Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

@nandybandi и преди ти го казах - не ходи на лекари. Врачки, билкари, хомеопати чакат твоите пари (те са по-добри и компетентни).

А това да даваш мнение за моите способности като лекар е смешно и неадекватно. Ще го подмина с усмивка и повече няма да отговарям на твои мнения.

Ама разбира се, че аз нямам право да те коментирам - само ти имаш право да ме коментираш, док... щото много си учил.
Щеше да бъдеш посрещнат с повече уважение ако не се беше държал, като нагъл гъз. Форумите не са болниците, в които вие (лекарите) се гаврите с хората - тук има ответен огън, като откриеш безпричинна стрелба.
И моля те, спри да ме пращаш където и да е, защото и аз ще те пратя накрая. ;)

п.с. участието ти в темата, док не ти донесе много дивиденти май? Поне научихме, че познанията ти относно имунизациите са точно колкото моите. Да се чуди човек откъде това самочувствие?
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Ама разбира се, че аз нямам право да те коментирам - само ти имаш право да ме коментираш, док... щото много си учил.
Щеше да бъдеш посрещнат с повече уважение ако не се беше държал, като нагъл гъз. Форумите не са болниците, в които вие (лекарите) се гаврите с хората - тук има ответен огън, като откриеш безпричинна стрелба.
И моля те, спри да ме пращаш където и да е, защото и аз ще те пратя накрая. ;)

п.с. участието ти в темата, док не ти донесе много дивиденти май? Поне научихме, че познанията ти относно имунизациите са точно колкото моите. Да се чуди човек откъде това самочувствие?

Доктора ме съмнява, че е доктрор, но и на теб се чудя много....забога, хора, това е форум за предприемачество, а не за хора, които се включват във всяка политическа тема - боза, моля те, преброй ми мненията ти в сериозните раздели?

А към повечето, и към Доктора включително, мисля, че вече трябва да се прекръсти форума на "18 ОДЗ - Мрън - пляс!"
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Доктора ме съмнява, че е доктрор, но и на теб се чудя много....забога, хора, това е форум за предприемачество, а не за хора, които се включват във всяка политическа тема - боза, моля те, преброй ми мненията ти в сериозните раздели?

А към повечето, и към Доктора включително, мисля, че вече трябва да се прекръсти форума на "18 ОДЗ - Мрън - пляс!"

За втори път ми прави впечатление, че се опитваш да слагаш ред във форум, в който си регнат от 1 (един) месец. То не бяха администраторски функции, то не беше ''как ви търпят'', а сега пък и ти ще ми броиш мненията в сериозните теми.
Виж сега, приятелю Cros - Нито една тема в този форум не е задължителна за четене, така че спри да ревеш от качеството и количеството на ''несериозните теми'' и просто не ги чети.
Участието само в оф топика не е в разрез с правилата на форума. Това, че не пиша в сериозните теми, не значи, че не ме интересуват и не ги чета - в повечето от тях съм лаик и затова не се обаждам. Когато имам твърдо мнение - се включвам. С кого и в кои теми споря също не те касае пряко. Ако това ти вреди по някакъв начин - заведи дело и ще ти изплатя обещетение. ;)

Опитах да ти дам още една положителна репутация днес, но системата не ми позволи - понякога системите знаят по-добре от нас. Нека им се доверим. :)
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

За втори път ми прави впечатление, че се опитваш да слагаш ред във форум, в който си регнат от 1 (един) месец. То не бяха администраторски функции, то не беше ''как ви търпят'', а сега пък и ти ще ми броиш мненията в сериозните теми.
Виж сега, приятелю Cros - Нито една тема в този форум не е задължителна за четене, така че спри да ревеш от качеството и количеството на ''несериозните теми'' и просто не ги чети.
Участието само в оф топика не е в разрез с правилата на форума. Това, че не пиша в сериозните теми, не значи, че не ме интересуват и не ги чета - в повечето от тях съм лаик и затова не се обаждам. Когато имам твърдо мнение - се включвам. С кого и в кои теми споря също не те касае пряко. Ако това ти вреди по някакъв начин - заведи дело и ще ти изплатя обещетение. ;)

Опитах да ти дам още една положителна репутация днес, но системата не ми позволи - понякога системите знаят по-добре от нас. Нека им се доверим. :)

Виж сега - нямам нищо лично поритв теб или против някой от другите тролове. Просто вече взе да ми писва на първа страница от непрочететените тези да не стоят тези, които са свързани с форума, а просто някакви глупости. И да - пакго казвам - как ви търпят тука 5 човека, които паривет на едно нищо целия форум? А аз ще помоля Блинки и Куулс да сложат сортиране на разделите, които да се показват на страницата "new post".
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Виж сега - нямам нищо лично поритв теб или против някой от другите тролове. Просто вече взе да ми писва на първа страница от непрочететените тези да не стоят тези, които са свързани с форума, а просто някакви глупости. И да - пакго казвам - как ви търпят тука 5 човека, които паривет на едно нищо целия форум? А аз ще помоля Блинки и Куулс да сложат сортиране на разделите, които да се показват на страницата "new post".

