Наръчник за нови потребители

От: Наръчник за нови потребители

Добре структурирани правила :) Хубаво е да се чете предварително!
 
От: Наръчник за нови потребители

Десет поста по тема от списъка или как?

По различни теми и не е препоръчително да се спами. Само в раздел Кофа не се начисляват бройки.

П.П: Гледай и да светнеш пак зелена. Не знам кой ти е дал негативна репутация, но вземи го в предвид. Трудно ще правиш бизнес с негативна репутация тук.

Успехи от мен. ;)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте и от мен!
От скоро съм член на форума, надявам се да ми помогне.
Малко информация за мен: Занимавам се с Графичен дизайн от 3г, жена съм (ако това е от значение), креативна, обичам да рисувам и да правя бижута в свободното си време. Харесвам оригиналните хора и идеи, леко шантави дори. Не харесвам стадния синдром, който се забелязва и при хората. Мога да пиша много, но ще спра дотук :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравей и добре дошла във форума! И аз съм сравнително отскоро тук, но усещам много позитивна и колегиална атмосфера. Също като теб съм момиче и се занимавам с графичен дизайн от 5 години, но по-скоро любителски. Приятно прекарване тук и дано наученото ти бъде от полза :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте и благодарско за хубавите думи. Определено тук ще намерите един доста сплотен колектив, който винаги е готов да помогне, най-много ме радва факта, че не преувеличавам, просто е така. Ако имате въпроси или нещо искате да се помага, на линия сме. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте!
От няколко дни съм член на форума и съм приятно изненадана от количествата полезна информация, която намирам. Едно е сигурно! Това е моето местенце! Адмирации към труда на всички, които са създали или подпомогнали създаването му.

Но да се представя...казвам се Дани. Селянка от градски тип или с други думи казано, варненска софиянка живееща в Гурмазово. Стремя се към креативност и неподражаемост, макар и да не ми се получава. Обичам ръчно изработените неща. Хобито ми е да правя ръчна хартия, а работата ми ме доведе при вас.
 
От: Наръчник за нови потребители

Въпрос: вече имам опция да добавям подпис, добавих си, виждам го от личния профил, но в мненията ми го няма. Да не би и за него да трябва положителна репутация, та да е видим, и как да се сдобия с тази положителна репутация? Мерси!

Ре: Грешка, за жалост не мога да си изтрия поста, само ще добавя, че е след 10 дена и 17 мнения по теми вече имам аватар, профилна снимка и подписче :) Мерси
 
От: Наръчник за нови потребители

Подписът идва след десет поста и повече от седмица тук. Превантивна мярка против спам и злонамерени хора. А за репутацията - ако се включиш добре в някоя друга тема има голяма вероятност да получиш зеленичко. Не е тайна, че ако помогнеш на някой или дадеш мнение, от което може да се извлече полезна и приложима информация, то няма как да ти се размине някоя друга положителна репутация. Ако имаш други питанки, насреща съм. А предполагам, че и другите ще се включат активно. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравеите. Защо никаде на е обеснено как се вдига репутацията
Защото съм на 0 а ми трябва за пазара
Да, може да вкараме малко текст по този повод. Иначе репутация се вдига с добри коментари и мнения, които са от полза на останалата част от форума. Също така, най-много ще ти помогне да дадеш някой полезен съвет или помощ на някой с проблем. Това е един от гарантираните модели за вдигане на репутация. Така както е натрупана негативната репутация, обратен е пътя да се "раззелениш" - добри мнения.
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте, аз съм Божидар Александров на 25 години от София. Радвам се че се присъединих към вашия сайт. Интересувам се от интернет бизнес и ще се радвам да споделя идеите си с вас.
 
От: Наръчник за нови потребители

Добре дошъл Божидаре. Надявам се да сме ти полезни. Приятно четене/писане във форума :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Здравейте, аз съм Божидар Александров на 25 години от София. Радвам се че се присъединих към вашия сайт. Интересувам се от интернет бизнес и ще се радвам да споделя идеите си с вас.

Здравей и от мен. Надявам се тук да ти допада много и да споделиш идеите и опита си нас. Успехи и до нови срещи тук във форума. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Наистина има хора, които ти помагат.
Недей да нервираш Coolice :)
Последно ми се скара, че съм ползвал rel=author в подписа си - да може би е прав
Даже днес видях един не "наказан" смъмрен потребител да го ползва.....
Та сериозно да кажа - форумът е много полезен и може много да ви помогнат различни хора специалисти
На мен са ми помагали доста - даже съм го линкнал от личния си профил в гугъл
Няма да загубиш да участваш освен, ако не си някакъв.....
Напред и това е - дано всички да успяваме в бизнеса за напред независимо какъв е
Поздрави
Митко
 
От: Наръчник за нови потребители

Найстина ми допада много. Сигурен съм, че тук ще намеря хора с които да развиваме бизнес идеи. Даже, ако трябва да бъда честен вече намерих човек с който ще раборя за един проект, който искам да осъществя от доста време. Дано се получи ще разберете и вие...
 
От: Наръчник за нови потребители

Интернет предприемачеството се разраства с всеки ден и като форумът е основната онлайн институция в БГ, където начинаещи и напреднали да обменят важна информация, да търгуват помежду си и да търсят партньори.
 
От: Наръчник за нови потребители

Интернет предприемачеството се разраства с всеки ден и като форумът е основната онлайн институция в БГ, където начинаещи и напреднали да обменят важна информация, да търгуват помежду си и да търсят партньори.

You must spread some Reputation around before giving it to Rocksatedy again.

Мерси за думите. Очаквайте скоро и изненади по този повод. :)
 
От: Наръчник за нови потребители

Явно тук е мястото да се представиш, когато си нов :) (не намерих нищо в стил "да се запознаем"...) Аз съм Ели, на 25г. и от година се занимавам с копирайтинг. За форума научих от моя"конкурентка". Сега обаче се чудя...репутацията тук е много важна. А когато си нов е трудно да получиш добра репутация или може би само за мен е трудно? Според написаното по-горе положителната репутация се печели чрез постове, които са в услуга на някого и помагат за решаването на нечии проблем. Ако познанията ми не са достатъчни за да помогна на някого и да спечеля репутация, това значи ли, че не съм добра в своята област? Има лидруги варианти за повишаване на доверието?
 

Горе