Полезни съвети - Clickbank

От: Полезни съвети - Clickbank

Друг интересен въпрос - има доста дъски които явно си търсят контрибутери и само чакат да им пишеш , че искаш покана , има ли специален начин да търсим само такива дъски ?
Няма такъв начин
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Добре де, ама и при вас ли дъските са такива смотани? Нарязани на 5 части - една по-голяма и 4 много малки? Няма ли начин да се редактира размера? И как се привлича трафик ? Аз си сложих една картинка на една дъска , но тя половината не се вижда и е толкова грозно , че аз самият нямам желание да влизам там, пък какво остава за непознати хора. И защо блогспот ? Има си Wordpress ( не му правя реклама ) и то елегантно и безплатно. Виждам, че освен авторът на темата никой друг не печели нищо и се замислям дали вече тази "пирамидка" не е изчерпана. Да не говорим , че интернет е наводнен от спам ( меко казано ). Напоследък ми се наби една реклама на един блог на български ( няма да давам линк , защото не знам дали имам право ) , но текстът е на български и имената са български , дори имитират коментари все едно от фейсбук профили....мъдри се и един чек с над 5000 долара печалба. Обаче , аз се поразрових и няма такива фейсбук профили , намерих и други "грешчици" ..;))) , което ми подсказа ,че е измама . Дребна , защото искат само 67 лв., аз не бих дал , а и ако 100 души се вържат някой ще си направи добро море .. Хора не се лъжете , така не се правят пари , от въздуха или от трафик и препродажби ( комисионни ) . Трябва си здрав труд и знания. Не казвам работа на заплата ...но трябва да се свърши нещо реално ....иначе ако всички печелят така ( със спам и ботове ) , как да очакваме да има производство и реална икономика?

P.S. Очаквам мнозина да ме нападнат , че като не ми харесва да не се занимавам , да ходя да паса овцете или да садя картофи ....... Не ме разбирайте криво , но как Ви звучи такава реклама - "Милиони хора печелят от в къщи......не се налагат да правите почти нищо.......1400 долара за 15-18 часа работ седмично. Ами не знам как да го определя , но в този живот всяко нещо трябва да се изстрада и нищо не идва даром. Ако всички си стооим в къщи и печелим такива пари без да правим почти нищо .....После да не се чудим , че било криза, че нямало морал, алчността била в повече , нямало човещина и добрина....Всъщност едва ли ще ме разберете. В тема която се говори за лесни пари съм тръгнал да спрягам понятия като морал, любов, задължения..... ;))) Наивно нали . Ако извадя пачките и тръгна да Ви раздавам ще стана любимец на форума нали ? Бас държа.
Ти май не си чел темата точно за тази страница предлагаща тази "далавера" за 67 лева. Никой не кара някой насила да прави каквото и да било. Щом не ти харесва начина и споделения опит просто подминаваш. "До къде щял да стигне света ако никой нищо не правел?". Имаш правото да прекопаваш по 4 декара лозя всеки ден и да вземеш 15-20 лева надник, но имаш правото и с по-леки усилия да го направиш. Никой тук не рекламира методите от "онази страница" а споделя начини за изкарване на допълнителни или основни доходи. Какви ще са те зависи само от теб самия. Ако тепърва започваш с онлайн бизнеса ще ти трябват доста повече от 1-2 часа на ден, за да стигнеш там, където и толкова вече ще са достатъчно ;)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

аз имам няколко 3-4 дъски с над 3000 човека всяка но и от там трафика е слаб. Иначе да ти кажа коленопреклонно се молих на кой ли не да ме покани и никой не ме покани освен един познат :)

Аз,като абсолютен новак в Pinterest,успях да се присъединя към десетина борда за няколко часа и то без да се въплащавам в женски роли,ами с истинския си профил. :) Единия е с около 40к. последователи,другите са средно с по 8к. Не виждам кое му е трудното. По-принцип американците са много отзивчиви хора, такъв им е манталитета. Искам си покани предимно от жени и гледам да съм любезен с тях,говорим си,"вкарвам им се във филма". Има и много спамери,особено в бордовете с много последователи. Проверявам всеки профил дали е "реален"преди да искам покана и така. По принцип целта ми е да събера поне към 30 ина борда и тогава да почвам да пинвам статии с фейк акаунтите. :rolleyes:
Желая ти успех и дано съм бил полезен!