Аз мисля, че и сега има опция да си сортираш кои теми искаш да виждаш и кои не. Намери начин и си спести главоболията. :)

п.с. И аз нямам нищо против теб, но да спамиш в тема, която не касае личните ти предпочитания и виждания за форума е отново тролска работа.
Не знам от какво точно ти е писнало, но сериозните (тясно профилирани) теми във форума преобладават. Чети си ги, пиши си в тях, създавай нови - желая ти успех. Да ревеш от нещо, което има как да избегнеш не е много куул. В живота има къде по-лоши неща от 5 трола в един форум. ;)
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Коментарите на nandibandi по темата събрани в един кратък клип

[video=youtube;v1PBptSDIh8]https://www.youtube.com/watch?v=v1PBptSDIh8[/video]
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Ок. nandibandi ще ограничи до минимум писането във форума за известно време, за да има мир и любов на тази и на всички останали планети във вселената. Защо, обаче си мисля, че и това няма да ви направи щастливи? Пак ще намерите за какво да ревете и какво да ви дразни и за какво да мрънкате и от коя зверска несправедливост да се оплачете.
Останаха ви още 4 трола - дано успеете да елиминирате и тях, за да можете да се похвалите, че сте направили света едно по-добро място за живеене. :)
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Как беше подписа,, не игнорирайте троловете нахранете ги,,;-), дори в този момент някъде има гладен трол, нахранете го, той има нужда от внимание, той се храни с внимание:p
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

В този случай игнорирането не е най-доброто решение, тъй като темата явно ще остане и ще бъде индексиране качествено в Google. След време в нея случайно може да попадне някой човек, който търси информация за ваксините и да остане с погрешни впечатления, които да го накарат да вземе пагубно за семейството му решение. Затова е важно всяка лъжа или грешна интерпретация да бъде категорично опровергана, ако ще темата да стане и сто страници.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

В този случай игнорирането не е най-доброто решение, тъй като темата явно ще остане и ще бъде индексиране качествено в Google. След време в нея случайно може да попадне някой човек, който търси информация за ваксините и да остане с погрешни впечатления, които да го накарат да вземе пагубно за семейството му решение. Затова е важно всяка лъжа или грешна интерпретация да бъде категорично опровергана, ако ще темата да стане и сто страници.
'Що? Притесняваш се за интересите на фармата? Ако са толкова на зор, сигурен съм, че могат да потърсят Google за помощ за неиндексирането на неудобни такива теми. Не се притеснявам от това, което съм казал/написал. Старал съм се да събирам и посочвам максимално правдоподобни доказателства за твърденията си. Ролята на излагащите се без аргументи я оставям на другите.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

След време в нея случайно може да попадне някой човек, който търси информация за ваксините и да остане с погрешни впечатления, които да го накарат да вземе пагубно за семейството му решение.
Няма такава опасност. :)
Теми като :
ЗА и ПРОТИВ ваксини
ЗА и ПРОТИВ пушене в заведения
ЗА и ПРОТИВ съществуване на Бог
ЗА и ПРОТИВ консумация на месо
ЗА и ПРОТИВ кърмене в молове и т.н. са вечни и точно толкова безмислени за спорене поради почти равните доказателства и в двете посоки.
От там и равните % на хората които са "ЗА" и хората които са "ПРОТИВ"

