Няма такава държава ще поведе народа.

Славчо не играе ли с Мая Манолова?
Аз не мисля, че Слави, а и който и да е от сценаристите имат капацитета да смени политическото статукво.
Единственото което ще направят ако влезнат в парламента е да плямпат много и да играят с други играчи, там не играеш ли с някой биваш изпапкан.
Това е като да попаднеш сред хиени и да искаш да ги накараш да са вегетарианци;)

На времето бяха питали батето след колко години ще се оправим и той каза след 100:)
Сега ни управляват наследниците на ДС, полицай и мутри, не мисля, че лесно може да се противодейства на такава структура, а още повече и че тя е свързана с интереси на чужди държави и мафии.
Така, че не се заблуждавайте, че някой нещо кардинално може да направи.

Наблюдавам ги от години как си назначават техни хора на регионални нива и как благодарение на това си действат по разни схеми и всички го виждат, но нищо не могат да направят, там където някой се опита да надигне глава е сменен с по-удобен и послушен и това е...
 
Идеята им е да се намърдат на мястото на балансьора. ДПС, АТАКА, НФСБ, ВМРО и Магарешки... Обединените мафиоти са пътници, вероятно и Марешки, така че има място за попълване.

Истината е че сме обречени, няма мърдане от това положение, за съжаление, батето ще излезе лош пророк. Остават ни още само 69 години простотия, лъжи и мизерия. Тея така са се окопали, че пиле не може да прехвръкне на важна позиция.

В крайна сметка, всеки народ заслужава съдбата си. Не знам какво още трябва да се случи, че тая сган, наречена народ, да си отвори шибаните очи за случващото се.

Включително и потребителите в този форум са станали пълни гниди, навремето за най-малкото се виееше до небето, спорове се водиха по всякакви теми, караници, скандали.... Хора с позиция, мнение и критично мислене... Сега, въпреки ежедневните скандали и безобразия - никой нищо.... Пълни мишки свряни в дупките си, мислещи само за сиренцето в капана. Ако тука сме представителна извадка на интелигентното и будно капиталистическо общество, то жална ни майка.... Нищо добро не ни чака. Никой нищо не го интересува, не му пука за нищо. Ебаси, младите хора винаги са били носители на справедливост и нетърпимост към простотията, сега чакат някой друг да им свърши работа...
 
Карам по течението - форума стана гей & SJW френдли след ъпгрейда, та и ние се ъпгрейднахме.
 
Не знам какво се очаква - че то няма почти никаква активност тук па камо ли политическа?!

Форумът е междинна спирка. Разни хорица се ентусиазират да изкарат пари от Интернета, регват се, оставят си тъпите въпроси, постнат си смешните обявички, повъртят се малко и айде... Кой отде е.
 
Е не е точно тъй, нали видя ковида как активизира всички, преди 2 месеца. :)

То не е само форума, цялото общество стана такова. Имам чувството, че тия живо дете да изядат на улицата, пак нищо... То, нормално, ама нали не са комунистите... Не се търпи от простотия и наглост и нищо.... никой ... Вече почвам да си мисля, че съвсем съм се сдухал, вероятно от възрастта, че се се ядосвам от това.

Не знам какво се очаква - че то няма почти никаква активност тук па камо ли политическа?!

Форумът е междинна спирка. Разни хорица се ентусиазират да изкарат пари от Интернета, регват се, оставят си тъпите въпроси, постнат си смешните обявички, повъртят се малко и айде... Кой отде е.
 
Е не е точно тъй, нали видя ковида как активизира всички, преди 2 месеца. :)

То не е само форума, цялото общество стана такова. Имам чувството, че тия живо дете да изядат на улицата, пак нищо... То, нормално, ама нали не са комунистите... Не се търпи от простотия и наглост и нищо.... никой ... Вече почвам да си мисля, че съвсем съм се сдухал, вероятно от възрастта, че се се ядосвам от това.

Парадоксалното е, че по-голям комунист като начин на мислене от Борисов няма. Той май си го призна официално с фразата "взехме им бизнеса в полза на държавата" или там както се беше изразил.
 
Преди време имаше протест срещу Боко и обвиниха хората, които протестираха, че са купени наркомани, шайка безделници и пионки в ръцете на наркодилърите. Обществото имаше право на глас не един път или два пъти и все си избира Боко. Това обаче се обяснява много лесно. Старите седесари са изкуфели от пиене и цигари и намират нещо дясно в ГРОБ и гласуват активно, в дясно няма алтернатива, за социалистите няма какво да говорим, тъй като те изповядват по-дясна политика и от Боко. Реално погледнато няма за кой да се гласува.

