От коя бензиностанция зареждате?

От коя бензиностанция зареждате?

  • Лукойл

    Votes: 44 25.1%
  • ОМВ

    Votes: 39 22.3%
  • Шел

    Votes: 18 10.3%
  • ЕКО

    Votes: 28 16.0%
  • Ромпетрол

    Votes: 14 8.0%
  • Петрол

    Votes: 10 5.7%
  • Вектра

    Votes: 0 0.0%
  • Газпром

    Votes: 7 4.0%
  • Друга

    Votes: 15 8.6%

  • Общо гласове
    175
От: От коя бензиностанция зареждате?

Ти сериозен ли си? Мислиш, че не съм проверявал или?
Виж аз какво съм написал - снимка или линк, където да се видят точно разликата. Аз на горната снимка освен в големината на снимките, разлика не намирам. (П.С. едната е снимана нощно време, за да не се вижда белият надпис)

На Долни богров бензиностанцията е чисто бяла , само надписите са сини , на Черния кос е чисто синя , като снимките по горе . Като зареждам ще снимам.
 
Re: От: От коя бензиностанция зареждате?

Лукойл, но съм пристрастна.
Защо да си пристрастна? Работиш или имаш работещ познат там? Или си печелила някакви томболи. Аз не съм, но за сметка на това ми харесват най много като гориво. Не знам защо, просто все там си зареждам. :)

П.П: Добре дошла във форума. :)
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Марешки вече пусна дизелака 1,49 за лев - КЗК(комисия ЗА ЗАЩИТА ОТ конкуренция) бързо да го провери за как може си позволява да конкурира картела!
 
От: От: От коя бензиностанция зареждате?

Марешки вече пусна дизелака 1,49 за лев - КЗК(комисия ЗА ЗАЩИТА ОТ конкуренция) бързо да го провери за как може си позволява да конкурира картела!

Марешки трябва да направи само една бензиностанция в София и КАРТЕЛА ще свалят цените още на другия ден с 40 стотинки/литър !
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Лукойл , според мен предлагат добро гориво . Колкото до Марешки може би всеки би искал поне по една бензиностанция в града си.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Еко ме зарибиха с една карта с отстъпки и години наред я ползвам, но определено имам съмнения, че сипват и въздух :), не само бензин
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Аз от Еко не съм доволен колега , зареждам за 5 кинта на моторетката карам близо 85 километра от лукойл , зареждам от еко пак за 5 лв не повече от 60 .
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Марешки да отвори и в по големите градове цените ще се "нормализират" според мен ;)
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

12622435_448445791946965_144245458934846662_o.jpg

Маркетинг на макс - позициониране в честността

Мото е веднъж!
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Каквото и да беше направил, при такива цени няма как да не му върви бизнеса. Забелязал съм, че в БГ масата търси най-ниската цена, без значение качеството.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Каквото и да беше направил, при такива цени няма как да не му върви бизнеса. Забелязал съм, че в БГ масата търси най-ниската цена, без значение качеството.

Прав си , но Марешки има и качество .
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Марешки може да държи само един минимум на качеството и пак ще са му по-качествени горивата от на "големите" вериги. Ако щете вярвайте, но дори в Македония и то в не големи вериги горивата са по-качествени от българските.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Айде да идва насам. Чакаме го с нетърпение. Говоря за разбиване на софийския картел. :)

Ето това е най оборотната бензиностанция в София. Проблема е , че винаги има опашка от автомобили.
ВВВ.fuelo.net/gasstation/id/1943?lang=bg
Около нея има ОМВ . Шел, Лукойл , на които бензиностанции , никога не съм виждал спряли автомобили...
 
Re: От: От коя бензиностанция зареждате?

Ето това е най оборотната бензиностанция в София. Проблема е , че винаги има опашка от автомобили.
ВВВ.fuelo.net/gasstation/id/1943?lang=bg
Около нея има ОМВ . Шел, Лукойл , на които бензиностанции , никога не съм виждал спряли автомобили...
Да, но все имам чувството, че ще влезе с повечко от една. Надявам се поне 4, минимум. :)

Дано. Защото го има и момента да не се зарежда при него, а само да разбазика цените на картела...да им запари и на тях. Щото се доказа, че можело на по добри цени.
 
От: Re: От: От коя бензиностанция зареждате?

Да, но все имам чувството, че ще влезе с повечко от една. Надявам се поне 4, минимум. :)

Дано. Защото го има и момента да не се зарежда при него, а само да разбазика цените на картела...да им запари и на тях. Щото се доказа, че можело на по добри цени.

КАРТЕЛА плаща на Държавата , за да държи монопол ! А Държавата ще направи всичко възможно Марешки да не пречи ! Същото е и при ТЪРГОВСКИТЕ ВЕРИГИ ! Плащат , да бъде унищожено всичко Българско !
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Знам от коя не зареждам - Shell :) Имал съм премеждия с тези горива плюс странни звуци плюс покачване на разхода. Горивата на 90% в България идват от Лукойл завода но съм чувал , че всяка компания си слагала собствени добавки преди да ги пусне в колонките . Отделно съм чувал , че зависи и от самите цистерни - които превозват петрола.
Изключая Shell зареждам предимно от големите компании - които ми са най-близо - Лукойл, Петрол и ОМВ . :)
 

Горе