Някои си направи първата продажба с Генбъкс :)

inviSible каза:
btw Стероидите ще вървят ли на пазара :) 8)

Сигурно варвят:

17,200,000 резултата за steroids

Някви хапчета:
Anavar - 340 Euro - 150 pills
Anadrol - Androlic - 300 Euro - 100 pills
Anadrol - Oxydrol - 600 Euro - 200 pills

Бахти златните хапчета 0.о
 
Имам си доста понятие от стероиди ама се чуда как да се продават
 
едва ли има афф програми които да предлагат стероиди, а и хората купуващи както отбеляза, че разбираш смятам, че знаеш държат на качеството и не биха си купили от поредния сайт предлагащ стеориди ;) който иска отива в бритиш драгон и се снабдява ;)
 
Дам няма далавера пък и ако се зимат от бг няма смисал тряя се зимат от турция аве няма смисал от спор за тая тема щото няма фаида пък и малко хора се доверяват на уеб сайтове :) аз лично не се доверявам а само от познати зимам или аптеките така че няма смисал
 
Да попитам някой знае ли какви проценти зимаш от сайтовете на Weight Loss и в коя категория събпадат че нещо не мога да разбера
 
Blinky каза:
40% - нали са хербал. :wink:
Да мерси :) ахаха ми добрее 40% а тея левел 2 и левел 3 тва ор реферали ли са??? смисал левел 2 от мои реферал а левел 3 от реферал на моя??? така ли
 
ахахахаха да ви се похваля днес спечелих 1$ от реферал :) нищо нее но аз се радвам защото това ми е първия долар в тази приятна работа
 
Честито :D Дано за напред да увеличиш този 1$ . 1000 / 2000 / 3000 и така да ти е честит , винаги първото е най-сладко

А аз още сайт немога да си направа :cry: :cry: :cry:
 
Мерси и аз се надявам на още мн.

@MartiN За всичко се иска малко време :) почни да четеш по интернет как се равят сайтове и по точно това което те интересува успех и на теб
 

Горе