Новата версия как ви се струва?

Подкрепям @jair за ъпването на темите. Аз, примерно, пиша в темата, че имат ЛС, за да я кача нагоре. Но ако има опция за ъп през 3 дни да кажем с копче, би било по-добре (според мен).
 
По-скоро да се забрани практиката практикувана от разни там потребители да си бъмпват темите по 16 пъти на ден би била разумна. Има потребители, които буквално всеки ден си вдигат темите. Форума не е чак толкова активен, че да има такава нужда.
 
По-скоро да се забрани практиката практикувана от разни там потребители да си бъмпват темите по 16 пъти на ден би била разумна. Има потребители, които буквално всеки ден си вдигат темите. Форума не е чак толкова активен, че да има такава нужда.
Това не го ли правим ние е рипорти. ;) Много е дразнещо иначе.
 
CSS:
.structItemContainer-group--sticky {
     background-color: #f5f5f5;
}

@Blinky
Ще добави светло сив фон на закачените теми, че сега е мъка с тия иконки.
 
@Blinky помоли да сложа тук предложенията за емотикони, така че ето кои смятам за удачни:

thmbup.gif
tongue.gif
laugh.gif
w00t.gif
beer2.gif
hi.gif
offtopic.gif
spam.gif
clap2.gif
sorry.gif
rtf.gif
busted.gif
lock.gif
protest.gif
nono.gif
slap.gif


Това са тези, които лично смятам за нужни. Не знам каква е допустимата бройка, но Facepalm задължително трябва да го има.
 
Това катинарче може някой да го изтълкува погрешно, както вече стана въпрос в другата тема! Примерно - заключвам те в мазата, защото повечето мази се заключват с катинари, и започвам интензивни възвратнопостъпателни движения на ляво и дясно :)

После пак ще има, че всички мъже сме били сексисти и расисти.

От друга страна възможно е катинарчето да е женско, виждам ключалка, където трябва да влезе ключ, което според остарелите стереотипни разбирания го прави женско. Но, възможно е да си е избрало друга социална роля, защото тези движения не са типични за представителите на индивидите от женски пол.... Има вариант да е джендърфлуидно, но това не е много сигурно, защото 5 минути го гледам и все едно и също прави. Абе работата е :hankey: :)


@Blinky помоли да сложа тук предложенията за емотикони, така че ето кои смятам за удачни:

lock.gif


Това са тези, които лично смятам за нужни. Не знам каква е допустимата бройка, но Facepalm задължително трябва да го има.
 
Това катинарче може някой да го изтълкува погрешно, както вече стана въпрос в другата тема! Примерно - заключвам те в мазата, защото повечето мази се заключват с катинари, и започвам интензивни възвратнопостъпателни движения на ляво и дясно :)

После пак ще има, че всички мъже сме били сексисти и расисти.

От друга страна възможно е катинарчето да е женско, виждам ключалка, където трябва да влезе ключ, което според остарелите стереотипни разбирания го прави женско. Но, възможно е да си е избрало друга социална роля, защото тези движения не са типични за представителите на индивидите от женски пол.... Има вариант да е джендърфлуидно, но това не е много сигурно, защото 5 минути го гледам и все едно и също прави. Абе работата е :hankey: :)
Катинарчето има едно единствено предназначение - заключване на темата. Всички останали интерпретации са плод на извратено въображение.
tease.gif
 
Заключването на тема реално се случва с даване на репорт или писне на лично към мен, за да го направя. И най-вече когато идва от автора. :) Този катинар е малко в нищото.

Емотките са яки. Всички са практични и ще свършат работа за нашия форум. Но липсват някакви джендърски. :) Не, че нещо много честно се обиждат някои съфорумци на сексуални ориентации. :) @nandibandi , ти добре ги даде, но случайно да им имаш кодовете? Говоря за шорткодовете за извикване във форумен сайт. ;)
 
Заключването на тема реално се случва с даване на репорт или писне на лично към мен, за да го направя. И най-вече когато идва от автора. :) Този катинар е малко в нищото.

Емотките са яки. Всички са практични и ще свършат работа за нашия форум. Но липсват някакви джендърски. :) Не, че нещо много честно се обиждат някои съфорумци на сексуални ориентации. :) @nandibandi , ти добре ги даде, но случайно да им имаш кодовете? Говоря за шорткодовете за извикване във форумен сайт. ;)
Нямам кодовете, сори, но тук със сигурност има технически грамотни хора (за разлика от мен), които ще ги намерят. Джендърски не открих, но това може да мине за БДСМ
spank.gif

tooth.gif
tooth.gif


Колкото до катинарчето, не че ми е много важно, но си спомням много случаи, в които хора са искали заключване на темата в коментарите. Емотката може да им послужи.
 
Колкото до катинарчето, не че ми е много важно, но си спомням много случаи, в които хора са искали заключване на темата в коментарите. Емотката може да им послужи.
Те хубаво са искали, но без да го види някой от нас (админите), само с искането ще си останат. Ок, ще гледаме скоро да са налични и тези. :)
 
ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

Ако не ви представлява проблем, може да добавите/активирате към услугите за видео споделяне и https://streamable.com/, защото понякога ми е много по-лесно да направя няколко секунден клип, който да кача и споделя набързо, отколкото да отговоря.

Пример: https://www.predpriemach.com/threads/Как-се-добавя-prefix-в-excel.82871/post-936190

Успех!
 
В неделната вечер, превключвайки между фейсбук, блекхет-а и разни други сайтове/форуми (все с тъмна тема; макар и някои през Stylish), изниква в мен въпросът - мисли ли се и изобщо опция ли е по тъмна версия на форума, която да щади очите за зверещите се във форума до късно вечер, хора, като мен? :rolleyes:

Ще съм доволен и ако някой съфорумник има побутнат css, който върши същата работа, ползва си го и е склонен да го сподели с останалите любители на тъмните теми. :)
 
Добре звучи това. Но нали ще е по желание, а не като Waze, където след като удари тъмно, апа автоматично сменя стила. ;) То както се ви вика нужно е просто да се сложи една тъмна тема, може и фри, която да се къстамайзне да изглежда като тази до някъде. ;) И това е. :)
 

Горе