В един момент се бяха появили тъмносини активисти и млади хора като Радан Кънев и други, но те се наакаха със своите либерални възгледи и не се харесаха на хората. В момента има една - единствена битка и тя е Герб - Бкп (Бсп), като този сблъсък е повече изкуствен, отколкото реален. Тъй нареченият народ си се кльопа по улиците, по интернет и където намери, а мизериите, липсата на закони и безчинствата на мафията продължават с пълна пара. Не във форума, а просто въобще го няма будния народ, за който постоянно се говори.

СлавитУ е клоун, шоумен, но не и политик. Той нееднократно е показвал с поведението си, че е политически марионетка. Спомням си, как събираше какви ли не гости, за да лаят срещу Боко. Викна дори и Радан Кънев, за който е ясно, че е един от най-приближените хора до Костов, който СлавиУ ненавижда. Викна седесари, бесепари, безенасари и какви ли не, които по една или друга причина ненавиждат Боко и им се слагаше по телевизията, което показва, че е готов да стане коалиция и с Карадаь (как се пише името на тоя), за да пребори Боко.

Общо взето всичко е един цирк, в който всички играем, но така е било и преди векове. Нищо ново под слънцето.
 
Последно редактирано:
Трудно ще е да се свалят ГЕРБ защото купуват гласове и подправят резултатите от изборите в тяхна полза. Бойко, Пеевски и Домусчиев са силните на деня и ще направят всичко възможно да се задържат така.
Но много скандали се натрупаха напоследък, вече е очевидно колко голяма е корупцията на всички нива в държавата и дано хората се усетят вече.
 
Това пък за хората, дето се усещат, вече е най-изтърканото клише. Ако хората бяха хора, а не некадърна и безполезна маса от индивиди, Борисов щеше да е политически труп още след записа "ало, Ваньо".

Всъщност, грешка. Изобщо нямаше да бъде в политиката, имайки предвид миналото му в мутренските среди и СИК. Да не говорим за липсата на адекватно образование и подготовка, за да бъдеш премиер.

Тук всичко е наобратно и против логиката. Вече се чудя, дали си струва да се занимавам да гласувам повече.
 
Това пък за хората, дето се усещат, вече е най-изтърканото клише. Ако хората бяха хора, а не некадърна и безполезна маса от индивиди, Борисов щеше да е политически труп още след записа "ало, Ваньо".

Всъщност, грешка. Изобщо нямаше да бъде в политиката, имайки предвид миналото му в мутренските среди и СИК. Да не говорим за липсата на адекватно образование и подготовка, за да бъдеш премиер.

Тук всичко е наобратно и против логиката. Вече се чудя, дали си струва да се занимавам да гласувам повече.
Една атомка ще реши проблемите на България..., всъщност и на останалитее че сме им трън в очите от иляду години. Ама ми се живее а го ева.... следва калашник за избор.
 
Позволиха им да си регистрират партията. Явно до година ще има изненади. Ще са 3та сила, след ГЕРБ и БСП и най-вероятно ще имат нещо общо в ГЕРБ след влизането. Не знам какви са им плановете, но определено партията на Слави ще влезе, поне това показват последните проучванията.
 
Позволиха им да си регистрират партията. Явно до година ще има изненади. Ще са 3та сила, след ГЕРБ и БСП и най-вероятно ще имат нещо общо в ГЕРБ след влизането. Не знам какви са им плановете, но определено партията на Слави ще влезе, поне това показват последните проучванията.
Бре тя ще стане една патаклама, нямам думи..
 
Марешки №2
Абе така е, ама май по-скоро е като Волен. Той също почна от водещ в Скат, после си направи собствено предаване. Предаването му май пак беше Атака, както е партията му. https://bg.wikipedia.org/wiki/СКАТ_(телевизия)

Повтарят се някои неща. Но дано не се развият нещата както при Волен, защото това беше напълно излишно упражнение за народа, говоря за неговото присъствие в парламента. Все пак не влезе и с много представители де, но на кой му пука за това, като наблюдават самата фигура Волен, а не обкръжаващите го обстоятелства. ;)
 
 

Тъжна работа. Ей така някой ден ще вземат и форума от Блинки-то.
 
Тъжна работа. Ей така някой ден ще вземат и форума от Блинки-то.
И какво точно ще го правят. Те взимат неща, които привличат алчните им очи. Нещо като да ловиш риба на блесна. Ако не е достатъчно лъскаво и живо, то не представлява интерес за тях. Да се готвят апетитните бизнеси.
 
Ордата на орките.
 

Прикачени файлове

  • boeko.jpg
    boeko.jpg
    79.8 KB · Преглеждания: 21
Снощи Слафчо избяга от дебат в Панорама, е няма такъв политик, да бяга от дебати!
 
Снощи Слафчо избяга от дебат в Панорама, е няма такъв политик, да бяга от дебати!
Славчо е зле с импровизациите и мисленето "в крачка".
И в шоуто му винаги се е виждало.

Човекът не функционира добре ако някой не му го е написал предварително.
 

Горе