Питайте относно Instagram Тук!

Дискусията в 'Social Media Marketing - SMM' стартирана от prophet, Юли 20, 2017.

1. DonMakaveli

DonMakaveli Well-Known Member

Рег.:
    Апр 18, 2009
    Съобщения:
    1,073
    Харесвания:
    62
    Точки:
    48
    2Pac сайт и тия последователи са фенове :)

CryptoInvest харесва това.
  2. CryptoInvest

CryptoInvest Active Member

Рег.:
    Ян 25, 2018
    Съобщения:
    182
    Харесвания:
    33
    Точки:
    28
    Прегледах сайта. Много е добър. Припомних си дори някои стари олд скул песни. Браво. Той е един от любимите ми рапъри.

DonMakaveli харесва това.
  3. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    543
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    От няколко дни наблюдавам "нов" трейд в грама.... Профили, вдъхновени от БОНГО си правят имена от типа на - chicogosho_vsichkoznae , bongo_znae_vsichko и т.н. Тъпите кифли си разказват целия живот чрез историите, тези профили запомнят главните неща и после тия кифли изпадат в шок, когато бонго им каже нещата, които те са написали в историята си... :Х Всичко това е free, така поне мисля. Вие срещали ли сте подобни профили?

4. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    543
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Какво ви е мнението по този въпрос - Според вас графиката, която показва кога вашите последователи са активни нашата локална зона ли зачита, или на последователите ни? Моето мнение е, че нашата гледа, може би по самото устройство, с което влизаме.

5. kamentk

kamentk Well-Known Member

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    1,977
    Харесвания:
    164
    Точки:
    63
    Да, напълни се с такива. Не знам какво ще ги провят после. Повечето имат 100-300 последжватели. Не стоват за продажба. Май е хит сред тийнейджърите.

6. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    543
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Не качват нищо, не мисля, че ще ги продават после. Самите простотии, които казват за даден човек е безплатно, и то там не печелят... Явно си имат доста свободно време и са решили с това да го запълнят.

7. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,095
    Харесвания:
    168
    Точки:
    63
    Искат реклама - качване на резултата в сторито и тагване. Отделно "за по-бърз отговор - последвайте ни".
    Но едва ли са наясно, че после могат да доразвият акаунтите, по-скоро го правят, за да покажат на приятелите си, че имат еди си колко фолъра. :)

8. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    543
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    А колко по-лесни начини за събиране на последователи има... Иначе нека си вярват кифлите, че тези бонговци познават, а в същото време целия си живот да описват в историите си...

9. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    1,977
    Харесвания:
    164
    Точки:
    63
    Ми според мене не ги продават, най-много да ги правят после като свои профили и да се “праскат” колко много хора ги следят.

10. minch3v

minch3v Member

Рег.:
    Авг 26, 2014
    Съобщения:
    418
    Харесвания:
    23
    Точки:
    18
    Правят ги тея профили тийнейджърите главно за кеф и за някаква анонимна слава. Единични бройки ще са тия, които го правят с цел продажба или доразвитие на акаунта.

Не, никой няма да го направи това.

11. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    1,977
    Харесвания:
    164
    Точки:
    63
    Ми не знам, преди време един младеж си купи акаунт развиван от мене с 3-4000 български последователи и си го направи на личен. Последва си приятелчетата и си го ползва до ден днешен. Сигурно иска да бъде феймъс.

Izvunzemen харесва това.
  12. minch3v

minch3v Member

Рег.:
    Авг 26, 2014
    Съобщения:
    418
    Харесвания:
    23
    Точки:
    18
    Да, но тези с акаунтите на бонго слабо да направят така.

13. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    1,977
    Харесвания:
    164
    Точки:
    63
    Да, важното е че всички сме на мнение, че няма бизнес в тях.

14. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,095
    Харесвания:
    168
    Точки:
    63
    Има, но едва ли лапетиите, които си влагат от времето, за да раздават free "мнения" (или там както се казва) осъзнават това.

Ето описанието на един, който ми излезе в препоръчани:
    И една от снимките:

Регистрирах го в сошъл блейд да следим развитието му: https://socialblade.com/instagram/user/bongo_official_pz

15. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    543
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Идеята може би е следната - За начало го правят безплатно, след това някоя малоумна кифла се върже ( Бонго и гледа последните снимки или сторита и по тях и казва, че еди си коя с която има снимка и е най-добра приятелка и т.н. ) и кифлата се върже и започва естествено да пита други въпроси като - "Бонго, кога ще се влюбя?" ... И той и казва - "Бонго за да продължи с точните и истиснки предстаказания е нужно да му се плати 1.20 ( примерно ) и той ще ти каже". И кифлата се връзва, понеже за нея бонго е Господ. :)

AdUpMarketing и M0LTENz0r харесват това.
  16. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,095
    Харесвания:
    168
    Точки:
    63
    Към 100 фена отгоре е тоя, който съм регнал в сошъл блейд преди няколко дни, нищо работа.

Мен ме интересува друго, на този етап. Предложете ми безплатна платформа (поне за начало), където мога да продавам shoutout-и и това да е долу-горе лесно постижимо, впредвид това, че тепърва ще навлизам в тая материя и да не омажа нещо. Благодарско! :)

17. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    543
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Кажи в каква ниша си, какви последователи имаш и ще мога да дам по-точно мнение.

18. kamentk

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    1,977
    Харесвания:
    164
    Точки:
    63
    Не се занимавай с igshoutouts/plughype - мошеници са. От една година чакам да ми изплатят 33 $ т.е не чакам, прежалил съм ги.

Другъде не ме одобриха с акаунт от 50к души на тема храна. Накрая се ядосах и го продадох тук във форума.

M0LTENz0r харесва това.
  19. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    543
    Харесвания:
    79
    Точки:
    28
    Изобщо не бих се занимавал с такива сайтове посредници. Не е гаранция ще платят ли и т.н. Моят съвет към вас е да си търсите клиентите в IG. Ако ми нишата ви е кучета - Когато някой голям профил пусне реклама, пишете на човека, на когото е рекламата и му предложете една цена, ако е ок ще се съгласи. Големите акаунти пускат често реклами. Записвайте си хората някъде и им пишете. Ако нямат IG профил, то тогава имат сайт, отидете на контакти и от там им пишете чрез имейл. Така става най-добре, сами си търсите клиенти. :) Много пъти съм правил така, с питане става. Много е важно.

kamentk харесва това.
  20. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,095
    Харесвания:
    168
    Точки:
    63
    90% мъже, фитнес ниша, постове с хубави женски тела.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice