Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Аз като ви разправям, че съм магнит за изруди, вас смешно ви се струва...Ей го пресен и топъл от преди минути:

Пита ли го колко да е мини - като за интериорни или за екстериорни снимки.
 
От: Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Пита ли го колко да е мини - като за интериорни или за екстериорни снимки.

Не смея да задавам екстра въпроси към тоя тип клиенти. Това би създало предпоставка за завързване на разговор, което бих искал да си спестя точно с този типаж...
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

И тъй като титлата "МАгнит за идиоти" трябва да си я защитя, а и малко да поразбутаме темата ето ви двама от днес:
1. Посетител 1 не само може да си произведе техниката, но и е убеден колко е възпитан и грамотен...Трябва да му се отдаде нужното за ползването на кирилица...

Оператор 1:51 PM
Здравейте, имате ли нужда от съдействие?

Visitor 468926741:52 PM
Разглеждам и не ми харесват цените май ще си поръчам директно от производителя и ще ми излезе 3пъти по евтино!
1:53 PM
Оператор has joined.

Оператор 1:54 PM
Добре, само не знам защо тогава обикаляте онлайн магазините и губите време, а не сте поръчали вече от производителя...!?

Visitor 468926741:55 PM
ей смотаняци само лъжете хората с тия надути цени да ви го начукам в устанцата

1:55 PM
Visitor 46892674 has left.

1 мин по-късно явно отказал се да търси производители, а да си го направи сам се завърна:

Оператор 1:56 PM
Продължавате да губите ценно време
побързайте - производителите чакат

Visitor 468926741:57 PM
Маината ви !

Оператор 1:57 PM
транспорта до Монтана ще Ви е без пари
не губете време

Visitor 468926741:59 PM
Аз мога сам да си направя това изделие не ми е зор от такива дето искат да печелят само пари на гърбъ на хората!

Оператор 1:59 PM
ех, че възпитани и умни хора от Монтана, брей! Да им се ненарадва човек!
гърбъ?
и грамотни...
Visitor 468926741:59 PM
еми така е не сме прости!

Както споменах ползване на кирилица носи 20 бонус точки, защото в масовият случай е така:

Visitor 101594111:38 PM
aha
kamra ta si vurvi sus tovshto za zapisfane
vuv kompiutara nemojeli dase zaiva:)

Оператор 1:38 PM
нищо не Ви разбирам

Visitor 101594111:38 PM
zapisva
Visitor 101594111:39 PM
kamera ta si vurvi sus tova ostroistvo za zapisvae
a kum la topa nemogali da zapisfam

Оператор 1:39 PM
не си върви, а двете се купуват отделно и едно без друго не става
не
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Важното е, че записФа :D С глас се смея!
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Visitor 468926741:52 PM
Разглеждам и не ми харесват цените май ще си поръчам директно от производителя и ще ми излезе 3пъти по евтино!
Това ми е любимото, баси простите хорица.
 
Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Това ми е любимото, баси простите хорица.
Да, тъпите копелета. Ако иска направо да си вземе всяка една част и да прескочи и производителя. Мишкари. :) Целият им живот евтин брат. :)
 
От: Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Да, тъпите копелета. Ако иска направо да си вземе всяка една част и да прескочи и производителя. Мишкари. :) Целият им живот евтин брат. :)

Всъщност той именно до това прозрение стигна минута по-късно:

Visitor 468926741:59 PM
Аз мога сам да си направя това изделие не ми е зор от такива дето искат да печелят само пари на гърбъ на хората!

:lol:
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Един такъв ми обяснява:

- "Ама не може ли да ми го продадете по-евтино"
- "Свободен пазар господине, щом искате не купувайте"
- "Ама това нещо струва Х лева да се внесе от Китай"
- "Ами добре, внесете го и аз ще почна да го купувам от вас на тази цена"

Само дето тия глупендери не отчитат няколко факта - купуване НА ЕДРО, т.е. за да постигнеш някаква цена трябва да вземеш ХХ бройки. Транспорт, мита, ддс и прочее разходи свързани с вноса на продукта. Рекламата на продукта и прочее. С една дума, ако може да работиш на загуба ще е най-добре, щото льольо видял, че нещо струва еди си колко си в алибаба-то и сега е голям курназ, че е разкрил измамата. :cry:
 
Re: От: Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Всъщност той именно до това прозрение стигна минута по-късно:



:lol:

Аз не се и съмнявам, че стигат дъното. ;)

@redrum, те човек сса идиоти. Направо в началото ги режеш, иначе ти губят времето. Имал съм един случай за последните 2 години. Подобен. Ама защо цената е такава. Той мислил, че е много по-евтина. И това след отстъпките. :)
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Единия ми сайт е с много близко име до името на един магазин за дрехи и най-редовно получавам безумни запитвания на контакт формата си, последното беше директен въпрос без поздрав или нещо подобно, ами направо - харесах си модел 5 и 9 какъв размер са и колко струват - еми то и баба Ванга няма да разбере кои са тия модели като магазина е фрашкан с модели, пък на всеки си пише и размерите и цената, ама не, не си прави труда да прочете кое какво е, ама си прави труда да пише и то в грешен сайт...
 
