Новата версия как ви се струва?

1) Цитирам думи на админа.
2) Адблокър никога не съм ползвал на нито едно от у-вата си.
3) Тапата и в старата версия не съм я ползвал, защото мобилните версии на форума са ми о.к.
4) В три поста все още се опитвам да разбера ти платен трол ли си, к'ъв си, след изказванията ти.
4) Царя дава (админа), падара не дава (ти) да има анкета.
5) Това че аз и ти не ползваме тапата не значи, че не трябва да я има.
6) Може да има анкета просто да се разбере виждането на потребителите, без да е обвързано с добавянето на арр.
7) Някак си твърде се подмазваш на админите! Форума е достатъчно полезен, че ако са го толкова закъсали да се сложи един donate бутон и ще има файда.
8) В един форум на потребителите да им е удобно е най-важно (мое мнение).
9) Спирам дискусията с теб.
10) Успех!
 
Той е работохолик и бачка безплатно - без(платен) трол!
Не отговаря и на 'неудобните' за него въпроси, но знае нещата как стоят.
 
Към @Leverage :

1) На админите не им е чак толкова гот да им се режат рекламите, пускат анкетната щото е либерален форума. Но както написах, това трудно може да се разбере.
2) Поздравления, че не ползваш Адблокъри. Тук ме впечатли. Честно. ;)
3) Тапата е тъпа история, защото си имат собствени сървъри от които сервират съдържанието на форумите. Демек може да поддават каквото си искат те, а не каквото има реално. С две думи поддават реклами, труда от съдържанието е чужд. ;) Разбираш ли какво ме дразни.
4) Да. Платен трол съм. От 2007 си теоля тук. Разобличен съм. :)
5) Като нямаш апп, за кво си говорим. Или си поддръжник на логиката да се спори. Много ме радват хора, които нямат никаква идея и кауза зад гърба си, ама си говорят. Айде, онова момче с аппа го разбирам....той ако може и през апп да се ожени ще е най-добре. :)
6) Не може нон стоп да се мисли нещо в обратна посока на форума, а на Пенчо да му изкача в телефона поредната нотификация щото мързела е стигнал до велики висотии.
7) А ти някак взимаш страна, която не си много наясно със себе си защо го правиш. От по-малко от две години си тук, изкарай 5 и ще видиш какво наистина означава това място. Мазненето тук на никой не е помогнало. Донейт бутоните са за една друга аудитория, не и българската. Ако случайно имаш поглед над нещата, щеше да ни го спестиш този коментар.
8) В един форум на потребителите да им е удобно. Прав си, едно е да ти е удобно, друго да се издребнява и лигави. Ако ми кажете, че тази мобилна не е удобна, не знам за какво въобще си говорим. Влизаш в мобилната, вършиш си работата и излизаш. Това е като оня дебелак,който засякох в парка лятото. Може да ходи, ама се е качил на Ховърборд и се нови като духче. Същото и тук малко се получава. :)
9) И аз приключвам, даже не знам за кво се запали и ти, след като не ползваш.
10) Успех!

Той е работохолик и бачка безплатно - без(платен) трол!
Не отговаря и на 'неудобните' за него въпроси, но знае нещата как стоят.
Да, някои сме работохолици и тролове, други хленчещи девици. Както написах, има различни хора.
 
Човек, корко пъти да напиша, че мобилната версия под 4" телефон с малко по-стар андроид е НЕИЗПОЛЗВАЕМА. Клип ли да направя??? Лично аз за това мрънкам за тапата. Сега по празниците смених телефона с такъв от най-висок клас с 5+ инчов дисплей и да форума се чете ОК. Пак не е толкова удобно колкото тапата, ама да кажем с нотификациите по мейл за ЛС най-необходимото е покрито. Като ти пише клиент и ти можеш да му отговориш веднага - за това е полезна тапата. Обаче за хората с малко по-стари апарати употребата на форума е НЕВЪЗМОЖНА. Лично аз за това подкрепям тапата, че зареждайки я, не зареждаш един тон js, можеш да пишеш в темите, можеш да четеш, имаш нотификации. За човек със стар телефон мобилната версия не е алтернатива. Дори старата ПДА тема беше по-ок. Тази не е. Защото просто не работи под слаби апарати. Не всички потребители могат/искат да имат телефони с максимални характеристики, за да четат форума. Това е проблема, но явно е много трдно да се разбере. Защо трябва да се ограничи достъпа им до форума? И няма ли да загуби той повече от липсата им, отколкото от няколко импресии?
 
