Преброяване на хейтърите

От: Преброяване на хейтърите

Аз раздавам креативен хейт рядко но пък е полезен който ме разбере не на криво :beer:
 
От: Преброяване на хейтърите

А, добре :) . Притесних са за момент.
 
От: Преброяване на хейтърите

А може ли да номинираме хейтъри :D
 
От: Преброяване на хейтърите

Интересна тема си отворила, Петя :)

Преди време написах една статия за хейтърството на един дъх, някак получих вдъхновение, хаххаха...
Ето част от нея и линк към цялата:

'Противопоставянето не е лошо нещо. Още повече, ако трябва да се спре някаква антихуманна практика, морално остарял закон, грозно поведение. Но противопоставянето заради самото противопоставяне вече е диагноза, на която трябва да се обърне внимание. Не можеш да мразиш ей така, всичко. Да мразиш каквото ти попадне пред очите. Т.е. можеш да го правиш и това е факт, но кой ще се противопостави на самото хейтърство? Попитах хора, практикуващи хейтърсвото, защо го правят. Имаше различни отговори – за разтоварване, било забавно, защо пък не, критика било и т.н. А какво би било насоченото противопоставяне, отправено към когото трябва и където трябва? Не ми се иска да навлизам в баналности като, че светът ще е едно по-добро място. Вместо да се мразим с комшията и да се радваме, че му се е счупил телевизорът и са го съкратили, можехме да се запитаме защо ни е готино да се радваме на чуждото нещастие и да демонстрираме омраза? '

http://lastloveblog.blogspot.com/2013/06/blog-post_9613.html
 
От: Преброяване на хейтърите

Аз под хейтърство разбирам да си мразиш ей така, безпричинно. Всичко и всички да са ти криви, винаги да си недоволен от нещо и т.н.
 
От: Преброяване на хейтърите

Интересна тема си отворила, Петя :)

Преди време написах една статия за хейтърството на един дъх, някак получих вдъхновение, хаххаха...
Ето част от нея и линк към цялата:

'Противопоставянето не е лошо нещо. Още повече, ако трябва да се спре някаква антихуманна практика, морално остарял закон, грозно поведение. Но противопоставянето заради самото противопоставяне вече е диагноза, на която трябва да се обърне внимание. Не можеш да мразиш ей така, всичко. Да мразиш каквото ти попадне пред очите. Т.е. можеш да го правиш и това е факт, но кой ще се противопостави на самото хейтърство? Попитах хора, практикуващи хейтърсвото, защо го правят. Имаше различни отговори – за разтоварване, било забавно, защо пък не, критика било и т.н. А какво би било насоченото противопоставяне, отправено към когото трябва и където трябва? Не ми се иска да навлизам в баналности като, че светът ще е едно по-добро място. Вместо да се мразим с комшията и да се радваме, че му се е счупил телевизорът и са го съкратили, можехме да се запитаме защо ни е готино да се радваме на чуждото нещастие и да демонстрираме омраза? '

http://lastloveblog.blogspot.com/2013/06/blog-post_9613.html
Темата не е за философстване. Има си разни форуми от типа на бг-мама, фейсбуци и прочие, дет са по-подходящи полета за подобни изяви.
 
От: Преброяване на хейтърите

А м/у другото да споделя:

Тия дни се заседях в един друг форум, на друга тематика. Направи ми впечатление, че цари всеобщо неведение по един-два специализирани въпроса и съвсем културно, любезно, и интельигентно почнах да им пиша и обяснявам, ама нищо общо с тукашния Ноке и... Още на 6-тото мнение ме накачулиха, разбираш ли, 4-5 мембъра да ма псуват и да ми обясняват колко съм прост :D . Малко по-късно забелязах че светя сигнално-червено, няколко модератора (там са много) усърдно ми трият мненията (аз бях понаваксал м/увременно...):mrgreen:, а баш-админят ми шибнал "наказание" + строго мъмрене на лична бележка...

Та, хейтърлъкът вирее само там дето не се диша от комплекси и от простотия. Квото и да му кажеш на таквоз, все ще го приеме като накърняване на личното достойнство :rolleyes:. А тука вече почти никой не ми се връзва. На добре отиват нещата в тая държава.
 
