ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Те дори да не добавят нищо ново, а просто да направят старите функции гладко работещи пак ще е много добре. Tyxo се ползва от потребителите главно като добавка към Аналитикс или нещо друго голямо от тоя род. Поради това не трябва да се мъчат да вкарват много функционалности и да наподобяват гигантите, а просто нека сложат малко реалновремеви екстри и работата ще заспи.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Именно! Това имах предвид ...
Те дори да не добавят нищо ново, а просто да направят старите функции гладко работещи пак ще е много добре. Tyxo се ползва от потребителите главно като добавка към Аналитикс или нещо друго голямо от тоя род. Поради това не трябва да се мъчат да вкарват много функционалности и да наподобяват гигантите, а просто нека сложат малко реалновремеви екстри и работата ще заспи.

Между другото вече tyxo unlocker-a не върши работа :lol:
 
По-добре късно, отколкото никога :)
Дизайнът на новото тиско ми допада. Вярно, широчък е, но в днешно време никой не ползва резолюция с широчина по-малко от 1280px (изключая нетбукчетата и таблетите, но какво да се прави, ще се скролва).
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Новият дизайн е много по-добър от стария, като цяло ъпдейта на Tyxo ми харесва, но все още някои от функциите не работят :D
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Добре ще е ако го оправят, аз съм го махнал и не го използвам никъде, но ако започне да работи както трябва ще го ползвам, беше ми доста удобен на времето брояча.
наистина преди време ми беше готин. Всичко можех да си проверя за отрицателно време. обаче последните години просто изтъпя отвсякъде, това за което го ползвах, просто спря да функционира.
Надявам се наистина ще го оправят и задължително си го пиша в To Do листата да го прегледам на 10ти.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Хубаво е, че го правят, хубаво е, че на някой му се занимава. Трудна работа е, ама... Защо им трябваше да пускат първо живите данни, а елементарно бутончето, което ми стои в сайта, което е с логото на Tyxo, да не го сложат? Тъпото в случая, е че можеше поне да направят опцията да се избира нов бутон, след като са премахнали някой стар :)

Иначе, от към изпълнение е направено горе-долу зле, но пък върши работата, която трябва да върши. Остава да пуснат и останалата статистика и ще съм доволен :)

Въпреки, че даваше проблеми, аз си го ползвам. Показва си ми посещенията, което ме интересува, а за референциите, влизания от търсачки и т.н. - Awstats.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Само на мен ли ми работят "Dashboard" И "Търсачки" бутоните ? :lol: Другите май изобщо ги няма :lol: може да са на море..

Най ми липсва онази начупена линия.. дето ти показваше посещенията в "горнища и наДОЛНИЩА :lol:"
Дано да си я върнат ^_^
 
Последно редактирано:
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Сега гледам в ГУМТ на сайтовете на които имам тиксо съм хванал линкове от него - Явно докато са ровичкали са ни налели по малко пауър :)
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

жалко, че я няма статистиката по категории, а са оставили само топ 100
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

жалко, че я няма статистиката по категории, а са оставили само топ 100

Да и на мен ми е жалко, че няма категории. Сега не мога да си сверявам часовника с конкурентите. Преди имах стимул да се състезавам и се ядосвах когато мина на задна позиция.... Но нищо не се знае може пък да решат да ги пуснат отново. Сега имат още работа да пуснат пълната функционалност.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Може ли един акаунт да регистрира повече от 1 сайт в тиксото и ако да, от къде се прибавя нов сайт?
това беше голям проблем преди ако имаш повече сайтове ....сега се надявам да може по няколко сайта в акаунт ама едва ли
 
Re: От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

това беше голям проблем преди ако имаш повече сайтове ....сега се надявам да може по няколко сайта в акаунт ама едва ли

До колкото съм информиран - това ще присъства в близко бъдеще.
За съжаление, на мен ми писна "липсата им". От един час услугата им пак се е изпарила, което вече тотално ме отказа да ползвам брояча, колкото и добър да бъде той, каквито и новости да вкарват.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Без предишната класация на сайтовете, която беше (и всеки си сравняваше конкуренцията, то това беше и най-полезно) тоя брояч няма да го бъде вече
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Може ли един акаунт да регистрира повече от 1 сайт в тиксото и ако да, от къде се прибавя нов сайт?
А как въобще да се регистрирам
 

Горе