Отваря ли ви iWriter?

5ROVBABY

Active Member
От 18 часа насам не ми отваря сайта на iWriter? Вие имате ли го този проблем?
 
От: Отваря ли ви iWriter?

Предвид една твоя неотдавнашна тема, вероятно просто са те баннали.
 
От: Отваря ли ви iWriter?

Не, незнам дали са го баннали....

Аз имам там поръчани статии, някои одобрени, някои не.

От 2 дни от работата не иска да ми се отваря, а от къщи няма проблеми...пуснах през прокси от работата - няма проблеми...

Преди 2-3 дни имаха някакви проблеми с базата (сайта им беше се скапал), нищо чудно тогава да са баннали ИП-та които са се опитвали да го отворят през този ден, надявайки се че така ще спрат този, който вероятно им го е причинил...всъщност нямам идея де...
 
И при мен всичко е ОК. Може тези от pairnic.com да са имали проблеми, гледам, че ги използват тях.

Да попитам тук тъй като все се каня да поръчва от там. Как са като качество, и ако някои може да покаже такова на някой сайт, ще бъда много благодарен.... :)
 
Re: От: Re: Отваря ли ви iWriter?

И при мен не зарежда.



В chrome горе пише
Код:
iwriter.com
И при мен вече. Сутринта си беше ОК. Явно имат проблеми.

Някой ще ми отговори ли на въпроса, ако има информация:

Да попитам тук тъй като все се каня да поръчва от там. Как са като качество, и ако някои може да покаже такова на някой сайт, ще бъда много благодарен.... :)
 
Има 3 варианта:

1. Както сега си го изписва:

iWriter is closed for maintenance. We're sorry for any inconveniences this may cause, we will be back online in 19h 1m

2. Да са паднали - случи ми се веднъж за 1 цял ден.

3. Да са ви баннали, тогава не зарежда изобщо сайта, но url-то, което виждате се променя. Например показва:


Вместо:

 
От: Re: Отваря ли ви iWriter?

И при мен всичко е ОК. Може тези от pairnic.com да са имали проблеми, гледам, че ги използват тях.

Да попитам тук тъй като все се каня да поръчва от там. Как са като качество, и ако някои може да покаже такова на някой сайт, ще бъда много благодарен.... :)

Поръчвал съм 5-6 пъти от там и като цяло всичко си е ок и както е описано. Общо взето първоначално можеш да определиш качеството на статията спрямо бюджета ти, дължината на статията и ранга на автора, който ще я пише. Съответно автор с нулев рейтинг ще ти напише статия от 500 думи за $3, но с доста забележки по граматиката например. Докато автор с най-висок рейтинг, ще ти напише 150 думи за $6 без забележки.

Можеш също да определяш сам тези неща: Искам статия от 250 думи, да бъде написана от автор среден клас, за което ще му заплатя $3 и чакаш някой да захване проекта ти. След като си работил с няколко писачи и си ги харесал, можеш и директно да им заявяваш да пишат нови статии, а поръчката ти да не е обществено видима.
 
От: Отваря ли ви iWriter?

Явно е имало някаква грешка при тях или някъде по трасето. Сайтът отново функционира нормално при мен.
 
От: Отваря ли ви iWriter?

Относно качеството на писане там - препоръчвам да връщате статиите за "rewrite" по един път, ей така профилактично, аз си ги връщам като обяснявам какво не ми е харесало или какво трябва да се доработи (примерно най-често почти не включват ключовата дума) и като оправят я одобрявам и всичко си е ок :)
Едно е човек тук от форума да ти напише статия, друго е от iwriter-а - там качеството е лееекичко по-занижено. Rewrite - получаваш по-добро качество :)
 
Re: От: Отваря ли ви iWriter?

Относно качеството на писане там - препоръчвам да връщате статиите за "rewrite" по един път, ей така профилактично, аз си ги връщам като обяснявам какво не ми е харесало или какво трябва да се доработи (примерно най-често почти не включват ключовата дума) и като оправят я одобрявам и всичко си е ок :)
Едно е човек тук от форума да ти напише статия, друго е от iwriter-а - там качеството е лееекичко по-занижено. Rewrite - получаваш по-добро качество :)

Е, то не ви ли е ясно, че iwriter-a е за прес релийзи, артикъл директории, сателити и т.н. Не вярвам някой от тук да слага статия от ирайтър на сайтът си.
 
@nikolaicho, мерси много. Може да ги пробвам. Звучи ми добре. Продължавайте с темата. Ако някой друг има впечатления, ще е добре да драсне. Явно са интересен ресурс за статии. ;) А да, и ако може да каже за някакви ниши, в които си е мислил, че дадения автор няма да се справи. И какво се е случило в последствие като резултат. Мерси предварително.
 

Горе