Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не си прав. Защо невинни хора трябва да плащат за малоумната политика на управляващите?

защото тя е следствие от тях като правило

Путин като говореше в ООН всички се правиха на луди, умерената опозиция пазят, ми на ви сега умерена опозиция малко и у вас бре. Карикатури няма ли от чарли-то като за падналия руски самолет наскоро, да се посмеем малко или на свой гръб не може. След като се нашерват с айфелови кулички да продължат със санкциите срещу Русия, да доставят още малко оръжие на ИД с американските партньорчета, сащ е далече, ама Лондон е близо. Кадафи добре им е казал пак в ООН, ама като не слушат, сега да му мислят. И Брейвик е бил прав, ама искаха да го обявят за луд. Никой не слуша нищо, сега реват. Ами да реват бе.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

12247069_1643795069241615_8777101391569006046_n.jpg


Интересен кадър след взривовете на Стад Де Франс... мангалите в средата ухилени до уши, явно доволни от случващото се.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Пействам, пост на Кузман от фейсбука, който ясно и точно описва положението:
Защо, когато загинат стотици по вина на политиците и намесите на армиите им в чужди земи с пари и животи на данъкоплатците, всички медии се съсредоточават в образа на политическия лидер, който да обедини нацията? (Оланд сега, Путин при взривения руски самолет над Египет). При нормални условия този човек би следвало да бъде съден като отговорен за атаките на равна нога като организаторите на атентата.

Какво ще стане оттук насетне.

1) Вместо да се приеме очевидният факт, че държавата "сигурност" на гражданите си не може да предостави и въобще не е в този бизнес, от днес всички ще очакват по-добра протекция именно от нея.
2) Нещо повече. Вместо да се признае очевидният факт, че именно правителството, което с парите на мъртвите французи, води имперска външна политика в чужди земи, докато у дома налага политика на насилствена „интеграция”, тоест купуване на социалния мир с преразпределение на доходите на работещите, е виновно за всичко, то фокусът ще падне върху личната история на атентаторите самоубийци. Това важи и за САЩ, и Русия, с пълна сила.
3) Вместо да преустанови тази външна политика, която е агресия първо срещу французите и собствеността им (с данъците) и след това срещу непознати хора и живота им (с мисиите в Близкия Изток), ще видим по-скоро обединение на политическите лидери – виновните за случващото се – в „борба срещу тероризма”. Външната и вътрешната агресия ще се увеличат – в името на тази борба.
4) Вместо да се признае, че право и задължение на всеки нормален човек в такава извратена ситуация е да носи оръжие, за да защити себе си и децата си, ще има засилен контрол над притежанието на оръжие. Като че ли убийците терористи, ще си правят труда да минават психо и да питат Оланд дали може да разстрелят стотина французи на рок концерт…
5) Вместо атентатите да се отчетат като пълен провал на държавата в услугата правоохраняване, рейтингът на Оланд ще хвръкне. Така, както хвръкна този на Буш след 11 септември.
6) Вместо недоверието на нормалните хора към държавата да намали обсега на контрола й, напротив, той сега ще стане неограничен. Проверки, контрол в интернет, банкови сметки, сделки – няма сфера, която да остане вън от правителствения обсег. За сигурността на свободните граждани, разбира се.
7) Вместо да се покрият в миши дупки от днес ще гледаме и слушаме – Оланд, Обама, Путин, Меркел, които ще ни инструктират какво да правим. Войната е здравето на държавата, беше казал Рандолф Бърн.
8) Французите, които досега си бяха най-политически коректните мултикултуралисти и анти-дискриминационно настроените хора, днес вместо да се разбунтуват срещу безумния си културен и политически амбианс, напротив, ще станат още по-наплашени, „интегриращи” и изчезващи морално и демографски като нация. А основна задача ще бъде – да не вземе някой, колещ агнета насред Риволи и затварящ цялa улица, празнувайки важен религиозен празник, да не се почувства засегнат или неразбран.

Афганистан и Сирия вече са в Париж. И ако не стане ясно, че идеите на свободата трябва да се бранят, отстояват и защитават на практика, то цената ще бъде съвсем, съвсем реална и за жалост трагична.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Не си прав. Защо невинни хора трябва да плащат за малоумната политика на управляващите?

И как така са невинни?
Да не би от ИД да са им избирали политиците?!

Нали сме демокрации? Каквото сме си избрали - гласували и негласували (те също са избрали настоящите политици с пасуването си), това ще сърбаме.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Най-лошото е, че нищо няма да се промени. Оланд вика:"Франция е във война с Ислмяска държава". Абе ненормалник, досега в приятелски отношения ли бяхте?????
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Владко за пореден път се убедих, че имаш голям празен балон вместо глава.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Владко за пореден път се убедих, че имаш голям празен балон вместо глава.

Стига с този хейт във всяка тема срещу всеки! С мен се заяждаш за 3-ти или 4-ти път. Не ме интересува "меродавното" ти мнение, пък и едва ли някой друг го интересува, освен няколкото подобни на теб индивиди. То бива бива, ама сигурно от 6000 мнения, поне 5000 са ти хейтърски от типа на това, което цитирам...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз съм смаян как при такава ситуация българската фейс идиотщина продължава да си шерва Азис-Хабиби и още един милион чалгарски статуси и дебилски размасли за мъжете, жените, курволъка и какво ли още не. В такива моменти си давам сметка това българите каква ограничена нация сме, не всички, но по-голям процент !!!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ето едно шокиращо видео от театър Бакалан. 18+ Е! Предупреждавам! Не е за хора със слаби сърца!
http://www.dailymotion.com/video/x3dqzx9_images-de-la-fusillade-au-bataclan_news
И кое му е шокиращото. Видето е очевидно скучно, май не си гледал видеа от истински военни зони?

