Молба за легално лечение със забранена билка

От: Молба за легално лечение със забранена билка

Преди години го бяха направили така, че ако те хванат с малко количество (колко малко нямам представа) немогат да те осъдят. Идеята беше, че искат да хванат разпространителите и производителите, а тези който си купуват за лично ползване взимат малки количества. Проучи този въпрос. Това може да е вратичката която търсиш.

Да, тук има вратичка...


Искрено благодаря на всички за съветите ви. Ще действам интуитивно. В краен случай, ще я убедя на кратко лечение тук, за да повярва в него, поне ще получи нужните лекарски предписания. В Бг. винаги може да се поддържа с тези предписания оттук. И двете държави са европейски. Болен човек не подлежи на човешки закони.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Петя, надявах се да ми дадеш линк към нещо по-сериозно от пропагандни филмчета в тубата. Аз лично съм виждал как влияе продължителното използване на м.рихуана от здрави хора, при болни от рак не знам. Не знам и каква е разликата между медицинската и обикновената трева. Но ти желая успех, дано всичко се оправи!
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

ако се налага да действам на своя глава.
Действай!
Събери пълно инфо по въпроса и действай смело!
Цитат на стар лекар хирург, насочен към мен:
Аз ти пиша рецепта за лекарство, защото съм длъжен, но ако питаш мен, направи следното...
Не ставаше въпрос за МериJn, а за кромид лук. Но принципа е същия.
Всяко растение има двояко действие - и може да лекува, и може да влошава. Една и съща болест - в зависимост от дозировката, или различни.
В тази държава повечето членове в законите и наредбите са насочени към глобяване и тормозене. Майната им!!!
Тук не става на въпрос да направиш десен завой на червен светофар. А за човешко здраве и живот.

Не всички билки действат еднакво при еднакви болести! Но поне ще знаеш, че си направила това, което си смятала за правилно!

Не по-малко важно е да работиш по психиката на майка ти. Тя трябва да има желание за борба с болестта и да има желание за живот. Много неща зависят от човешкия мозък.

Успех! :|
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Петя, надявах се да ми дадеш линк към нещо по-сериозно от пропагандни филмчета в тубата. Аз лично съм виждал как влияе продължителното използване на м.рихуана от здрави хора, при болни от рак не знам. Не знам и каква е разликата между медицинската и обикновената трева. Но ти желая успех, дано всичко се оправи!

Този случай е достатъчно силен за мен: Отчаян баща излекува от рак детето си

Разбира се, че марихуаната е вредна при здравите хора, когато това стане системен навик. Но в действителност върху болните действа драстично и положително.
Благодаря ти за пожеланието!
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Много неща зависят от човешкия мозък.|

Всичко си зависи от него. Имам приятел, дядо му възрастен човек, откриха му рак, на черния дроб. Те за да не го притесняват не му казаха въобще, и си го прибраха в къщи. Лекарите му даваха максимум година живот още в предвид и възрастта му. Година по-късно човека още не знаеше за това и продължава да си води нормален и пълноценен живот, но решават да го заведат пак на изследвания, и познайте. Ракът е напълно изчезнал!

За жалост, майка му след време също заболя от рак и не оцеля, а беше невероятен човек, а дядо му все още е жив и здрав и работи като вол на 83 години.

Явно всичко зависи от психиката на човек, и е по-добре да не знаеш тогава организма ти има много по-голям шанс да се пребори с коварната болест.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Всичко си зависи от него. Имам приятел, дядо му възрастен човек, откриха му рак, на черния дроб. Те за да не го притесняват не му казаха въобще, и си го прибраха в къщи. Лекарите му даваха максимум година живот още в предвид и възрастта му. Година по-късно човека още не знаеше за това и продължава да си води нормален и пълноценен живот, но решават да го заведат пак на изследвания, и познайте. Ракът е напълно изчезнал!