Човек, корко пъти да напиша, че мобилната версия под 4" телефон с малко по-стар андроид е НЕИЗПОЛЗВАЕМА. Клип ли да направя??? Лично аз за това мрънкам за тапата. Сега по празниците смених телефона с такъв от най-висок клас с 5+ инчов дисплей и да форума се чете ОК. Пак не е толкова удобно колкото тапата, ама да кажем с нотификациите по мейл за ЛС най-необходимото е покрито. Като ти пише клиент и ти можеш да му отговориш веднага - за това е полезна тапата. Обаче за хората с малко по-стари апарати употребата на форума е НЕВЪЗМОЖНА. Лично аз за това подкрепям тапата, че зареждайки я, не зареждаш един тон js, можеш да пишеш в темите, можеш да четеш, имаш нотификации. За човек със стар телефон мобилната версия не е алтернатива. Дори старата ПДА тема беше по-ок. Тази не е. Защото просто не работи под слаби апарати. Не всички потребители могат/искат да имат телефони с максимални характеристики, за да четат форума. Това е проблема, но явно е много трдно да се разбере. Защо трябва да се ограничи достъпа им до форума? И няма ли да загуби той повече от липсата им, отколкото от няколко импресии?
Дай снимки?
 
Дай снимки?
точно пък от снимки какво ще разбереш? Или това ти е дежурната реплика? Ако ми остане време тези дни ще снема едно клипче с логин отговор на съобщение и преглед на тема по избор от най-новите и отговор в нея. Ама каква ли ще е ползата от това...
 
точно пък от снимки какво ще разбереш? Или това ти е дежурната реплика? Ако ми остане време тези дни ще снема едно клипче с логин отговор на съобщение и преглед на тема по избор от най-новите и отговор в нея. Ама каква ли ще е ползата от това...
Кажи марката и модела поне.
 
@$INeed$

1) На админите не им е чак толкова гот да им се режат рекламите, пускат анкетната щото е либерален форума. Но както написах, това трудно може да се разбере.

С това си отговори защо споря с теб! Осрал си от 2007г. всички теми, в които се дискутира нещо свързано с форума в пригласяне на админите. Няма и как да разбера защо отговаряш вместо тях. Мисля, че те могат да пишат и да отговорят на хората и без намесата на секретарката, защото за въпросната тапа доста колеги питаха. Теб ще те блокирам, а на @Блинки в тефтера му слагам червена ряпа, защото само чете и нищо не казва по въпроса за прословутата анкета след празниците. :)

Още веднъж - успех в троленето! o_O
 
@$INeed$

1) На админите не им е чак толкова гот да им се режат рекламите, пускат анкетната щото е либерален форума. Но както написах, това трудно може да се разбере.

С това си отговори защо споря с теб! Осрал си от 2007г. всички теми, в които се дискутира нещо свързано с форума в пригласяне на админите. Няма и как да разбера защо отговаряш вместо тях. Мисля, че те могат да пишат и да отговорят на хората и без намесата на секретарката, защото за въпросната тапа доста колеги питаха. Теб ще те блокирам, а на @Блинки в тефтера му слагам червена ряпа, защото само чете и нищо не казва по въпроса за прословутата анкета след празниците. :)

Още веднъж - успех в троленето! o_O
Ако вършен назад, защото и преди 2015та го е имал форума ще забележиш, че идея по-ценни неща съм писал от теб. Ако искаш всички да почнем да спамим и направо да се махнат репортите, да може да сме хептен "либерални" и "толерантни". :)

Пич приеми факта, че всеки има позиция. А ти от името на хората с аппа ли отговаряш? Не виждам нещо странно човек да има позиция, още по-малко тя да съвпада с логичната. Блокирай ме. Ще си направим взаимно услуга. ;)
 
Позиция е да гласуваш с "не" в прословутата /все още несъздадена анкета/, а не да тролиш, мрънкаш как не трябвало да е, и да остроумничиш излишно. Някак не се връзва.
 
Ето един screenshot от бъг на мобилната весия. Иконата за нови отговори по наблюдавани теми и иконата за Search се застъпват. Браузъра ми е Chrome, 5 инча екран.
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_2017-01-09-15-25-49-194_com.android.chrome.png
    Screenshot_2017-01-09-15-25-49-194_com.android.chrome.png
    288.5 KB · Преглеждания: 13
  • Screenshot_2017-01-09-15-25-09-721_com.android.chrome.png
    Screenshot_2017-01-09-15-25-09-721_com.android.chrome.png
    489.2 KB · Преглеждания: 13
Същото нещо беше и при мен преди, точно на 100% шрифт, даже мисля, че по-напред в темата съм писал, ако не и скрийншот да съм постнал. Да не говорим, че кликаш едно - отваря се съвсем друго, и то не веднага, каквото е и предимството на тапата, а след 5 сек. и ако ти трябва нещо набързо си обречен да кликаш като идиот.
 
Потвърждавам, шрифта е на 100% и също се застъпват.
 
Последно редактирано:
ЩЕ гледаме тази седмица да пуснем анкетата. Не е чак толкова велика и мисля, че всеки може да пуска, ако не се лъжа. При мен е ок през всички мобилни устройства и техните браузъри. ;)

Някакви други неща, защото ще гледаме и да поразчистим още нещо. :)
 
ЩЕ гледаме тази седмица да пуснем анкетата. Не е чак толкова велика и мисля, че всеки може да пуска, ако не се лъжа. При мен е ок през всички мобилни устройства и техните браузъри. ;)

Някакви други неща, защото ще гледаме и да поразчистим още нещо. :)
И при мен всичко е ок, няма да е зле наистина някой да постне скрийншот какво се случва, че така е малко насляпо.
 

Горе