Между другото, ето какво прочетох вчера:

[h=1]Норвежките полицаи отново ще патрулират без оръжие[/h]
:shock:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Стига с този хейт във всяка тема срещу всеки! С мен се заяждаш за 3-ти или 4-ти път. Не ме интересува "меродавното" ти мнение, пък и едва ли някой друг го интересува, освен няколкото подобни на теб индивиди. То бива бива, ама сигурно от 6000 мнения, поне 5000 са ти хейтърски от типа на това, което цитирам...

Стига сте оправдавали простотията си с хейт бе хора!
Признай си, че с кеф постна карикатурата и снощи ти олекна и си празнувал!
Все пак обидиха майка раша, това ти не можеш да го простиш.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Стига сте оправдавали простотията си с хейт бе хора!
Признай си, че с кеф постна карикатурата и снощи ти олекна и си празнувал!
Все пак обидиха майка раша, това ти не можеш да го простиш.

Първоначално се ядосвам на такъв тип коментари, но вече ги приемам с разбиране. Съветвам те да си вземеш направление от личния лекар и да отидеш да се прегледаш.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

13:31 - В знак на подкрепа към семействата на загиналите и към целия френски народ, тази вечер Националният дворец на културата ще бъде осветен в цветовете на Франция, а всички събития ще носят посланието "НИЕ ВСИЧКИ СМЕ ПАРИЖ", гласи изявление на НДК. Всеки, който иска да изрази своята подкрепа и позиция, може да остави цвете в Зала 3 на НДК - пред инсталацията "Единство в многообразието" на Оник Карамфилян.
Да им сера на многообразието. Дебилни идиоти.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

#несъмпарижанин нито французин и цялата тази глупост по медиите ме дразни.
Пределно ясно е на всички, че тва тепърва ще се случва и ако не им е било ясно - то тия са блаженно невежи.
Единствено се чудя дали наистина съществува подобно нещо като "ИД срещу всички" или пътят към пълното отнемане на свободата на гражданите от страна на правителствата изисква своите жертви. :)
Дано да е първото, тъй като второто е по-лошо като вариант.

Не знам що толко се лае за атентантите.. на мен ми се струва съвсем нормално. :) Даже се чудя как не изравниха стадиона със земята. Нещо аматьорско ми се вижда да е.
Париж, Лондон, Брюксел, Мюнхен, Берлин, Рим, Амстердам.. все места, където тепърва ще има заря.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз съм смаян как при такава ситуация българската фейс идиотщина продължава да си шерва Азис-Хабиби и още един милион чалгарски статуси и дебилски размасли за мъжете, жените, курволъка и какво ли още не. В такива моменти си давам сметка това българите каква ограничена нация сме, не всички, но по-голям процент !!!

преди два дни имаше атентат на ИД в Ливан. Тогава защо не ревахте?
атентати се случват навсякъде - дали в ливан или във франция - все тая.

Обаче има много лицемерни хора, когато започват да пискат когато им дойде близо до гъза.
А децата и жените които умират ежедневно в ирак, либия, сирия? и всичко това след намесата на нашите партньори (САЩ). Истината е, че всички сме отговорни за случващото, защото сме упълномощили нашите управляващи да са гъзолизци на САЩ.
 
Факта, че всички медии ПРЕДАДОХА дословно изявлението на информационната агенция на ИД (имали са нещо такова) говори колко сбъркан е моделът.
Според мен използването на националните медии за разпространението на такива слова целящи всяването на страх също е вид тероризъм. Но...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Абсолютно.
Лицемерието на хората е безгранично.

"Искам да изразя съчувствие към правителството и френския народ за отвратителните терористични атаки от вчера, които нарушават и противоречат на всякаква етика, морал и религия", заяви външният министър на Саудитска Арабия Адел ал Джубеир преди началото на международната среща за Сирия, която се провежда днес във Виена, писа в. "Гардиън".

"Терористичните атаки в Париж показват, че в борбата срещу тероризма вече сме на точка, когато думите са безсилни.Терорът не притежава раса, националност, религия, родина, терористите са терористи, няма добри или лоши, затова борбата срещу тях изисква да обединим всички сили и средства". Това заяви турският президент Реджеп Ердоган

[video=youtube;TRKX4oBjjwo]https://www.youtube.com/watch?v=TRKX4oBjjwo[/video]
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

След коментарите, че жертвите са си го заслужавали, защото те са си го избрали се чудя какво заслужаваме ние българите? Управлява ни пожарникар, Бъчварова ни е министър на вътрешните работи и никой не му пука. Само се лае по форумите, а нищо не се променя. ДПС е 3-та политическа сила. Аз смятам, че такъв народ по тая логика още по-малко трябва да му пука на някой за него
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Първоначално се ядосвам на такъв тип коментари, но вече ги приемам с разбиране. Съветвам те да си вземеш направление от личния лекар и да отидеш да се прегледаш.

НЕ бе Владко, кажи удари ли по масата като разбра за снощи? Изкефи ли се, каза ли си на ум - на ви сега а???
 

Горе