познавам лично. Ако има нещо, с което да помогна - пишете. В момента не знам какъв е адресът му в София, но бих могла да разпитам.
 
Последно редактирано:
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Съжалявам, че чак сега попаднах тук. Темата не успях да я прочета цялата и не знам има ли развитие по случая, но този човек го познавам лично. Бивш съквартирант ми е. Ако има нещо, с което да помогна - пишете. В момента не знам какъв е адресът му в София, но бих могла да разпитам.

Охоо става интересно! :)
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

И още как! Дори имах снимка на личната му карта в телефона си, понеже му трябваше, но явно съм я изтрила... Можеше да ви дам поне адреса в Сливен.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Адреса му в Сливен едва ли ще свърши работа- баща му е на морето, а малкия в София - учи /според баща му дипломна работа му била останала/ и каза, че работи!
Би ли потвърдила, че учи в УНСС и ако да, каква специалност?
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Потвърждавам, че учи в УНСС, поднаправление "Икономика и бизнес", специалност "Маркетинг". Той по принцип лятото си ходи в Сливен и работи като спасител, но явно тази година е останал да работи в София.
 
Последно редактирано:
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Някой пробва ли да го заплаши, че ще го издадете в университета?
Или поне с бой?
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Някой пробва ли да го заплаши, че ще го издадете в университета?
Или поне с бой?
Мдаааа, а я да видим кой не е прочел темата и се изказва ... неподготвен?!! :wink:
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Мдаааа, а я да видим кой не е прочел темата и се изказва ... неподготвен?!! :wink:

Прочетох темата от началото и не видях никъде да е бил заплашван.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Прочетох темата от началото и не видях никъде да е бил заплашван.
Прав си! :oops:
...малкият звънна, но въпреки настойчивостта ми, отрече да има нещо общо.
Тук само съм загатнал, но по тел го заплаших, че ще отида до УНСС и ще говоря с преподавател, на който би могъл да е дал превода. Не съм се отказал, просто не ми се е отворила работа към София.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Аз да повдигна ако може малко темата, защото не съм се отказала да го намеря този човек. Рано или късно ще стане. Ако някой от колегите, които бяха така невероятно любезни да предложат помощ, за което много благодаря, имат евентуално някакво инфо по въпроса, ще се радвам да ми пишат на лични. Ще се опитам да говоря с това момиче, което му е било съквартирантка, дано има някакво развитие с адреса.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

[offtopic]
OMFG!!! В кода на прословутия велик тийн проблем има сума ти препратки към IP!!! Този девелопър трябва да лежи в затвора.
[/offtopic]
 

Горе