Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

bgAutosubmiter v1.7.1

- Вече може да се променя датата на всеки един събмит в опашката (ако по погрешка сте сложили твърде голям/малък период)
- При събмитване можете да видите в коя категория ще отиде вашия линк във всяка линк директория
- Използващите автоматичното публикуване чрез rss feed могат да избират в коя категория да се публикуват новините им.
- В Queue можете да видите по отделно всичките събмити според техния статус (всички, чакащи, събмитнати, с грешка)
- По-големи полета за събмит
- Бъгове и по-дребни неща.

Скоро ще има нов ъпдейт с нови функционалности.
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Услугата става все по-добра, давайте в същия дух.
 
Налага се да спрем поддръжката на it.linkovete.com, тъй като прекалено често сайта е бавен и добавянето в него тече понякога с минути, а най-често изобщо не минава.

За сметка на това скоро ще добавим цял пакет с нови социални мрежи :)
 
.


Нови функциии в инструмента:


* Вече можете да избирате категория за всяка социалка, в която искате да събмитвате.

* Инструменнта поддържа още една социална мрежа: dailine.net. С което социалките отново са 10.

* При събмитване чрез фиид вече можете да избирате в коя категория (за всяка социалка) да се събмитват новините.

* При редакция на събмит вече можете да редактирате и категорията.

* В секцията Help можете да намерите информация за въпроси, които могат да ви изникнат при работа с инструмента.
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Приятел се опитва да се регистрира, но му дава че промо кода е невалиден?
 
Re: От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Приятел се опитва да се регистрира, но му дава че промо кода е невалиден?

Промо кода в първия пост бе изтекъл - удължих живота му с още една година за всички използващи форума!
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Може ли да се настрои софта да помни категориите, които са били избрани от последния субмит на урл
 
waldes, да може!

Всъщност вече е възможно да запазиш използваните категории за всеки сайт :).
За да стане това трябва да избереш "Save selected categories for this site" - намира се в дясно под списъка със социални мрежи и категориите към тях. От там можеш да избереш дали настройките за категорите да важат само за този сайт или за всички сайтове.
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Дай повече информация:

Цени за ползване след изчерпване на безплатното, Списък със Социалки и т.н. , дори на сайта няма повече информация, не бих инвестирал време да се уча да използвам услугата с 20те пробни без да знам какво точно ми дава и колко ще ми струва след това.

Много ми е интересна например функционалността за директен събмит от RSS , но трябва да знам и какво ще ми коства това ;)

Иначе да има подобни услуги и дори скриптове подобни на товоята услга, но от мен имаш поздравления за идеята и качественото (поне на пръв поглед) изпълнение.
 
Здравей,
целта на 20те безплатни е да се регистрираш, да пробваш и да си отговориш на всички изникнали въпроси по време на напълно безплатна проба. И да ти напиша един ферман с информация, за да съм напълно изчерпателен, пак няма да си доволен, защото ще ти е дълго за четене. По тази причина око да види ръка да пипне -регваш се и пробваш безплатно от първо лице.

Цените са различни според обема заявени събмити - колкото повече събмити реализираш толкова по-евтино ти излиза - от 5ст най-скъпо до 1.8ст най-евтино.
 
bgautosubmiter вече поддържа, така желаната функция, да може да се добавят множество акаунти към социални мрежи. Няма ограничение на броя акаунти, които можете да добавите. При всеки събмит се избира на случаен принцип ваш акаунт, ако не добавите нито един акаунт се използва системен.
 
Ето и новото около нас:

1. Нови социални мрежи

- plusedno.com
- trohi.com
- it.linkovete.com
- vlez.in
- link4o.com
- share-bg.eu

Към момента всички социални мрежи в инструмента (общо 18 ) работят коректно и очакват твоите събмити.

2. Спинване на новините от фийд-източниците.

В настройките на твоите фийдове вече е достъпна възможност за добавяне на допълнителен текст преди и/или след
заглавието и описанието на всяко ново съдържание, извлечено от фийда. С това се надяваме да ти помогнем да подобриш
качеството на твоите събмити, тъй като те ще са уникални за всяка социална мрежа и ще получиш по-добри резултати.

3. Събмитване към всички/нови социални мрежи

Вече имаш възможност да редактираш своите събмити и да добавяш допълнителни социални мрежи, които си пропуснал
първоначално или сме добавили в последствие. Функцията е налична чрез ново бутинче/линк в секцията "Submits".

4. BG Autosubmter - по-бърз

Всекидневно пускаме малки ъпдейти, с които целим подобряване и ускоряване на инструмента, с което да намалим
до минимум времето, което ти е необходимо за събмитване по социални мрежи. Промените включват както подобрения
на интерфейса за работа, така и сложните системи, които работят незабелязно, за да спестят ценното ти време.

5. Много акаунти за социалните мрежи

В секцията "Settings" -> "Accounts" вече имаш възможност да добавяш неограничен брой твои акаунти за социалните мрежи,
които да използваме при събмитването на твоето съдържание.

6. Благодарим ти!

Тъй като ценим времето на нашите клиенти, а с този e-mail загубихме част от твоето, се надяваме да компенсираме
част от него, като ти предоставяме промо код "NEWSL40", който можеш да заредиш в секцията "Payments".
Внимание: Промо кодът е валиден до 31.10.2013.

7. Следвай ни в Twitter, за да научаваш веднага новите неща, свързани с BG Autosubmiter:
https://twitter.com/bgautosubmiter
 

Горе