От коя бензиностанция зареждате?

От коя бензиностанция зареждате?

  • Лукойл

    Votes: 44 25.1%
  • ОМВ

    Votes: 39 22.3%
  • Шел

    Votes: 18 10.3%
  • ЕКО

    Votes: 28 16.0%
  • Ромпетрол

    Votes: 14 8.0%
  • Петрол

    Votes: 10 5.7%
  • Вектра

    Votes: 0 0.0%
  • Газпром

    Votes: 7 4.0%
  • Друга

    Votes: 15 8.6%

  • Общо гласове
    175
От: От коя бензиностанция зареждате?

Омв на бул.България или еко на южната дъга авио дизел и омв скъпия дизел, разликата е осезаема при 6цилиндров мотор спрямо обикновения дизел.
 
Re: От: Re: От коя бензиностанция зареждате?

ввв.nis.eu/o-nama/informacije-o-kompaniji
У Србији поседује прерађивачки комплекс са два погона у Панчеву и Новом Саду, затим погон за производњу ТНГ-а, као и мрежу бензинских станица у Србији и у земљама у региону. У складу са својом стратегијом да постане лидер у окружењу, НИС је пословање проширио и тржиште региона: Босну и Херцеговину, Мађарску, Румунију и Бугарску.Као подршка европским интеграцијама Србије, отворено је и представништво у Бриселу. Представништва НИС-а раде и у Русији, Туркменистану, Анголи, Бугарској, Мађарској, Босни и Херцеговини и Хрватској.

Това ако ти е информацията трябва да престанеш да се смяташ за тарикат. Пак ти казвам, това че някъде се произвежда нещо не значи, че някъде другаде се продава от това същото нещо.

Заредих в Бургас и дизела им не струва. Например нормалния дизел на OMV е по-хубав от този (стига да не заредиш на някое кофти OMV..., но това вече го обсъждахме...)
 
От: Re: От: Re: От коя бензиностанция зареждате?

Това ако ти е информацията трябва да престанеш да се смяташ за тарикат. Пак ти казвам, това че някъде се произвежда нещо не значи, че някъде другаде се продава от това същото нещо.

Заредих в Бургас и дизела им не струва. Например нормалния дизел на OMV е по-хубав от този (стига да не заредиш на някое кофти OMV..., но това вече го обсъждахме...)

Газпром имат 2 вида бензиностанции бели с горива шир потреба и сини с премиум горива . Хората са си го написали в сайта. В Бургас не знам каква е . Днес минах през Газпром на Долни богров и като видях че е бяла бензиностанцията си бих камшика и ходих до черния кос на синята . Там пък се оказа , че газта е 78 ст/л с отстъпката .
ЛУКОЙЛ Нефтохим Бургас - използва най-евтиния и нискокачествен петрол в света – тюменски , тежкия сорт Урал. Каква е логиката , най богатата фирма в света със собствени находища , и собствени рафинерии да купуват горива от бай Ганьо?
Иначе се надявам скоро Марешки да отвори и в София , за да се нормализират цените и тук !
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

На газпром бензиностанция съм виждал само синьо-бели. Какви са тия бели и какви са тия сини? Снимки?
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Гласувах за ЕКО, защото ми е най-близо и най-често зареждам там, но "големите зареждания" по цял резервоар, ги правя в Лукоил, там ми харесва дизела повече.
 
Последно редактирано:
От: От коя бензиностанция зареждате?

На газпром бензиностанция съм виждал само синьо-бели. Какви са тия бели и какви са тия сини? Снимки?

Притежаваните бензиностанции в България са 35 на брой, като 23 от тях оперират с бранда Газпром, а 12 работят под бял бранд.
( Навеса над колонките на едните е оцветен в синьо , на другите в бяло. )

Прочети повече на: ХТТП://profit.bg/news/Otkude-idva-gorivoto-za-benzinostantsiite-Gazprom/nid-129539.html
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Ако правилно разбирам това е синя:
PS%20Parvomay.jpg


а това е бяла:
129539_1.jpg


ако е така, мога да потвърдя, че от бялата газта е много зле. Още в началото като се появиха заредих за първи и последен път.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

На цариградско на входа на София мисля, че има.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Баси, сефте виждам тия бензиностанции. Къде около София има?