Да, коренът е в психиката, защото това, което ти кажат, ти вярваш в него и го привличаш енергийно. Браво на дядото!
Затова не губя вяра в силата на енергията, която е в нас. Но друго е цял живот да си на медикаменти, защото лекарите ти ги предписват, в това не можах да убедя майка ми - да ги спре и да продължи естествено и природно. За жалост страхът, който е преживяла за моя живот след смъртоносната ваксина '79 г й се отразява страшно бързо, след спасяването ми. До днес не пия хапчета, освен някой панадол в краен случай. Но всичко е свързано със психиката и е нужна коренна промяна.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Психиката е много важна, да. Тя не трябва да се предава, трябва да мисли положително, да е убедена, че ще се излекува - това е много важно. Много хора сами се унищожават, заради негативни мисли и излишни притеснения. Трябва си позитивно мислене и това е.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Е ся не ми се искаше никак да говоря за това, но за дам допълнителни факти за значимостта на психиката и мозъка ще споделя.

От 13 годишна възраст започнах да страдам от алопеция, за тези които не знаят какво е лесно могат да разберат. С години мъкнене по мъки доктори народни лечители и тем подобни, без значими резултати, както и без установяване на причината.

2000 година след новобранския център в казармата и преместването ми на служба в поделение в Пловдив, бях изпратен за месец лечение във военната болница там. При влизането ми Бях останал без почти никаква коса или по скоро на места имаше по малко на места нямаше въобще, като от срам се опитвах да я прикривам с това което е останало от нея, защото ми беше неудобно да изглеждам като изрод въпреки че бях свикнал още от малък, но това е дълга и широка. Та доктора след като ме прие в болницата ми направиха ама какви ли не изследвания, и накрая ми каза мойто момче, всичко при теб е на нервна почва. Изписа ми мехлем който подхранва растежа, малко витамини и в продължение на месец пиех вечерно време по едно хапче деазипам преди лягане. След месец на изписването ми имах нацяло възстановена гъста коса в която трудно вкарвах и гребен.

И от тогава и до ден днешен се старая да ограничавам това нещо, въпреки че напоследък вече ми идва в повече и отново започнаха да ми избиват на места петна.

Та ето още едно доказателство за психиката, и това как влияе мозъка на човек.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Подсъзнанието може да накара организма да се бори с всякакви болести, то има директен контрол върху тялото. Съзнателно не можем да го направим, но ако мислим положително, можем да повлияем на подсъзнанието си, което от своя страна да се задейства.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

За марихуаната мисля че лечебното се състои в това че засилва много метаболитните процеси (не мисля че има друго което да ги засилва до такава степен), което е пряко свързано с обмяната на вещества и изхвърляне на токсини от тялото (които всъщност ни убиват). Моят съвет е дали в България дали някъде другаде да го проведеш това лечение щом това е шансът и, но задължително поддържай контакт с някой лекар за предпочитане познат (за да се сведат до минимум проблеми със закона) така че дори и да е България майка ти дистанционно да се указва контрол над този курс, защото няма ненаказано добро и марихуаната дори да я излекува ще и окаже странични ефекти. Другото което е, много внимавай каква трева ще купиш защото има едно растение, то е плевел по точно досущ като марихуаната е на външен вид, но е абсолютно безобидно. Листа от такива растения се киснат в силни антибиотици за да се докара ефекта на замайването, но е изключително вредно, затова внимавай от къде и какво ще купиш.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Петя, не всеки коноп е марихуана и това е основната заблуда в тия конспирации, които си пуснала като линк - те не правят никаква разлика между двете и за да легализират марихуаната съвсем нарочно хвалят конопа, но едното няма нищо общо с другото!

Иначе някой каза нагоре за лечебния глад, аз бих ти казал още - давай и храни, които са от самата природа без преработки - плодове, зеленчуци, ядки.. такива работи, вода, слънце, чист въздух и много важно - движение!

Билки също естествено, но като видиш прекалено големи конспирации ги проверявай, много малко е истината там обикновено.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Петя заеби ги законите ела си в БГ намери си каквото ти трябва и го тествай как ще понесе на майка ти - едно е сигурно ще се почуства по добре дори и да не я излекува.

А гаранция че половината от форума са пробвали и поне 10% трескат Мерито от време на време - за това който е от Монтанският край да и пусне на лично малко инфо за денонощният магазин :)
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

И от тогава и до ден днешен се старая да ограничавам това нещо, въпреки че напоследък вече ми идва в повече и отново започнаха да ми избиват на места петна.