Добре де, ама и при вас ли дъските са такива смотани? Нарязани на 5 части - една по-голяма и 4 много малки? Няма ли начин да се редактира размера? И как се привлича трафик ? Аз си сложих една картинка на една дъска , но тя половината не се вижда и е толкова грозно , че аз самият нямам желание да влизам там, пък какво остава за непознати хора. И защо блогспот ? Има си Wordpress ( не му правя реклама ) и то елегантно и безплатно. Виждам, че освен авторът на темата никой друг не печели нищо и се замислям дали вече тази "пирамидка" не е изчерпана. Да не говорим , че интернет е наводнен от спам ( меко казано ). Напоследък ми се наби една реклама на един блог на български ( няма да давам линк , защото не знам дали имам право ) , но текстът е на български и имената са български , дори имитират коментари все едно от фейсбук профили....мъдри се и един чек с над 5000 долара печалба. Обаче , аз се поразрових и няма такива фейсбук профили , намерих и други "грешчици" ..;))) , което ми подсказа ,че е измама . Дребна , защото искат само 67 лв., аз не бих дал , а и ако 100 души се вържат някой ще си направи добро море .. Хора не се лъжете , така не се правят пари , от въздуха или от трафик и препродажби ( комисионни ) . Трябва си здрав труд и знания. Не казвам работа на заплата ...но трябва да се свърши нещо реално ....иначе ако всички печелят така ( със спам и ботове ) , как да очакваме да има производство и реална икономика?

P.S. Очаквам мнозина да ме нападнат , че като не ми харесва да не се занимавам , да ходя да паса овцете или да садя картофи ....... Не ме разбирайте криво , но как Ви звучи такава реклама - "Милиони хора печелят от в къщи......не се налагат да правите почти нищо.......1400 долара за 15-18 часа работ седмично. Ами не знам как да го определя , но в този живот всяко нещо трябва да се изстрада и нищо не идва даром. Ако всички си стооим в къщи и печелим такива пари без да правим почти нищо .....После да не се чудим , че било криза, че нямало морал, алчността била в повече , нямало човещина и добрина....Всъщност едва ли ще ме разберете. В тема която се говори за лесни пари съм тръгнал да спрягам понятия като морал, любов, задължения..... ;))) Наивно нали . Ако извадя пачките и тръгна да Ви раздавам ще стана любимец на форума нали ? Бас държа.


Иво, някаква злобна нотка усещам в коментара ти. Не знам на какво се дължи и защо не ти се получават нещата... Но ти вместо да си благодарен на Венци, че си споделя схемата с нас във форума,човека ,което между другото му прави голяма чест, (понеже съм сигурен, че повечето от хората тука,ако имаха разработена такава печеливша схема, не биха тръгнали да я споделят и то камо ли с непознати, защото ни е такъв манталитета по принцип-всеки мисли само за себе си и не го ебе за другите,но това е една друга тема) та, вместо да си благодарен, че има такива хора... НЕ! Тръгнал си да плюеш и да неверничиш... Типично по български... Дизайна на бордовете му бил крив,"пирамидка" била схемата на Венци, че и тръгнал акъли да дава: "И защо блогспот? Има си Wordpress!".... Братле, то жена да беше,да кажеш,че и е дошъл мензиса...Както и да е! Изказването ти за ценностите и морала го оставям без коментар! Аман от хейтъри! Като не ти харесва,дето вика колегата,хващай мотиката...:!:
 
Последно редактирано:
От: Полезни съвети - Clickbank

Наистина не е толкова трудно, да получите покана за дъски. В търсачакта на пинтерест напишете ключовата дума за вашата ниша, след показването на резултатите му задайте да Ви покаже дъските, защото имате 3 опции - дъски, пинове, хора. Задавате дъски и влизате една по една в тях. Такива над 3-4к последователи са добри за начало. Ако дъската няма описание как се кандидатства за покана, издирете някой от пиновете на собственика на дъската и го помолете учтиво за покана.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Някой да има опит с wordpress.com блогове и кликбанк линкове в тях. Вчера стана нещо интересно - скалъпих си набързо едно блогче с копирана статия (малко я пипнах) и тръгвам да си слагам кликбанк линковете към продукт. Обаче изглежда са се задейтвали някакви филтри и линковете линкваха към ttp://en.support.wordpress.com/affiliate-links/:). След няколко опита ми съспендиха блога.
Има ли някакъв начин да се заобиколи това?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Някой да има опит с wordpress.com блогове и кликбанк линкове в тях. Вчера стана нещо интересно - скалъпих си набързо едно блогче с копирана статия (малко я пипнах) и тръгвам да си слагам кликбанк линковете към продукт. Обаче изглежда са се задейтвали някакви филтри и линковете линкваха към ttp://en.support.wordpress.com/affiliate-links/:). След няколко опита ми съспендиха блога.
Има ли някакъв начин да се заобиколи това?
На безплатен уърдпрес не може да правиш пари. Нито адсенсе, нито аффилиейт линкове, ното реферални линкове.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

И аз ползвам блогър :) само че в комбинация с адсенс а не с кликбанк ... за жалост още не мога да хвана трафик....
 
