Пазете жените от селяни и комплексари!

g0g0

Active Member
преди малко попаднах на това:
На 22.02.2013 бях свидетел на нещо мръсно! На излизане от паркинга на магазин Кауфланд (в кв.Младост 3, София ), водачът нa БМВ Х3 с рег номер: СА 9130 ТА, (мъж на около 50 г) се приближава към прозореца на кола управлявана от една жена и я удря през лицето поради причината, че въпросната дама се забавила пред бариера. Ако го видите , знайте що за „МЪЖ” е той! Споделете за да може повече хора да се запознаят с този “Европеец”!!!!!
420275_488592267870490_966826485_n.jpg

Какво мислите, това ли е правилното отношение към една жена, ако ще и 1 час да седи на бариерата?
 
Последно редактирано:
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Не виждам доказателства, може да е лоша шега. Хайде да помислим малко логично. Аз на смимката не виждам това да е кауфланда в младост, а и дори да беше как пък случайно свидетеля* има под ръка фотоапарат, достатъчно добър ъгъл за да снима номера, лист хартия и химикалка да си запише номера, годините на бияча и модела на колата и всичко това едновременно:)
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Прав си, факт.
В последно време виждам много биячи по улиците, за това реших да споделя.
Надявам се, да е лоша шега.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Вероятно е "шега на зъб" с определена цел или достигане хиляди шервания за популяризиране на фб. страничка. Неприятно, но преди време се възползваха от снимка на дете с рак на бузата - грозна картинка и "лошо око" за страницата.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Не е за популязиране на фб страница, поне така мисля
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Дори тази случка да е шега такива неща се случват. Агресията идва в повече, елементарното уважение като че ли е някакъв лукс вече. Аз слушам редовно едни скандали над мене, блъскания, трясаци и виканици се чуват на всеки две седмици...ужасна работа.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Гога щом се възмущаваш от тези неща значи имаш още една причина да ме послушаш и да си събереш багажа - Тук е изключително рядко да чуеш някой да използва дори клаксон за да притеснява другите по какъвто и да е повод - А вчера видях една дълга лента от гуми и се замислих че за толкова време тук нито веднъж не съм чул този нормален за БГ звук форсаж и пилене на гуми
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

.... А вчера видях една дълга лента от гуми и се замислих че за толкова време тук нито веднъж не съм чул този нормален за БГ звук форсаж и пилене на гуми

Вярно е това, такива неща съм чувала/виждала рядко другаде, викане също.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Гога щом се възмущаваш от тези неща значи имаш още една причина да ме послушаш и да си събереш багажа - Тук е изключително рядко да чуеш някой да използва дори клаксон за да притеснява другите по какъвто и да е повод - А вчера видях една дълга лента от гуми и се замислих че за толкова време тук нито веднъж не съм чул този нормален за БГ звук форсаж и пилене на гуми

Манте, решението на проблема не е бягство!
Не те обвинявам, така си решил.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Въобще не е бягство ходих си много спокойно - не съм търчал никъде :)

Всъщност ако знаех че на проблема ще му бият шута толкова бързо даже сигурно нямаше и да тръгвам :)
Ама очаквах да се закрепи още един мандат и реших че нямам нерви да го изтрая толкова.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

пич, ти си тотално промит мозък.
За мен да емигрираш си е бягство, а за теб било разходка.
А Бойко те бил принудил....
Ти си уникат, всъщност двама сте :lol:
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Емигрант съм над 10 години, но се чувствам като пътник на планетата ;) Не можеш да избягаш, освен да емигрираш на Марс :D
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Хора, темата какво общо има с това кой къде емигрирал?
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Ти подхвана с колегата... Сойри за оф(ф)топика... Бягството не е да бягаш от родината си, а от себе си... И докато съществуват комплексари като "СА 9130 ТА", никога няма да се познаят в отражението си ;)
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Факт е, че хората в БГ са много озлобени и само чакат повод да избухнат. В чужбина наистина не са така, убедил съм се. По-толерантни са и търпеливи, а тук повечето са комплексирани. Не всички са така естествено, но голяма част - да. Ако всеки се замисли и се види отстрани какъв е, ако се опита да промени първо себе си и после да се оплаква от държавата, тогава имаме някакъв шанс да се оправим.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Аз лично на такъв бих му смазал физиономията, незнам за вас. Какво мислите, това ли е правилното отношение към една жена, ако ще и 1 час да седи на бариерата?





Имаме нов супергерой - Г0ГиТ0 - защитника на слабите, бедните и онеправданите

voltron_75c27_13676055.jpg



2173551-superheroes_2.jpg
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Трябва да си много голям комплексар за да удариш жена. Погледнете само жените, какви са крехки, само да я стиснеш малко повече я боли, а някой си селяк тръгнал да я удря. Аз до сега не съм срещал нещо подобно на живо, но съм убеден, че ако срещна таково нещо, няма само жената да реве.
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Станишка, много си прост.
Мачкай слабите. Основна идеология на партията.
 
Последно редактирано:
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Моля, без обиди. Това не знам колко отговаря на истината, но едно знам със сигурност - виждал съм подобни неща. Даже имахме една случка с кулайс. Само където на пича не му стигна смелостта да излезе от колата за спаринг. Ситуацията беше мега комплексарска. Седяхме и оправяхме нещо по стопа на колата, като бяхме се прибрали добре в улицата, като гледахме да не пречим на движението. В един момент, някакъв селянин влезе в завоя с мръсна газ, като задния калник ме подпря леко в таза. Тъпакът не успя да увладее колата. Не му се обърна внимание до молента, в който не свали прозореца и не почна да храни нещо. Тогава вече ми дойде в повече и тръгнах да видя за какво точно се възмущаваше. Даде напред и каза, че щял да звънне на някой, за да докладва. Но нищо, изчезна и това беше всичко.

Другото, на което станахме свидетели преди време беше на едно кръстовище в Студентски град, следващото след Фантастикото в посока Зимния дворец. Там се засякоха две коли, като от едната излязоха банда кретени и започнаха да вадят от другата кола шофьора. Беше пълна селения.

Много примери има. Имам приятел, който винаги под седалката си държи една алуминиева тръба. Пичът не е агресивен, просто за всеки случай, ако някой реши, че е безсмъртен.

Иначе любимата история ми е как една S класа засича едно малко поло. След няколко кръстовища безсмъртните от луксозното возило излизат и решават, че хората от полото трябва да получат урок по шофоране. Но от полото излизат двама въоръжени - професионална охрана и полицай. Хората от S-ката се дизайн извинили и продължили. :)
 
От: Пазете жените от селяни и комплексари!

Извинявам се.
Предвид обстановката по пътищата съм склонен да вярвам, че се е случило.
И мен много пъти са слизали да ме бият. Веднъж на светофар един щеше да ме сгази, защото ми светна червено посредата и едва ли не съм пресичал на червено.
След юмрук по джиба му, спря да ме бие... и всичко това пред столично районно.
 

Горе