От къде пазарувате скини дънки, които, да ви пасват идеално на тялото?

Грета Тунберг нали се присмиваше на Андрю Тейт коги го арестуваха наскоро...
Браво на германците!
А на Грета някой да й каже, че никой не прави по-екологични чаши от българите, хохохо :D (Хан Крум)
 
Не се сещам за друго логично обеснение.
от малкия ми опит в свалянето на женски дънки, мога да кажа, че материята им е по - мека от мъжката. Все едно платът е по-тънък. Може да има хора с по- нежна кожа и това да им е приятно на допир. Аз с моя космат гъз ако ще и тенекиени да нахлузя ми е все тая :D
 
Петъчната тема дошла във вторник, нечувано…

За да не е офтопик, нека да съм старомоден, ама аз предпочитам да нося мъжки дрехи. Въпреки че напоследък ми прави впечатление, че номерацията много се е извратила. Все по-трудно се намира ХЛ по магазините, а понякога кройките на ХЛ са толкова малки, че си трябват 2-3 ХЛ. По-високите хора не ни чакат добри времена.
 
Очаквам да разбера и какви са трендовете за 2023 година при дънките. По едно време се появиха и тези "открити глезени", което не знам колко е практично. Това също не ми изглежда като нещо, което бих носил. А още преди това - такива с кръпки, които са добра идея, защото разчупват дизайна, но успоредно с тях се появиха и такива с доста странни позиции на ципове, копчета, допълнителни платове, което вече малко вече излиза от класическата визия.
 
Грета Тунберг нали се присмиваше на Андрю Тейт коги го арестуваха наскоро...
326310056_1265670220681689_4783520474565572095_n.jpg
 
Не сте рок звезди ако гащите не ви пречат да ходите нормално и косите ви не са по-дълги и по-хубави от на жена

 
Петъчната тема дошла във вторник, нечувано…

За да не е офтопик, нека да съм старомоден, ама аз предпочитам да нося мъжки дрехи. Въпреки че напоследък ми прави впечатление, че номерацията много се е извратила. Все по-трудно се намира ХЛ по магазините, а понякога кройките на ХЛ са толкова малки, че си трябват 2-3 ХЛ. По-високите хора не ни чакат добри времена.
От много време насам не е модерно да изглеждаш нормално. Едно време бяхме се разделили на метали, грънчове, рапъра, скейтъри, пънкари, чалгари, рейвъри, скинари. И всички си вървяха с една поносима визия, докато сега доста трудно се ориентирам какво точно изповядва даден индивид като модна тенденция и стил. Ще ми се да знам, но и в същото време - не съвсем. ;)
 
Ето, този е някакъв рапът MGK:

324856135_682746346624195_5666670469578651401_n.jpg

По-тъжното е, че спи с една от най-яките жени на света - Меган Фокс. И човек как да не стане алтернативен като гледа такива примери. :)
 
От много време насам не е модерно да изглеждаш нормално. Едно време бяхме се разделили на метали, грънчове, рапъра, скейтъри, пънкари, чалгари, рейвъри, скинари. И всички си вървяха с една поносима визия, докато сега доста трудно се ориентирам какво точно изповядва даден индивид като модна тенденция и стил. Ще ми се да знам, но и в същото време - не съвсем. ;)
Сега е лесно, делят се на мъжки, женски, мъжки с вагина и женски с топки. И такива като нас, които вее се числят към дърти - дали сме класици и антични зависи от ЕГН
 
Ето, този е някакъв рапът MGK:

Виж файлът 27312

По-тъжното е, че спи с една от най-яките жени на света - Меган Фокс. И човек как да не стане алтернативен като гледа такива примери. :)
Да, да и аз това не го разбирам, как му е вързала тая, на този 50 килограмов противен червей :D
 
Да, да и аз това не го разбирам, как му е вързала тая, на този 50 килограмов противен червей :D
Доста е гнусен. И тя с три деца от що годе добре изглеждащ мъж. Не много голяма звезда, но поне изглежда нормален. Казах ви, че явно алтернативното се харчи много, и доказателствата са на лице. Не съм много запознат с тези моди, но да се правиш на шут и малко мек....не знам коя точно жена го заслужава това.
 
Сега е лесно, делят се на мъжки, женски, мъжки с вагина и женски с топки. И такива като нас, които вее се числят към дърти - дали сме класици и антични зависи от ЕГН
Лесно е. В момента да си нормален е доста странно. Скоро по бланките и формите ще ни гледат странно: Ама верно ли сте хетеро, не сте черен, не почитате странни божества .... и в един момент се оглеждаш и виждаш, че ти си дискриминирания, защото нормалното вече е изчезнало.
 
Процесът отдавна е започнал, ама хората се кефят на такива извратени тенденции. Вече си имаме официално трети пол, няма мама и тате, има родител 1 и родител 2. Имаме кукли Барби с пишки, имаме си черни Барбита, дебели Барбита. Имаме си джендър министри, джендър миски. Какво още да искаш от този разнообразен пъстър свят :)
 
Процесът отдавна е започнал, ама хората се кефят на такива извратени тенденции. Вече си имаме официално трети пол, няма мама и тате, има родител 1 и родител 2. Имаме кукли Барби с пишки, имаме си черни Барбита, дебели Барбита. Имаме си джендър министри, джендър миски. Какво още да искаш от този разнообразен пъстър свят :)
Да, и ни го налагат почти навсякъде. Малката русалка е черна, вече не може филм да се класира за Оскар, ако няма N на брой черни, N на брой жълти, и N на брой обратни.

Преди няколко дни подариха някаква книжка с приказки на някакъв скандинавски автор на моя малкия, и преди да стигне до неговите ръчки, реших да я прегледам, за да съм сигурен, че не са вложили някоя от тамошните им идеи за толеранс, прерастваща в друго. Беше ОК.

Ама как стигнахме до тук. Изводът е, че каквото продиктуват като тренд рано или късно ни застига и ставаш ти алтернативния, ако не се впишеш бързо. А често не се списваш, защото не те кефи.
 
Аз пък от няколко дена карам жената да мъкне един чувал на гърба, поне малЕ от малЕ да мяза на последната мис юнивърс... за визия не знам, ма на походка го докарва...

 

Горе