Относно модерацията

Test

Well-Known Member
Аз не мога да разбера как хем се допускат теми с подобно съдържание, хем мои и на други стари потребители мнения често отиват в коша без да има нищо особено нередно в съдържанието им. Като ще е гарга, нека е рошава. Ако ще е свободно да е свободно. Ако няма да е или свободата ще важи само за някои, поне да се знае. Напоследък тук заприличва на някои други места в нета, които лично на мен хич не са ми приятни. Особено последните дни е...

П.П. Настоящата тема е създадена от модераторите чрез мое мнение, публикувано в друга тема - онази за веселите гъби.
 
Последно редактирано:
Може ли повече примери? в последнитя няколко дни аз лично почти не съм модерирал.... съм преместил само една тема за надомна работа в кофата но пусналяи беше мъж със женски мейл или обратното като темата беше репортната за възможна измама

Въпроса не е зададен с лошо а като искане за обратна връзка


А тази за гъбите няма място тук.... Представете си журналистическите заглавия...

А за тази тема пратихте репорт едва днес като се скарахте в 5 сутринта като можах да отделя малко време на форума нямаше.... с блинки сме в натоварен период малко от към работа,..
 
Темата за гъбите щеше да олети рано или късно и не знам що за мозък може да имаш, за да пуснеш такава тема в бизнес форум?

Няма толеранс към определен кръг от хора, всичко се модерира, защото не съответства с правилата на форума. Далече сме от субективния фактор "ти не ме кефиш" и мисля, че това си личи. Специално теб братле, не сме те модерирали никога. И най-важното е, че и не си давал поводи за това. А другите потребители, били те стари кучета или нови, биват модерирани поради една проста причина - не спазват правилата на форума. А тях ги има, за да можем да съществуваме пълноценно.
 
От: Относно модерацията

Ама се позабавихте малко Братле. :) В този случай се получи така иначе евала.
 
От: Re: Относно модерацията

Темата за гъбите щеше да олети рано или късно и не знам що за мозък може да имаш, за да пуснеш такава тема в бизнес форум?

А за хемороидите как се намери място?
и то не в кой и да е раздел,а на почетно място в "За Форума - Webmaster Community" (да не кажа силна дума, но мисля, че първоначално беше тк и след това някои я премести там...)

:D
 
От: От: Re: Относно модерацията

А за хемороидите как се намери място?
и то не в кой и да е раздел,а на почетно място в "За Форума - Webmaster Community" (да не кажа силна дума, но мисля, че първоначално беше тк и след това някои я премести там...)

:D

Е нали и тя си отиде, доколкото помня?
 
От: От: Re: Относно модерацията

Е нали и тя си отиде, доколкото помня?

да де :), отиде в "За Форума - Webmaster Community"

п.п. ако имаш опит с хемороидите - драсни някои друг ред в темата(линк съм далв предния пост)
може да е полезно... :) защото няма специализирани сайтове и лекари :wink:
 
От: Относно модерацията

Ама страницата е с PR1 станала, явно и на гуглю му е интересна.

Офффф:

Хммм интересно само що си мисля, че последния ъпдейт беше преди даласа да избуха темата, я да взема да погледна да не би чичко гошко да ни е пуснал изненадка. :D
 
ами някой от форума седят по 14 часа на компютрите ако не вземат мерки сега след 10 години ще имат проблем

там се мести всичко което се отнася за форума като цяло и за участниците като цяло :) или е въпрос към нас или към всички участници
 
От: Относно модерацията

ами някой от форума седят по 14 часа на компютрите ако не вземат мерки сега след 10 години ще имат проблем

Да, ще са безумно богати :-o:lol:
 
От: Относно модерацията

По принцип не следя кой как ме модерира, но от време на време забелязвам случайно като изчезне нещо. Последният случай беше в темата на една начинаеща авторка на статии, която беше пуснала като пример за работата си материал с доста грешки. По време на дискусията бях пуснал майтапчийска контраоферта за строителни услуги с 3 снимки на порутени сгради, като пример за работата ми, за да покажа нагледно как изглежда офертата й в очите на страничните наблюдатели и потенциалните клиенти. Нямаше да разбера изобщо, че е изтрито мнението ми, ако не бях получил две зелени репутации за него по-рано и после в контролния панел видях, че вместо линк към публикацията, за която са дадени има само черен надпис "N/A". После влязох в темата и видях, че мнението наистина го е хванала липсата. Не е трагедия и не го правя на въпрос изобщо, но просто се разминава с общата политика на форума, която съм виждал до момента.

П.П. Първото ми мнение в настоящата тема го бях публикувал в темата за халюциногенните гъби, откъдето е отделено от модераторите като нова тема. По принцип не бих пуснал цяла отделна тема за такъв проблем. Не мисля, че е чак толкова важно.
 
Re: От: Относно модерацията

Ама се позабавихте малко Братле. :) В този случай се получи така иначе евала.
Така е, позабавихме се, но и рипортите се позабавиха. На мен на сайп първо ми писаха за нея.

Може да не ви се струва реално, но ние растем адски бързо и преди време докато имахме 50 онлайн потребителя, сега са по 400, а постовете са може би и повече, но това другия админ ще каже с точност.

Важното е, че трябва да удържаме фронта, но се надявам и вие да ни помагате. Както каза Тест, старите кучета. :)

За хемороидите темата беше с доста информативна насоченост, но и едновременно засягаше доста голям кръг от простотия. :)
 
Re: От: Относно модерацията

По принцип не следя кой как ме модерира, но от време на време забелязвам случайно като изчезне нещо. Последният случай беше в темата на една начинаеща авторка на статии, която беше пуснала като пример за работата си материал с доста грешки. По време на дискусията бях пуснал майтапчийска контраоферта за строителни услуги с 3 снимки на порутени сгради, като пример за работата ми, за да покажа нагледно как изглежда офертата й в очите на страничните наблюдатели и потенциалните клиенти. Нямаше да разбера изобщо, че е изтрито мнението ми, ако не бях получил две зелени репутации за него по-рано и после в контролния панел видях, че вместо линк към публикацията, за която са дадени има само черен надпис "N/A". После влязох в темата и видях, че мнението наистина го е хванала липсата. Не е трагедия и не го правя на въпрос изобщо, но просто се разминава с общата политика на форума, която съм виждал до момента.

П.П. Първото ми мнение в настоящата тема го бях публикувал в темата за халюциногенните гъби, откъдето е отделено от модераторите като нова тема. По принцип не бих пуснал цяла отделна тема за такъв проблем. Не мисля, че е чак толкова важно.

да аз направих новата тема - за мен е важно, а Блинки е едитвал пазара аз съм да ги оставяме такива ще я потърся тази тема да я върна

той се притеснява че много се карате по темите...
 
Re: От: Относно модерацията

П.П. Първото ми мнение в настоящата тема го бях публикувал в темата за халюциногенните гъби, откъдето е отделено от модераторите като нова тема. По принцип не бих пуснал цяла отделна тема за такъв проблем. Не мисля, че е чак толкова важно.
Всеки един потребител е важен за тази общност, това многократно съм го казвал и седя зад думите си. Вярвам, че темата, която пусна потребителя на тази тема в провокирало много хора тук и беше въпрос на време някой от нас да я види и модерира. А да си кажа честно, репортите бяха за обидите в нея, не толкова за тематиката. За това ще ви бъда благодарен, ако ни помагате. Всички теми е трудно да се преглеждат, тъй като се бълват нон стоп и даже се чудя в коя да помогна и да участвам. ;)
 
От: Re: От: Относно модерацията

За хемороидите темата беше с доста информативна насоченост

да бе :-o след като е полезна - предлагам да я допълвате с още информация и да я направите важна.
на колко човека ще им дойде на ум, че в този форум има такава голяма тема за хемороидите?

повечето е простотия която според мен не бива да е в този форум.
Всеки може да потърси инфо в интернет..има толкова много...
 
Re: От: Относно модерацията

той се притеснява че много се карате по темите...
Да, често се случва темата да върви супер и да е полезна за всеки и в един момент нещо от рода на "ти си идиот" или подобно отказва както мен, така и другите потребители да стигнат до по-долните резултати. Представете си как влияе това на качеството. И такива гледам да модерирам. Ако ще упреквате някой, направете го културно, с добре затвърдени доводи и използвайте добронамерен тон.

За това, Тест, ако мнението ти е било такова и аз съм го модерирал, грешката е моя и ще ти поискам прошка за което. :)
 
Re: От: Re: От: Относно модерацията

да бе :-o след като е полезна - предлагам да я допълвате с още информация и да я направите важна.
на колко човека ще им дойде на ум, че в този форум има такава голяма тема за хемороидите?

повечето е простотия която според мен не бива да е в този форум.
Всеки може да потърси инфо в интернет..има толкова много...
Аз съм съгласен да я допълним, но ще трябва някаква нова секция, не "кофа", а "помийна яма" или нещо подобно. Или искрено и лично с доктор Ох-боли. :)

Естествено, че форума не заслужава такова съдържание. И ние като негови потребители.
 
От: Относно модерацията

Мнението не съдържаше никакви обиди. Беше изцяло иронична контраоферта. В действителност не се занимавам със строителни услги. :lol: Предполагам, че авторката на темата го е докладвала и затова е изтрито, но важното е, че преди това го е прочела, а това ми беше главната цел. Жалко, че тя така и не вдяна какво се опитват да й обяснят половината хора от форума.
 

Горе