Та ето още едно доказателство за психиката, и това как влияе мозъка на човек.

Игнорирането на неудобните мисли и ситуации най-силно въздейства и предпазва. Успех!

... затова внимавай от къде и какво ще купиш.

Благодаря, тук е важен момент.

Иначе някой каза нагоре за лечебния глад, аз бих ти казал още - давай и храни, които са от самата природа без преработки - плодове, зеленчуци, ядки.. такива работи, вода, слънце, чист въздух и много важно - движение!

Билки също естествено, но като видиш прекалено големи конспирации ги проверявай, много малко е истината там обикновено.

Ще наблегнем на зеленината в градината ни. Магданоз и коприва особено. От всичко що е природно ще се възползваме.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

@mantaman - благодaря ти, никак не се сетих, ако има колеги от Монтана тук, могат да ми драснат на лични, преди да замина ще им дам бг номер, който ползвам там. На 30 км е селото ни от града. Нямам представа до Видин ще се наложи ли да отидем (от там съм), но за всеки случай и видинчани нека ми пишат. Не съм на ти със зеленото визуално.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Напоследък много нашумя лекарството от син скорпион, което се разработва в Куба. Лекарството в института в Хавана го дават напълно безплатно. Проблемът е отиването дотам, но и на това вече са му намерили цаката - просто някой отива и носи епикризите на няколко болни. Не помага обаче на всички, например на един млад мъж 35-годишен му донесоха директно от Хавана лекарството, сто процента истинско, но пак почина. Все пак, той беше болен от рак на панкреаса. Доколкото знам на сайта на кубинското посолство има някаква информация по въпроса. За тревата, за която говорите съм чувала, че лекува рак на кожата, дори има разработен мехлем и някакви капсули, но не знам в коя държава се произвеждат. Тука са забанени. Напоследък доста мои познати загубиха близки, болни от рак. Всички те минаха на алтернативни методи, дадоха сума ти пари за някакви тибетски гъби, билкови отвари, един плащаше по 800 лв. на месец на някаква доцентка за някаква билкова комбинация и пак не можа да оцелее. Та внимавайте с шарлатаните и бъдете реалисти.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Лоша работа наистина, дано на никой не се случва. Наскоро един лекар ми каза, че хомеопатията постига значителен прогрес именно в борбата с рака. Мога да ти дам кординати на ЛС, ама прекалено много методи и не може да опитате всичко. Успех !
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Това че някой не е оцелял след алтернативно лечение не означава, че методиката не работи, а че не помага на 100%. Марихуаната е без алтернатива при стандартно лечение за рак, защото там голям проблем е гаденето и повръщането. Единственият начин да се премахнат тези нежелани ефекти е марихуаната. Никакъв друг начин няма. Накрая пак може да не оцелееш, но поне няма да си се мъчил толкова. Иначе не вярвам, че марихуаната може да влияе пряко на самия рак. Просто облекчава някои от симптомите и толкова. Пак не е малко.
 
Последно редактирано:
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Малко ще наруша смисъла на тази тема за което се извинявам на колежката която търси помощ, но много съм изненадан от това че някой съфорумци си драскат така без да мислят и изразяват мнения на ляво и надясно без да се информират добре!
Няма да цитирам постове ето ви истината за билката марихуана! 8):-o
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Бича ти червеното, защото съм видял с очите си достатъчно зло от "билката". Темата е за съвсем друго.
 
От: Молба за легално лечение със забранена билка

Самата тема е по-обширна от тази, която съм чела, постнах я още в началото. Доказателства за лечебните свойства съществуват много и от излекувани, и от доктори. Имаше едно тв предаване преди известно време, беше качено в нета. Страхотен дебат между трима бг. лекари, единият мисля имаше разрешително да отглежда тревата за собствено лечение от диабет (извън Бг-я). Много силно предаване, търсих го, но не го откривам отново. Лошата страна е в това, че здрави хора се привързват към билката. Но най-лошото е да се нуждаеш истински от нея и ако тя е единственото спасение, не е честно спрямо човешките животи да се манипулират химично.
 

Горе