Питайте относно Instagram Тук!

Не искам да откривам топлата вода и да правя такива групи, а да се присъединя към активни такива. Въпросът ми по-скоро е къде мога да ги открия?
Пишеш на ЛС на профили в твоята ниша дали са членове в DM групи. Няма как да ги видиш иначе.
 
Ползвате ли engagement групи, че не ми е ясно много как се ползват, отдавна чета за тях и скоро мисля да вляза в джаза с една страничка на Nature/Travel тематика, та се чудя от къде да намеря подходящи такива групи?
Файда няма, от тях също има шанс да изядеш банана, ще си преебеш engagement-a(вероятно).

Има много групи, най-добрите са в телеграм, процеса е следния: има си специални ботове, които правят няколко рунда на ден, зависимост от групата, адд-ваш си профила да е в следващия рунд и като удари часа бота известява и всеки присеъдинил се, трябва да хареса последните 3 снимки на всички профили адд-нати.

Кат цяло е помия, вече алгоритъма е различен и това с powerlikes не работи, тия групи ги ползват да си помпат лайкове без пари.
 
Файда няма, от тях също има шанс да изядеш банана, ще си преебеш engagement-a(вероятно).

Има много групи, най-добрите са в телеграм, процеса е следния: има си специални ботове, които правят няколко рунда на ден, зависимост от групата, адд-ваш си профила да е в следващия рунд и като удари часа бота известява и всеки присеъдинил се, трябва да хареса последните 3 снимки на всички профили адд-нати.

Кат цяло е помия, вече алгоритъма е различен и това с powerlikes не работи, тия групи ги ползват да си помпат лайкове без пари.
Що да няма файда? Когато в тази група има големи акаунти, и ти оставят коментар и харесване , техните последователи ще видят твоята публикация в Explore Page-a. Естествено не трябва да се надяваме само на това и да си мислим, че като качим каквато и да е публикация и като ни я харесат ще отиде в Explore Page-a. Публикацията трябва да е добра.

Аз пък съм чел относно Telegram лоши неща... Когато си настроиш профила там да лайква и коментира в определен час, днес-утре и т.н. не мислиш ли, че ще е съмнително на Instagram как точно в този час, секунда този акаунт оставя коментар или харесване? Като цяло, ако си държите на профилите внимавайте какво добавяте в профила си..

Онзи ден качих видео относно млад спортист, събра 800К гледания за един ден. За един час имаше над 100К гледания. Спортистът видя видеото, хареса го и ми остави коментар. Той има близо 600К последователи. По този начин неговите последователи ( които са му големи фенове ) са видели видеото или в Explore Page-a, или в менюто, където показва кой какво е харесал и са кликнали и са го видели. Ако той не беше коментирал и харесал щеше да има 200-300К гледания, повече от това не мисля.

Някои ниши са трудни, други не толкова, факт е , че ако можеш да измисляш добър контент, ще направиш последователи за нула време. Надявам се не се съдиш, че не съм съгласен с някои неща, казани от теб, но всеки си има мнение.
 
Аз мнението си го базирам на алгоритъм, не на теми от bhw на хора, които са натрупали 100к за 1 година с massplaner и се мислят за influencer-и. :D

За телеграм не знам кво си чел, но като гледам какво си писал хич не ти е ясна. Нито си настройваш профила да лайква, нито бот ти лайква. Хората, които притежават профилите харесват, идеята на бота в телеграм е да известява, кога се правят тия неща. Имал съм допир до групи на топ страници, имам приятел, който има компания, която упражнява instagram management & growth дейност и е доста добре запознат с алгоритъма по всяко време.

Все тая де, всеки да си прави каквото реши.
 
Аз мнението си го базирам на алгоритъм, не на теми от bhw на хора, които са натрупали 100к за 1 година с massplaner и се мислят за influencer-и. :D

Мен ли визираш? Защото, ако е така нищо вярно не казваш. Нито ботове ползвам, нито на influencer се правя. Създал съм темата не за да се хваля с постиженията си, а за да помагам с каквото мога на хора, занимаващи се с тази дейност - Безплатно! :) Без значение имам ли време, на никой не съм отказал помощ, ама както и да е. Хубаво, че имаш приятел на по-високо ниво, но защо вместо да казваш това не драснеш няколко реда повече за Telegram? Със сигурност много хора биха се радвали да прочетат. А ако ти пишат за допълнително обяснение може да им обясниш, ако ти се занимава, разбира се. Темата е само и единствено за това.
 
Аз се чудя следното - Например си избираме едно видео, обработваме го.... повечето наименуват видеата си с някакви random имена, и нямат нищо общо с тематиката на видео, та... Въпросът ми е - Според вас, ако обработваме видео на Justin Bieber примерно, и когато ни попита за име на файла и напишем примерно - Justing Bieber Training etc.. И ако някой напише в Google - Justin Bieber Training дали ще ни излезе нашето видео от Instagram в Google търсачката? Или няма значение? Разбира се и в описанието на видеото в Instagram ще напишем същото. Идеи?
 
Аз се чудя следното - Например си избираме едно видео, обработваме го.... повечето наименуват видеата си с някакви random имена, и нямат нищо общо с тематиката на видео, та... Въпросът ми е - Според вас, ако обработваме видео на Justin Bieber примерно, и когато ни попита за име на файла и напишем примерно - Justing Bieber Training etc.. И ако някой напише в Google - Justin Bieber Training дали ще ни излезе нашето видео от Instagram в Google търсачката? Или няма значение? Разбира се и в описанието на видеото в Instagram ще напишем същото. Идеи?

Да питам и аз нещо. Работят ли още IG ботовете и ако да, кой ще ми препоръчате да ползвам? За натрупване на последователи, чрез следване на хора и отследването им. Реално това може и ръчно да се прави, но коства изключително много време.
 
Jarvee.
 
Jarvee имат 5 дни trial, като цяло колкото и да търсиш по-добър софтуер няма да намериш, 24/7 съпорт, филтри и инструменти бол, именно в това му е силата.
 
Всеки си хвали това, което е ползвал. Не ми се е налагало да се свързам със съпорт, освен веднъж, когато имаше проблем с прокситата. Все пак щом и двете програмки имат trial период - нека ги пробва и двете.
Колко ресурси (CPU & RAM) гълта Jarvee на 10-тина акаунта примерно? Да направим сравнението и в тоя аспект и да му бъдем максимално полезни.
 
Аз ползвам Ninjagram, имат 2 часа тестов период, но при всяко преинсталирване на програмата пак може да се ползва този период, отделно може да се намери кракната версия. За мен той е най-добрия, има всичко нужно. Ползвам също сайтове за обмяна на последователи.
 
Последно редактирано:
Аз ползвам Ninjagram, имат 2 часа тестов период, но при всяко преинсталирване на програмата пак може да се ползва този период, отделно може да се намери кракната версия. За мен той е най-добрия, има всичко нужно. Ползвам също сайтове за обмяна на последователи.
Какво ще рече обмяна на последователи? Купуваш ги?
 
Какво ще рече обмяна на последователи? Купуваш ги?
Addmefast, Like4like и тн. Имам си бот, който автоматично генерира точки. Можеш да ми пишеш на ЛС, ако го искаш + Ninjagram.
 
Последно редактирано:
Addmefast, Like4like и тн. Имам си бот, който автоматично генерира точки. Можеш да ми пишеш на ЛС, ако го искаш + Ninjagram.
Ясно, благодаря ти. Не съм фен на ботовете, зависи разбира се какво точно правиш. В повечето пъти улесняват адски нещата, но предпочитат по-бавно, трудно и по-сигурно.
 
Ясно, благодаря ти. Не съм фен на ботовете, зависи разбира се какво точно правиш. В повечето пъти улесняват адски нещата, но предпочитат по-бавно, трудно и по-сигурно.
И аз не съм им фен на тия ботове.. по-добре бавно, ама както трябва.(мое мнение)
 
Ако развиваш един профил - да. Има хора с по 50-100 и нагоре, няма как 24/7 да се занимават с тях и предпочитат да ги развиват с бот + прокси за всеки отделен акаунт (или по няколко на едно). Ако настройките ти не са агресивни - няма проблем. ;)
 
Някой от тук купувал ли си е последователи, коментари или харесвания на даден пост? Вчера отново без причина ме Shadowban-наха, тоя път не изтриха нито снимка, нито видео.. Искаше да потвърдя акаунта си с тел. номер... Според мен някой е купил фалшиви последователи или харесвания за профила ми, Instagram са разбрали и са си помислили, че съм аз и са ми наказали профила....
 
Всеки си хвали това, което е ползвал. Не ми се е налагало да се свързам със съпорт, освен веднъж, когато имаше проблем с прокситата. Все пак щом и двете програмки имат trial период - нека ги пробва и двете.
Колко ресурси (CPU & RAM) гълта Jarvee на 10-тина акаунта примерно? Да направим сравнението и в тоя аспект и да му бъдем максимално полезни.
Ако развиваш един профил - да. Има хора с по 50-100 и нагоре, няма как 24/7 да се занимават с тях и предпочитат да ги развиват с бот + прокси за всеки отделен акаунт (или по няколко на едно). Ако настройките ти не са агресивни - няма проблем. ;)
Сам си отговори за CPU usage-a, т.е ползва се VPS.

Аз лично не съм позлвал Jarvee, но са най-добри на пазара, след премахването на massplaner, Jarvee са нещо като copycat, но с много подобрения, нищо чудно и да е същата компания. Followliker е на светлинни години от Jarvee, а тях ги смятат за най-добрите софтуери.
Всеки да си преценява сам.
 
Как се разбира, кое е най-добро в даден момент на пазара? Според интереса, който генерира или го видя в класация някъде? Сподели да я видим.
 

Горе