От: Полезни съвети - Clickbank

използвам го от седмица заедно adsense & clickbank - няма продажби от кликбанк, но има трафик около 3к за седмицата
 
От: Полезни съвети - Clickbank

използвам го от седмица заедно adsense & clickbank - няма продажби от кликбанк, но има трафик около 3к за седмицата
Радослав, тези 3к трафик/седмично от колко дъски ги правиш? То зависи и колко followers имаt дъските, примерно ако се спами всекидневно на дъски с 100к followers.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Гледам да не спамя - публикувам в блога няколко рецепти на ден от 5 до 8 броя - сладкиши, коктейли, шоколадови кейкове. Имам 30 борда от които мои са 10, а другите 20 съм поканен като контрибутор. Всички контрибуторски бордове са за рецепти и имат от 5к до 60к последователи. Аз пинвам само в подходящите бордове, където са най-много последователите общо около 80к-100к. Сега обаче развивам и моите бордове, като каня контрибутори. Явно трябва да има последователи - аз за сега имам около 250 за седмица.

Но и това е слабо, като трафик - имам 5 EU от adsense за този трафик. Мисля, че трябва да се развива сериозно и двустранно за да има резултати.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Колеги, не се заяждайте, аз ще публикувам няколко борда към които съм контрибутор и се разрешава да се добавят приятели - бордовете са на тематика Food & Drinks Recipes и Crafts. Ще ви вършат работа в случай, че пинвате такъв контент и таргета ви е хора, които се интересуват от това.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Здрасти . Злобна нотка ? Не бих казал , по-скоро "съмнителна нотка" и притеснение на принципа "много хубаво не е на хубаво". Това за жените не знам защо си го писал? Нека ги уважаваме ....без тях сме на никъде. Както виждаш не съм обидил никой и не се заяждам. Просто имам доста голям опит с какви ли не "схеми" в интернет и то 5-6 години назад. Имам предвид като потърпевш - доста съм добронамерен и наивен и очаквам и другите да са такива . Затова в началото вярвах на всяко писмо и сайт в интернет. Имах добра платена работа и затова не ми беше проблем да спонсорирам всякакви съмнителни начинания и обещания дошли по мрежата. Но човек постепенно си "научава урока" , а и вече нямам излишни пари . Колкото и да съм тъп ( щом сега съм без работа и никакви пари , след всички знания , умения и възможности , които имах .....значи съм наистина уникално тъп и не го отричам ) все запомних основните принципи , които навяват на мисълта , че "има нещо гнило" в дадена схема. Затова споделих тук , защото наистина попаднах на доста неизпипани и дори грубо замазани неща в дадени сайтове и беше излъскано само там където трябва да си платиш.... Колкото до Венцислав Христов ....нямам никаква идея кое го мотивира да споделя тази схема. Видно е , че не търси реферали , което значи че наистина е безкористен , за което Браво ( съвсем искренно ) . Нормално е да има още останали идеалисти и хора готови да споделят и помогнат. Аз затова очаквах отговор от него на техническите въпроси - Защо дъските в Пинтерест са така разделени на 5 части и не можели този ефект да се избегне. Като кача някаква картинка и то ми я показва на един екран добре , но на друг - наполовина. И аз не мога да съм сигурен кое точно се вижда от външните посетители. Иначе съм упорит и съм "кликал" с години по разни рекламки за центове направо , но поне Ви става ясно, че не съм мързел и мога да "копая" , не точно лозето .....;)))
Къде видя някой да ти иска пари за каквото и да било ? Реторичен въпрос, не очаквам отговор. Отивам да пия бирички.
лека вечер
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Колеги, не се заяждайте, аз ще публикувам няколко борда към които съм контрибутор и се разрешава да се добавят приятели - бордовете са на тематика Food & Drinks Recipes и Crafts. Ще ви вършат работа в случай, че пинвате такъв контент и таргета ви е хора, които се интересуват от това.
Това би било голяма грешка. И аз съм добронамерен, но ако започнеш да споделяш дъските си, винаги ще има някой спамер, които да ти развали нещата. Ти си преценяваш, но дъски не се споделят туко-така, от опит го казвам.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

А тези дългите пинове, където са закачени много снимки една под друга вървежни ли са? Нещо не мога да намеря подходящ софт да се пробвам и аз:)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

А тези дългите пинове, където са закачени много снимки една под друга вървежни ли са? Нещо не мога да намеря подходящ софт да се пробвам и аз:)

Да! Изпитано е и работи - пинвайте изображения с над 1000 пиксела височина, доста по-ефектно е, защото заемат повече площ от екрана, а и ако не са просто залепени картинки а една цяла - привлича и вниманието.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Недейте разваля темата, бре не сте в оффтопика ра'ишли! :) Такива схеми за ловене на балъци си ги има от как съществува нета - нищо ново под слънцето.
 

Горе