Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

И пак тихомълком отказали са да е публично и да се предава по БНТ и БНР. :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Къде да им пиша бе братле, и аз и ти сме безгласни букви. Те си правят каквото искат, а после ние опъваме всичко. :(
Уни, споко има още време - http://www.investor.bg/biudjet-i-fi...t-otloji-debatite-po-dogovora-za-zaem-189563/ може им пишеш всичко да е по радио и тв - няма откажа и аз.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Къде да им пиша бе братле, и аз и ти сме безгласни букви. Те си правят каквото искат, а после ние опъваме всичко. :(

Е нали си имат прес/пр/комуникационан център в паУламента, но иначе да така е.
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Е нали си имат прес/пр/комуникационан център в паУламента, но иначе да така е.

Пичове,много сме зле. Сега тъкмо четох в Блумбърг, че Русия намаля цената на газа за Унгария на 260$ за 1000 куб.м. Ние можехме да получим същите условия,ако не се бяхме навели позорно и хванали за палците пред ЕСАЩ. До колкото знам, ние плащаме малко над 400$ за 1000 куб.м. За всичко сме така и затова никога няма да се оправим...
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Имат, но само аз и ти и още няколко човека нищо не можем да направим и няма и да има кой да ни чуе. Пък, аз почнах и да се уморявам вече много.
Е нали си имат прес/пр/комуникационан център в паУламента, но иначе да така е.
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Имат, но само аз и ти и още няколко човека нищо не можем да направим и няма и да има кой да ни чуе. Пък, аз почнах и да се уморявам вече много.

Ако можеш излизаш от системата и развиваш свой проекти - това е истината, той ножа един ден ще опре у кокала и тогава ще станат нещата, явно при нас така стават нещата.
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Викаш и сам воинът е воин, но сам в днешни времена е невъзможно според мен. Нека в днешният ден да сме обединени, не разединени.
Ако можеш излизаш от системата и развиваш свой проекти - това е истината, той ножа един ден ще опре у кокала и тогава ще станат нещата, явно при нас така стават нещата.
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Викаш и сам воинът е воин, но сам в днешни времена е невъзможно според мен. Нека в днешният ден да сме обединени, не разединени.

Левски е пример за война, но Левски е създал цялата мрежа и е имал ресурса - така, че не е да си до войн само.
Поклон пред Левски!
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Поклон!!! Жалко, че го няма и днес!
Левски е пример за война, но Левски е създал цялата мрежа и е имал ресурса - така, че не е да си до войн само.
Поклон пред Левски!
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Уни, споко има още време - http://www.investor.bg/biudjet-i-fi...t-otloji-debatite-po-dogovora-za-zaem-189563/ може им пишеш всичко да е по радио и тв - няма откажа и аз.
Последния пасаж ме разсмя :) :
След като искането на Симеонов за отлагане на дебата днес беше прието, депутатите от БСП започнаха да скандират „Оставка“!, което провокира председателя на НС Цецка Цачева да ги призове :“Колеги, напишете в писмен вид оставките си и ги депозирайте още днес в деловодството на парламента“.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Тук мненията не се броят!!!
Просто няма нужда от коментар..
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Пичове,много сме зле. Сега тъкмо четох в Блумбърг, че Русия намаля цената на газа за Унгария на 260$ за 1000 куб.м. Ние можехме да получим същите условия,ако не се бяхме навели позорно и хванали за палците пред ЕСАЩ. До колкото знам, ние плащаме малко над 400$ за 1000 куб.м. За всичко сме така и затова никога няма да се оправим...

тая цена я е договорил един румен, виден русолюб
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

тая цена я е договорил един румен, виден русолюб
Е те тия пиявици винаги са ни чарджили с най-скъпия газ. Още от татово време си ни товареха двойно, щото ни "обичат".
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Пичове,много сме зле. Сега тъкмо четох в Блумбърг, че Русия намаля цената на газа за Унгария на 260$ за 1000 куб.м. Ние можехме да получим същите условия,ако не се бяхме навели позорно и хванали за палците пред ЕСАЩ. До колкото знам, ние плащаме малко над 400$ за 1000 куб.м. За всичко сме така и затова никога няма да се оправим...

Брей Владко добър ден, ха добре си дошъл. Мисля, че последно бе 430-50. Нашата цена на газа е следствие на нефта, обаче с някакви много дяволични клаузички, като една от е липсата на спот. Този договор е следствие на любимците на народа БСП и Р. Овч.

А точно тук си в грешка, ЕС е в проект на създаване на енергиен съюз и важната точка тук е цялостно договаряне за цените централно. Като един съюз имаш огормен натиск от колкото отделна страна.
И на тази база, а и Газпром почва се пропуква - ще се говори за спот цени плащания не спрямо дългогодишните договори и това ще е най-доброто за БГ!
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Брей Владко добър ден, ха добре си дошъл. Мисля, че последно бе 430-50. Нашата цена на газа е следствие на нефта, обаче с някакви много дяволични клаузички, като една от е липсата на спот. Този договор е следствие на любимците на народа БСП и Р. Овч.
Как Турция може да преговаря за намаляване на цената и да и я намалят?Как Унгария може да преговаря за намаляване на цената и да и я намалят?А България не може.Според мен Турция и Унгария водят политика, която е в интерес на народите и икономиката им,а България-политика,която е в интерес на Брюксел и Вашингтон. Нима не можехме да кажем ДА на ЮП,ако ни направят цената 250$ за 1000 куб.м? Въобще не ги бърка руснаците, ние сме дребен потребител,докато турците са 80+ млн. народ,а унгарците 10+ млн. Тези шикалкавения за Р.Овч., царя,Костов и другата управлявала в миналото крадлива паплач, са оправдания. И добре,че имат милост братушките,защото ако наш чехльо беше на мястото на Путин или Милер,досега щеше да ни е вдигнал газа поне на 1000$, ей така, за да ни е кофти...
А по темата: Ето как някои партии празнуват новия заем от 8 млрд. евро....
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

@Владко в интерес на истината и нашата цена падна с около 20% някъде последните преговори обзвързани с ЮП към 2012-та.

Ей така за спорта, тази снимка от кога датира?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ей така за спорта, тази снимка от кога датира?
Статията е от днес, предполагам че снимката е от последните 2-3 дни. Може да е от Поморие. Сутринта гледах клипче как кола на НСО кара със 180-190 км/ч по магистралата и точно там през уикенда са били на семинар лидери и министри от РБ. Логично е снимката да е от "семинара"...
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Статията е от днес, предполагам че снимката е от последните 2-3 дни. Може да е от Поморие. Сутринта гледах клипче как кола на НСО кара със 180-190 км/ч по магистралата и точно там през уикенда са били на семинар лидери и министри от РБ. Логично е снимката да е от "семинара"...

Аха, пак стил ЕЖК - питам точно дата, място а у? Думи като "предполагам", "може" и "логично" са типични за пропаганда ...

Така като гледам предполагам, че е събиране, може да е след създаването на РБ, на някой РД, на НГ или друг празник, а като гледам как Радан и другият гледат директно към обектива и как Кунева е зала стойка и поглед в другата посока може и логично да заключим, че е и колаж. Мога така до утре да ти говоря.

За това те питах датиране, защото си е чиста пропаганда и изтипосано заглавието празнуват след 16 милиарден дълг - типично жълто четиво ...
 

Горе