От: Преброяване на хейтърите

Брей тоя форум е таман за мене,ако е на Бг дай линк :wink:
А м/у другото да споделя:

Тия дни се заседях в един друг форум, на друга тематика. Направи ми впечатление, че цари всеобщо неведение по един-два специализирани въпроса и съвсем културно, любезно, и интельигентно почнах да им пиша и обяснявам, ама нищо общо с тукашния Ноке и... Още на 6-тото мнение ме накачулиха, разбираш ли, 4-5 мембъра да ма псуват и да ми обясняват колко съм прост :D . Малко по-късно забелязах че светя сигнално-червено, няколко модератора (там са много) усърдно ми трият мненията (аз бях понаваксал м/увременно...):mrgreen:, а баш-админят ми шибнал "наказание" + строго мъмрене на лична бележка...

Та, хейтърлъкът вирее само там дето не се диша от комплекси и от простотия. Квото и да му кажеш на таквоз, все ще го приеме като накърняване на личното достойнство :rolleyes:. А тука вече почти никой не ми се връзва. На добре отиват нещата в тая държава.
 
От: Преброяване на хейтърите

Брей тоя форум е таман за мене,ако е на Бг дай линк :wink:
Пратих ти го :) .
 
От: Преброяване на хейтърите

Не мий ясна темата нещо - 'Преброяване на хейтърите'
Как ще стане преброяването? кой се мисли за хейтър да си дигне ръката ли?
Или ако мислим некой за хейтър да му кажем никнейма?
Нещо не е доуточнено, затуй не мога дам мнение:mrgreen:

Ама форума си е супер. Има върли хейтъри, както и доста любезни потребители
От тез много любезните нещо се обривам, но сигурно се дължи на страничните ефекти:-o
 
Re: От: Преброяване на хейтърите

По-хубаво ще е да преброите нормалните колко са... че от личен опит знам че се преброяват на пръсти.
Аз пък си мисля, че е обратното. :) Да има доста остри влизания, но нормално - все пак не сме в някоя френска провинция, където хората карат колела с тънки рамки по бели дантелени гащи. :)

Даже и аз от време на време си имам моментите. ;)
 
От: Re: От: Преброяване на хейтърите

Аз пък си мисля, че е обратното. :) Да има доста остри влизания, но нормално - все пак не сме в някоя френска провинция, където хората карат колела с тънки рамки по бели дантелени гащи. :)

Хаха, и по-добре, че не сме.
 
От: Преброяване на хейтърите

Не мий ясна темата нещо - 'Преброяване на хейтърите'
Как ще стане преброяването? кой се мисли за хейтър да си дигне ръката ли?
Или ако мислим некой за хейтър да му кажем никнейма?
Нещо не е доуточнено, затуй не мога дам мнение:mrgreen:

Ама форума си е супер. Има върли хейтъри, както и доста любезни потребители
От тез много любезните нещо се обривам, но сигурно се дължи на страничните ефекти:-o

Темата е ясна - всеки, който е надзърнал и писал тук е хейтър :D Нокето доказа, че сме най-тачени, щом от любезности в 'онзи форум' се е подпалил от неразбирачи :D
 
От: Преброяване на хейтърите

АЗ! ако под хейтър разбирате човек който си казва всичко без да му пука за околните. Ама и такива хора трябва да има,че почвате да летите в облаците

Съгласен съм с теб, колега. Живеем в свободна страна и всеки може да изказва мнението си - хубаво или лошо за околните! :)
 
От: Преброяване на хейтърите

Тези мнения от типа 'Съгласен съм с теб', не са за тука:wink:
 
От: Re: От: Преброяване на хейтърите

Да има доста остри влизания

За грубо влизане отЗад.. не се ли дава директен червен картон.. :)) По това форума си прилича с Футбола или СеХа
 
От: Re: От: Преброяване на хейтърите

За грубо влизане отЗад.. не се ли дава директен червен картон.. :)) По това форума си прилича с Футбола или СеХа
Според мен Стойнев не разбира о български футбол, но това лично мнение:)
 
От: Преброяване на хейтърите

По-скоро не ме притесняват хейтърите, а гейтърите в обществото. Чак и парад на меката пишка имат, а хейтърите нищо.
 

Горе