Ново SEO състезание 2013

От: Ново SEO състезание

Звучи интересно, имам желание да участвам, дано да намеря и времето, но със сигурност ще се запиша :)
 
От: Ново SEO състезание

добре е таман да се види, кой какво е научил :)
 
От: Ново SEO състезание

Защо не? Остава и по някой час свободен :)
 
От: Ново SEO състезание

Предполагам целта е някой сериозно да размести серпа, така че думата или фразата ще е високо конкурентна?
 
От: Ново SEO състезание

предлагам да е на политическа тематика
и ще станем известни :D
 
От: Ново SEO състезание

Предполагам целта е някой сериозно да размести серпа, така че думата или фразата ще е високо конкурентна?

До колкото ми е известно до сега се правеше с нови и измислени думи. Последната мисля че беше аквичоп.
 
От: Ново SEO състезание

До колкото ми е известно до сега се правеше с нови и измислени думи. Последната мисля че беше аквичоп.
Е то това е отиграно вече :) , но пък е с равни начала за всички
 
От: Ново SEO състезание

Зависи от условията. С какъв сайт може да се участва? Думата на кирилица ли ще е или на латиница?

Сигурно сроко ще излязат и условията за участие, както и детайлите около всичко. От доста време насам не е имало. ;)
 
От: Ново SEO състезание

Е то това е отиграно вече :) , но пък е с равни начала за всички

На мен ми се иска тоя път да е с дума/фраза на латиница, за да отпаднат кирилските домейни, от които ми се драйфа. Видя ли йероглифи в полето на браузъра направо набивам хикса, без да ме интересува какво е съдържанието на сайта - полезно или безполезно.
 
От: Ново SEO състезание

Предлагам следните две правила:

1. Участници да имат право да се регистрират в състезанието най-късно до края на първия етап (това заради т.2)

2. Регистриран сайт/участник няма право да линква друг сайт/участник

Идеята е накрая да не се събират линковете от поизостаналите участници и това да определи победителя.
 
От: Ново SEO състезание

Идеята е накрая да не се събират линковете от поизостаналите участници и това да определи победителя.

eee, стига де
коалиция няма ли да може?
huh.gif
 
От: Ново SEO състезание

Предполагам целта е някой сериозно да размести серпа, така че думата или фразата ще е високо конкурентна?
Не мисля, че думата трябва да е висококонкурентна или въобще популярна, защото вероятността някой от участниците (особено по-старите играчи) да има разработени ресурси в нишата (сателити, форуми, клиентски сайтове, директории....) клони към 100%:)
 
Re: От: Ново SEO състезание

Не мисля, че думата трябва да е висококонкурентна или въобще популярна, защото вероятността някой от участниците (особено по-старите играчи) да има разработени ресурси в нишата (сателити, форуми, клиентски сайтове, директории....) клони към 100%:)

Ти какво си мислиш? Че някой ще даде 5 хилки ей така? Ще сложат някоя дума "яровог онтарбоан" и условието за участие ще е да имаш линк към спонсора с някакъв анкор - било то ключова дума, бранд или каквото и да е. Така той получава изгода от спонсорството си.

Изобщо, обичайна практика за провеждане на такова състезание и разбира се няма нищо лошо в това. :)
 
От: Ново SEO състезание

О и аз съм за :) Ще участвам. Предлагам да е някаква измислена глупост от обърната дума, както аквичоп. Може да се казва " тйедпъ нивгнип" :D:D:D
 
От: Ново SEO състезание

На мен ми се иска тоя път да е с дума/фраза на латиница, за да отпаднат кирилските домейни, от които ми се драйфа. Видя ли йероглифи в полето на браузъра направо набивам хикса, без да ме интересува какво е съдържанието на сайта - полезно или безполезно.
Купи си Дименхидринат...:D
Това лекарство се отпуска без лекарско предписание при възрастни и деца над 12 години. При деца на възраст от 6 до 12 години се отпуска по лекарско назначение. За да получите най-добри резултати от лечението, Вие трябва внимателно да спазвате инструкциите за употреба на лекарствения продукт. Запазете тази листовка. Може да имате нужда да я прочетете отново. Ако се нуждаете от допълнителна информация или съвет, попитайте вашия фармацевт.

Вие трябва да потърсите лекарска помощ, в случай че Вашите симптоми се влошават или не се подобряват след 6-7 дни.

Ако някоя от нежеланите лекарствени реакции стане сериозна, или забележите други, неописани в тази листовка нежелани ефекти, моля уведомете Вашия лекар или фармацевт.

Основното действие на дименхидринат е обратимо блокиране на хистаминовите Hi рецептори в организма на човека, което определя благоприятния му ефект при различни алергични реакции. Оказва и изразено антиеметично действие (потиска повръщането), поради което се използва като средство против повръщане при т.н болест на пътуването. Дименхидринат има следните приложения:

Профилактика и лечение на гадене, повръщане и световъртеж при гледка на домейни на кирилица.

Дименхидринат не се прилага при:

- свръхчувствителност/алергия към активното вещество или някой от другите компоненти на продукта;
- Лечение с лекарствени продукти от групата на така наречените МАО инхибитори;
- Остър астматичен пристъп;
- Повишено вътреочно налягане (тесноъгълна глаукома);
- Феохромоцитом (тумор на надбъбреците);
- Порфирия (нарушение на обмяната);
- Увеличаване на простатната жлеза със задръжка на урината;
- Припадъци (епилепсия, еклампсия).

При приложението на този лекарствен продукт, имайте предвид следното:

Дименхидринат оказва седативен (успокояващ) ефект, по-силно изразен в началото на лечението.

Този продукт трябва да се прилага с повишено внимание при пациенти със стеноза на пилора; бронхиална астма, хипертиреоидизъм (повишена функция на щитовидната жлеза), някои сърдечно-съдови заболявания (повишено кръвно налягане, ритъмни нарушения), както и при пациентите в напреднала възраст.

Приложение на Дименхидринат и прием на храни и напитки:

Няма ограничения относно приложението на продукта и приема на храни и напитки.

Бременност

Преди прием, на каквито и да е лекарствени продукти се консултирайте с лекуващия Ви лекар ши с фармацевт.

Не се препоръчва приложението на продукта при бременни жени, поради отсъствието на данни от контролирани проучвания. Данните от изследвания при животни показват отсъствие на негативни ефекти на Дименхидронат върху плода.
 

Горе