Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

lili

Member
Знам, че запитването ми може и да не е много точно, и макар да предполагам, че няма много възможности как да се открие човек по скайп само и по неговото име, но все пак тая някаква надежда.
Ситуацията е позната, възложен проект, изпълнен, но неплатен. Човекът не отговоря като му звъня на скайп, което за мен е очевидно криене. Уточнявам, че не е от тук потребителя, от обява в друг форум е. Проблемът е, че му имам само скайпа и реалното име(ако изобщо се е представил с реалното име). Предполагам че няма вариант да се намери този човек?
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Пробва ли да пуснеш скайпа в Гугъл и да видиш какви резултати ще ти изведе?
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Благодаря за съвета, сега пробвах, но май няма много резултати, но ще продължа да опитвам.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Какъв е проекта? Дай малко информация за него и може някой от тук да ти го купи, така ще ти е все едно дали ще го откриеш. Иначе може да го пуснеш и на други места за продажба, защото не можеш да накараш никой на сила да ти плати :) Вече да ти е на ум да взимаш 50% капаро преди да си почнал работа, за да няма опа отказах се, тогава иди ги накарай да си платят. :)
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Виж в кой сайт са ти индексирани статиите и там ако има нещо мейли телефони.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Да, наистина трябва да ми е за урок, че превода не е малък стотина страници :) и толкова труд да отиде на вятъра. Аз пуснах тук в пазара, ако има желаещи, но темата е доста специфична и не знам колко сайтове има по темата. Благодаря ви все пак. Пуснах в гугъл по никнейма, който използва в съответния форум този човек, и излязоха резултати с реалното име, с което ми се представи. Има имейл и телефон, та се чудя дали са негови? Ама и да са негови как ще го накарам да си плати. Май и аз, и децата ще пием по една студена вода. Как не ги е срам такива хора така да се подиграват с труда на хората!? И после искат честност и коректност.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Да, наистина трябва да ми е за урок, че превода не е малък стотина страници :) и толкова труд да отиде на вятъра. Аз пуснах тук в пазара, ако има желаещи, но темата е доста специфична и не знам колко сайтове има по темата. Благодаря ви все пак. Пуснах в гугъл по никнейма, който използва в съответния форум този човек, и излязоха резултати с реалното име, с което ми се представи. Има имейл и телефон, та се чудя дали са негови? Ама и да са негови как ще го накарам да си плати. Май и аз, и децата ще пием по една студена вода. Как не ги е срам такива хора така да се подиграват с труда на хората!? И после искат честност и коректност.

Дай да видим какво си намерила като инфо! Някой може да го познава, пиши и от кой форум сте се засекли и т.н., а и не е изключено и той да се познае и да реши да си измие имиджа- а дано, ама надали! Поне нищо не губиш! Това всичко, разбира се след като си сигурна, че не иска да плати/ да се чуе с теб, да не омаскарим някои без вина.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Да, наистина трябва да ми е за урок, че превода не е малък стотина страници :) и толкова труд да отиде на вятъра. Аз пуснах тук в пазара, ако има желаещи, но темата е доста специфична и не знам колко сайтове има по темата. Благодаря ви все пак. Пуснах в гугъл по никнейма, който използва в съответния форум този човек, и излязоха резултати с реалното име, с което ми се представи. Има имейл и телефон, та се чудя дали са негови? Ама и да са негови как ще го накарам да си плати. Май и аз, и децата ще пием по една студена вода. Как не ги е срам такива хора така да се подиграват с труда на хората!? И после искат честност и коректност.

Пускай цялото инфо тука което имаш, да се претпазят други от него :)
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Хубаво е да пишеш на админите в конкретния форум,може да могат да помогнат.
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Да, както казват pa_lta и VMiloykov, пускай цялото инфо тук, да го видим. Да знаем кой е некоректния човек. И вече всички ще си имат едно на ум, ако се случи да работят с него. Все пак той е бил много некоректен с теб, накарал те е да превеждаш стотина страници, което си е доста голяма сума пари, и той лишава теб и семейството ти от тях. Трябва да сме коректни към тези, които си заслужават, но към другите - на позорния стълб, да се знаят кои са. Нека те се срамуват от действията си, като хората ги сочат с пръст.
 
  • Like
Реакции: lili
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

http://www.teenproblem.net/

Ето това е форума, в който беше пусната обявата, че търси превод човека. Още при първото съобщение му казах, че мога да направя превода, но физически няма как да успея да го направя за 10 дни, тъй като обема беше 120 преводачески страници, или както той ги беше сгъстил на 94 страници.
Съгласи се да увеличи малко срока до 2-ри, аз на 2-ри на обяд бях почти готова, останаха ми още 15 страници, които пратих 2-ри срещу 3-ти сутринта, което мисля че ме вкарва в изпълняването на срока.
След получения превод ми каза, че до понеделник парите ще са по сметката в банката, която съм дала, но от тогава ни вест ни кост, всеки ден звъня на скайпа, но отсреща никакъв отговор. Аз съм толерантен човек и от начало писах, кажете ако има проблем, на всеки се случва да се разболее или нещо такова, че да не може веднага да плати, но при все, че беше обещано, от отсрещната страна все още никакъв отговор.
Това е набързо случая, ако мислите, че в случая съм правата, още със следващия пост, мога да пусна какви са данните, които открих.
Ядосвам се, че никога не съм парадирала с това, че съм многодетна майка, и му казах, че се съгласявам на по-малка сума, защото превода е голям, а на мен в момента са ми нужни пари, и ми е много болно, че така се подиграват с труда и честността на човек!
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

И да не забравя да благодаря на отзовалите се да ми пишат за съвет за този проблем. Благодаря на всички :)
 
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Пускай му данните, няма какво да чакаш, може някой да го знае и да помогне. Дори с 1 ден да си закъсняла, това е малъко закъснение което той е приел и не ти е казал, че е проблем.
 
  • Like
Реакции: lili
От: Може ли да откриеш някого само по скайп и име?

Хаха, да, така се представи човека, и като задам името и ника от този форум, и в резултата от гугъл излиза имейл и телефонен номер, и годините съвпадат 23, явно е същия човек!
 

Горе