Последно редактирано:
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Единия ми сайт е с много близко име до името на един магазин за дрехи и най-редовно получавам безумни запитвания на контакт формата си, последното беше директен въпрос без поздрав или нещо подобно, ами направо - харесах си модел 5 и 9 какъв размер са и колко струват - еми то и баба Ванга няма да разбере кои са тия модели като магазина е фрашкан с модели, пък на всеки си пише и размерите и цената, ама не, не си прави труда да прочете кое какво е, ама си прави труда да пише и то в грешен сайт...

Това е всеки 3ти:

Оператор 10:12 PM
Здравейте, имате ли нужда от съдействие?

Visitor 641605010:18 PM
за ноштно снимане

а ти като си умен се сещай...:D
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

стига са оплаквахте, бе кожодерииии - купувате евфтино, продавате скъпо, после клиента ви виновен.... значи не си привличате таргета
@lqllqlq сигурно ти е много просташки сайта, та влизат само идиоти :lol:

майтапът настрана - няма нормални хора вече, изродиха се нещата съвсем... пре*би другарче е масов спорт..., неграмотността - пандемия...
 
Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

майтапът настрана - няма нормални хора вече, изродиха се нещата съвсем... пре*би другарче е масов спорт..., неграмотността - пандемия...

Да, така. Както каза един близък преди време - истинския човек се познава с тежки ситуации. И като гледам, лоша работа. Вече и мъжете не са мъже. Да застанат срещу теб и да ти кажат в очите позицията си. Вие за някакви си клиенти. :) Там си е таковало мамата отвсякъде. :)
 
Още един весел тип, човека е много гоуем:

Той:

За да ви помогна малко в обема на работа, изпращам следният линк за връзката на базата данни от Tech-co с Opencart

plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1421725&agent=124054

Т.е на вас ви остава
1. Да заредите сайта с Tech Co, която ние имаме
2. Да сложите кода от линка, който ние ще купим
3. Да направим дизайна, което ако ви затрунява ще поемем ние
4. Да вържем дизайна с платформата
5. Да видим какви СЕО функции да заложени в Opencart и ако нещо липсва да се напише допълнителен код.
6. Да направим сайта многоезичен
7, Да прекхвърлим нашата клиенска база данни.

Това е.

Нищо сложно. Нито пък толков скъпо.

Ако сте съгласни да поемете работата на разумна цена, пишете ми.

Поздрави,

Той:

Съжалявам, но не мога да приема оферта в такъв вид. Имам чувството, чче ще погледнали е тавана и сте си задали въпроса, тези хора могат ли да си позволят хххх лв. Или не. Не сериозно откъдето и да го погледнете.

Да не споменавам, че в наподобяващото оферта има позиции, които не касаят моят проект.

Не сте споменали и нищо за гаранционно обслужване.

Това е.


Аз:

Здравейте,

Изпращам ви оферта за интернет магазина, както се договорихме, като системата, на която ще го базираме е Opencart. Оставам отворен за Вашите въпроси и коментари.

Всичко, което е по заданието е описано + още някои неща, като мобилна версия, соц. канали (Google+ и Twitter) - бонус.

Ще очаквам Вашия отговор.

Поздрави,

Такова животно не ви требва. :) Това са хора без идея за реалния свят.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Клиент при мен в магазина
Той: Искам колан ХХХ който си харесах в о-мага ви
Аз: Ето ви го, може да го пробвате или директно да го вземете
Той: Ще го взема.
Аз: Дължите ми ХХ.00
Той: Иба много скъпо ... сега ще ми направиш отстъпка нали
Аз: Да няма проблем ХХ,99 * -0,01 лв *
Той: Ама ти май се подиграваш с мен
Аз: Не, няма такива работи, как може да си ги помислите? Нали си взимате колан на YongMoney.
ТойМ Оф ето парите ... явно няма да ми направиш отстъпка...

Та lqllqlq офлайн са по-зле.
 
От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Обърнете внимание както на часа (през нощта), както и време на реакция от момента на поздрава:

MB Vision11:18 PM
Здравейте, разбрахте ли, че САМО тази седмица можете да спестите 10% с промоционален код "800TVL"? Ако имате нужда от информация или съдействие - свържете се с наш консултант в работно време.

Visitor 4701038111:30 PM

Къде да го въведа този код

12:36 AM
Visitor 47010381 has left.

Само да кажа - въпросната промоция "грее" на почти всяка страница в магазина със следният текст:

Вземи 10% отстъпка за техника за видеонаблюдение с резолюция 800твл, поддържан 960H стандарт с промо код 800TVL само в дните от 25.09 до 03.10!

и следното уточнение:

Въведете промоционалният код в полето за промо кодове, преди подаване на поръчката в поле "Код за отстъпка" и системата ще начисли отстъпка в размер на 10%!

Колко по-ясно?! :lol:
 
Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Колко по-ясно?! :lol:

Хахаха....

7636589i.jpg
 
Re: От: Най-абсурдните клиентски запитвания и желания

Като големите сайтове ... с видео туториал !

Ама те и това ги мързи да пуснат, едно шибано видео. :) Ако може някой да им налива в фуния в разкашкалия им се мозък. :)

Поне е натурално тъп, не е тъп и пазарящ се. Ама аз искам да ти да ми вкараш кода, после, че така ми е по-лесно. :)
 

Горе