За София - 1. Долни Богров ( със сигурност е бяла ! и избягах от там онзи ден ) , 2. Цариградско ( незнам каква е ) , 3. Дружба ( незнам каква е ) , 4 . Черния кос ( със сигурност е синя ! От там зареждам от 4 месеца , ЗАЩОТО горивата са им уникални . А ЦЕНИТЕ - Пернишки ! Онзи ден на първите 3 цената на газта беше 91 ст със отстъпката - 85 ст. На черния кос , цената на газта беше 84 ст. , с отстъпката 78 ст. От 19 ч. до 07 ч. и неделя - отстъпките са им двойни. Като ходя да зареждам там , на връщане си пълня минерална вода от Княжево .
ХТТП://fuelo.net/gasstation/id/582?lang=bg
ВВВ.gazprom-petrol.bg/bg/nashite-produkti/g-drive-100
Втория линк е за 100 октановия им бензин
 
От: От: От коя бензиностанция зареждате?

Вчера един приятел ме успокои , че ако петрола стане безплатен , цените по БГ бензиностанции щели да паднат до 1.30 лв. за литър !
 
Re: От: От коя бензиностанция зареждате?

За София - 1. Долни Богров ( със сигурност е бяла ! и избягах от там онзи ден ) , 2. Цариградско ( незнам каква е ) , 3. Дружба ( незнам каква е ) , 4 . Черния кос ( със сигурност е синя ! От там зареждам от 4 месеца , ЗАЩОТО горивата са им уникални . А ЦЕНИТЕ - Пернишки ! Онзи ден на първите 3 цената на газта беше 91 ст със отстъпката - 85 ст. На черния кос , цената на газта беше 84 ст. , с отстъпката 78 ст. От 19 ч. до 07 ч. и неделя - отстъпките са им двойни. Като ходя да зареждам там , на връщане си пълня минерална вода от Княжево .
ХТТП://fuelo.net/gasstation/id/582?lang=bg
ВВВ.gazprom-petrol.bg/bg/nashite-produkti/g-drive-100
Втория линк е за 100 октановия им бензин

Хм, значи имало и около София. Защото в София не съм засичал. А явно имат една в Дружба. Коя Дружба? Някаква идея?
 
От: Re: От: От коя бензиностанция зареждате?

Хм, значи имало и около София. Защото в София не съм засичал. А явно имат една в Дружба. Коя Дружба? Някаква идея?

Влез им в сайта , там имат и карта мапс със всичките им бензиностанции
ВВВ.gazprom-petrol.bg/bg/prilozheniya-za-vas/tarsachka-na-benzinostantsii
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Всичките бензиностанции в Пловдив, който са посочени на сайта изглеждат по един и същ начин. Изключение прави тази в Тракия, която бе и първата в града.
Нямам си на идея как и къде виждате бели и сини бензиностанции на Газпром... Дайте някаква по ясна снимка или линк към техния сайт, тъй като аз такова чудо така и не открих, а последно време все от там зареждам.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Зареждам само от Лукойл.Сравнение с ОМВ разхода ми е по-малък и досега съм нямал никакви проблеми.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Всичките бензиностанции в Пловдив, който са посочени на сайта изглеждат по един и същ начин. Изключение прави тази в Тракия, която бе и първата в града.
Нямам си на идея как и къде виждате бели и сини бензиностанции на Газпром... Дайте някаква по ясна снимка или линк към техния сайт, тъй като аз такова чудо така и не открих, а последно време все от там зареждам.

В доста постове по нагоре има линкове. Ако ти е трудно - google - търсачка - на кирилица - Газпром
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Ако само три дни българите не зареждат от бензиностанциите на КАРТЕЛА , цените ще паднат с 40 стотинки !
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

В доста постове по нагоре има линкове. Ако ти е трудно - google - търсачка - на кирилица - Газпром

Ти сериозен ли си? Мислиш, че не съм проверявал или?
Виж аз какво съм написал - снимка или линк, където да се видят точно разликата. Аз на горната снимка освен в големината на снимките, разлика не намирам. (П.С. едната е снимана нощно време, за да не се вижда белият надпис)
 

Горе