Новата версия как ви се струва?

А мислиш, ли че форума заслужава да монетеризира по някакъв начин. Ако не, може и ти съпричастно да си махнеш рекламите от сайтовете си или просто да агитираш трафика си датичете сайтовете през някой бъгав шит. :) И ако моето мнение ще те изгоди, значи имаш много ощеда учиш в живота. ;) А тия форуми, които го имат инсталирано това лайно значи собствениците им грам не им пука тях и най-вероятно се управляват от "заслужили" потребители. Разбираш ли на къде бия? :)

Абе ти да не си Дева Мария на web пространството? Блинки в темата писа, че ще има анкета.
 
Филантроп. :D
Няма включен adblock и където види реклама цъка върху нея.
В интерес на истината да цъкам. Ако сайта, на който съм попаднал има интересен материал и ми е полезен, цъквам на рекламата му, за са му донеса кинти на човека, че се е постарал за работата си. Нещо, което не вярвам, че ще разбереш. ;) Големи уебмастъри с включени адблокърите. Ако искате може да си изключите и CSS-ите на сайтовете, защото цветовете дразнят очите ви. :)

Колкото до това какъв се явявам във форума, май повече ми дреме някак.
 
В интерес на истината да цъкам. Ако сайта, на който съм попаднал има интересен материал и ми е полезен, цъквам на рекламата му, за са му донеса кинти на човека, че се е постарал за работата си. Нещо, което не вярвам, че ще разбереш. ;) Големи уебмастъри с включени адблокърите. Ако искате може да си изключите и CSS-ите на сайтовете, защото цветовете дразнят очите ви. :)

Колкото до това какъв се явявам във форума, май повече ми дреме някак.

Нещо не разбирам наистина накъде биеш както сам казваш...Админа писа, че ще има анкета (значи са го обмислили и поради някаква причина решили да се допитат до потребителите), а ти нещо скачаш като петле против това. Като се пусне гласувай с "против" - това е твое право. Дори да я има тапата, пак може да си влезеш през мобилната версия и да си цъкаш 24/7 по рекламите. Това си е твой личен избор.
 
В интерес на истината да цъкам.

Поискай от админите "кинтите", които им изкарваш, за да ги инвестираш в обучение - къде се слагат препинателни знаци, защото наистина:

което не вярвам, че ще разбереш

... трудно се разбираш. :)
 
Добре, разбрахме се. Ще се пусне анкета, ама започнете да имате някакво бизнес виждане за нещата, щото ме плашите с тия изказвания. 100% с това мислене ще го сдрибете, пука ми, че ще имате по още един апп на телефона. Ще е до този с диетите или цикъла. :)

А бате, ти щом си стигал да ми следиш препинателните знаци, значи грам не вдяваш, ако ще и да ти го нарисувам. :)
 
$INeed$ последните ти мнения са само заяждания с хората и обиди извън темата. Няма ли кой да те банне, или си ветрешен човек?
 
Ето ви компромис - ползваш тапаотплкока = плащаш на месец 10 лева за да четеш форума.
Така хем ще имате достъп, хем собствениците няма да губят от трафика си.
 
Ехеее, че аз ако плащам на 5-те останали форума така... :D:D:D

Това не е компромис. Компромис е да се направи мобилно приложение, което изпълнява функциите на тапата. Може и за някаква символична сума, за да не 'ощетяваме' админите.
 
Последно редактирано:
$INeed$ последните ти мнения са само заяждания с хората и обиди извън темата. Няма ли кой да те банне, или си ветрешен човек?
Постовете са ми изцяло огледални на тези, които си защитават бъгавия апп. Дори съм идея по-сдържан от тях, ако следиш внимателно темата в последните постове. Вътрешни хора не знам дали има тук, но мрънкащи определено. ;)

Компромисен апп на символична сума означава апп направен с хиляди бъгове.
 
Ето ви компромис - ползваш тапаотплкока = плащаш на месец 10 лева за да четеш форума.
Така хем ще имате достъп, хем собствениците няма да губят от трафика си.

Между дргото се бях замислил по някое време дали няма да е оферта да има определен раздел във форума, който да е платен. Какво ще кажете?
 
Между дргото се бях замислил по някое време дали няма да е оферта да има определен раздел във форума, който да е платен. Какво ще кажете?
И кой ще пише там като е платен и какво изобщо ще има, че да е платен?
 
Между дргото се бях замислил по някое време дали няма да е оферта да има определен раздел във форума, който да е платен. Какво ще кажете?

Трябва да си малоумен да предложиш такова нещо :D какво ще пишеш в този форум? Какви слушалки да си купиш за пакистан ли? :eek:
 
Ще се пуска. Все пак трябва да се види народа какво иска. :) Ама да минат пиянските дни, че да е по-обективна анкетата. :)


$INeed$, ти освен да цъкаш по реклами да не си и адвокат или секретарка в този форум? Разбрахме, че не харесваш това приложение, но защо още се напъваш като глист на буца? :)
 
$INeed$, ти освен да цъкаш по реклами да не си и адвокат или секретарка в този форум? Разбрахме, че не харесваш това приложение, но защо още се напъваш като глист на буца? :)
Щото сте бишман бизнесмени баце...Цъкам, не съм си сложил 20 адблокъри и не чета сайтове през апове като бот. Случва се. Различни хора сме все пак тук, нали?
 
Според няма смисъл от скрита / платена тема. Първо няма да има кой да пише и второ ще предизвика слушалките, че нещо тайно се случва. А и кой ще плаща на този пазар? :)
 

Горе