Наистина ли смяташ, че някой ще реши дали да инжектира нещо в кръвта на дето си само защото е чел някой анонимен в един дори не здравно насочен форум ? Абсурд.
Както много хора тук се изказаха , че истината вероятно е посредата.
Вероятно ваксините които ни слагаха още по време на соца са си ОК.
Останалото меко казано е чисто комерсиално носещо не малка опасност за здравето.
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Наистина ли смяташ, че някой ще реши дали да инжектира нещо в кръвта на дето си само защото е чел някой анонимен в един дори не здравно насочен форум ?
Ще се изненадаш, но хората го правят.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Ако настъпи ден, в който няма да съществуват фармацевтични продукти (поради различни непредвидени обстоятелства) - приспособяването към естествения имунитет ще е неизбежно. Колкото по-близо до Природата, толкова по-голям шанс за адаптация на организма към 'новата каменна ера'.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Аз пък досега не съм видял виновен дофтор, се те са правите ве,,, дори да има смъртен случай, дофтора е невинен,,,
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Аз пък мисля че докторите не са виновни. Въпреки че съм против ваксиниране или по-скоро против безрезервната вяра на ваксините искам да кажа че съм на страната на лекарите.
Ами те каквото са учили това си го и прилагат хората.
И те като нас са жертва на една погрешна и по-точно целенасочена манипулирана здравна система и манипулирано медицинско образование.
И то не само в България и то не от 10-20 години, а от началоро на 20в. , когато в медицината са нахлули ГОЛЕМИТЕ пари.

В началото на 20 в. Рокфелер и Карнеги разбират, че контролирайки медицинаската и фармацевтичната индустрия това би им донесло огромни печалби.
Те решават да създадат Фондация Рокфелер/Карнеги, която да спонсорира медицинските институции, болници, клиники и университети срещу едно скромно изискване.
Да се ограничат методиките на лечение до медикаменти, хирургия и ваксина. Всичко друго се обявява за остаряло, забравяте го и то остава в миналото.
Абрахам Флекснер е упълномощен да извърши "пазърлъка" с всички медицински заведения. Тези които се съгласяват получават дарения, а другите полека-лека фалират.
Така се подменят ценностите на цялата медицинска система не само в САЩ но и в целия свят.

С други думи това което те подменят е : когато отиде пациент при лекар с оплакване, че го боли глава, докторът трябва да му предпише хапче за главобол.
Не трябва да го интересува защо го боли главата? Не трябва да си задава въпроса откъде идва тази болка.
Има болка -> хапче -> няма болка = излекуван ГОТОВО.

И това в съвременната медицина е рутина и стандарт.

Болката е зов на тялото.
След взимането на хапче то ви заглушава усещанията и спирате да усещате болка, но това не е лечение.
Има много причини поради които може да ви боли глава.
Тялото се опитва чрез болката да ви каже нещо, а вие му запушвате устата. Това е все едно на плачещо бебе да му запушите устата и така да решите проблема.

В този смисъл медицинската система е осакатена целенасочено..

ЗАЩО % НА БОЛНИТЕ В СВЕТА ЦЕЛЕНАСОЧЕНО СТАВА ВСЕ ПО-ГОЛЯМ?
ЗАЩО ФАРМА-ИНДУСТРИЯТА ИМА ПО ДВАМА ЛОБИСТИ ЗА ВСЕКИ СЕНАТОР В КОНГРЕСА НА САЩ?

Симулира се лечение чрез подтискане на симптомите.
И това е заложено в световното медицинско образование ЧРЕЗ ДЪРЖАВНИТЕ ЗАКОНИ . Всяка билка, която не е произведено във фабрика е заклеймена.
Всичко което не хапче, операция или ваксина е заклеймено.
Това е наложено в медицинското образование от Фондацията Рокфелер / Карнеги.

Който бърза да превключи на 3.00 мин.

[video=youtube;GKd1TVoRwlk]https://www.youtube.com/watch?v=GKd1TVoRwlk[/video]
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Приближаването до природата минава през над 50% смъртност и средна продължителност на живота 30-35 години. Не, благодаря.
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Ами те каквото са учили това си го и прилагат хората.
Къто знам къф ижиниер съм, кък да отида на дофтор
Амчи те афилейта го владеят повиче от теби и мени, кък ги мислиш, аа
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Приближаването до природата минава през над 50% смъртност и средна продължителност на живота 30-35 години. Не, благодаря.
Интересно как го реши това. Човек вече има нови познания за своя организъм и природата. Естествената храна, чистия въздух и по-ниското ниво на стрес увеличават живота. Вече не е нужно да се гладува и живее в лоши хигиенни условия (поне в цивилизованите държави). На мен медицината не ми е подобрила особено живота, тъй като не съм ходил на преглед/лечение от много години (не помня точно от кога). Като цяло съм здрав и не боледувам много. Заблуда е, че животът близо до природата ще намали продължителността на живота и числеността на населението. Всъщност, ще направи точно обратното. Просто някои хора ще се прецакат, защото няма да могат да експлоатират лошото човешко здраве.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Къто знам къф ижиниер съм, кък да отида на дофтор
Амчи те афилейта го владеят повиче от теби и мени, кък ги мислиш, аа

Добре казано за афилейта :)
 

Горе