Предлагам 11 домейна

60лв не можеш да си позволиш за супер невероятен домейн, от който може да изкараш маса пари?
Това не е разход, това е инвестиция!
Аз бях ти написал много дълъг коментар на предишния пост. За някои нови ниши, но го изтрих преди да го пусна. И въобще за домейните. Кои нови разширения според мен могат да пробият. И други неща.
Преди да ти видя коментара, мислех да пусна .ком който регнах преди няколко дни. Той ми е от тия не-по-неутралните, оценявам го на средна хубост в моя списък.
 
На твое място бих пуснал тема, че продавам bitka.com. Сипвам си едно и чакам цирк.
Набелязал съм няколко домейна за хора от форума. Не са осмиване, цирк, подигравка. Напротив. По-скоро са някакъв респект или пречупване на моето виждане през никовете им. Без да познавам хората, така че може и да фейл, но последно ми хрумна един домейн за Блинки
 
Набелязал съм няколко домейна за хора от форума. Не са осмиване, цирк, подигравка. Напротив. По-скоро са някакъв респект или пречупване на моето виждане през никовете им. Без да познавам хората, така че може и да фейл, но последно ми хрумна един домейн за Блинки
Че взех и го регнах.
 
Няколко добри за дейтинг .бг .ком. нет. преди малко... единия направо взривява, класика в жанра.
 
Последно редактирано:
Напиши горе-долу в кои сфери са - обща тематика, дрехи, електроника и т.н.
Примерно, на мен ми трябва домейн/бранд за дрехи в момента. Няма смисъл да си губим времето взаимно, ако е нещо различно.

Иначе, ако смяташ, че си добър разгледай тази тема(ако вече не си)
Разгледах я. Евентуалния поръчител, обикновено не знае какъв тип домейн иска. В други условия това би било бизнес.
Ами същото ще кажа, влезте с 50% и ще регна 4 букви.бг за дрехи, който няма аналог. Учудващо е, че е свободен.
България сме много малък пазар. За мен, ако не вложиш бая пари да рекламираш нещото си, е все тая както казва пепо. Ако искаш домейн който няма нужда от брандиране @дефа<-

Човек, толкова са много, че не знам откъде да започна. Почти всеки ден ми изскачат нови и нови. На фона на това коя година сме и повечето наистина секси домейни са регнати.
Но следващия ще е.бг

Представям си какво търсят хората в интернет, какви думи пишат в търсачката.

И оставям много грешно впечатление за възможностите си и най-вече за това какъв човек съм. Кроили са ме на широко, направили са ме по-различен от обществото, но аз не се смятам за повече или по-различен.

Добре разбирам маниерите на едно затворено общество. Вътрешният кръг.
 
Последно редактирано:
Покажи поне 1 реален домейн, който си регистрирал (няма как да ти го откраднат) и по твоите критерии е перфектен.
Другото са само приказки.
Да, интересно ще е.
 
Покажи поне 1 реален домейн, който си регистрирал (няма как да ти го откраднат) и по твоите критерии е перфектен.
Другото са само приказки.
Не съм видял никаква реална подкрепа за да показвам каквото и да било.
 
Подкрепа?!?
До момента показваш тотално непознаване на бизнеса с домейни, каква подкрепа и защо трябва да ти оказва някой?
Ако искаш да те вземат насериозно (в което отдавна се съмнявам), просто покажи собствен домейн, за да реши някой да ти ползва "посредничеството".
 
Подкрепа?!?
До момента показваш тотално непознаване на бизнеса с домейни, каква подкрепа и защо трябва да ти оказва някой?
Ако искаш да те вземат насериозно (в което отдавна се съмнявам), просто покажи собствен домейн, за да реши някой да ти ползва "посредничеството".
Да, покажи нещо интересно и аз ще си платя за "услугата"
 
Подкрепа?!?
До момента показваш тотално непознаване на бизнеса с домейни, каква подкрепа и защо трябва да ти оказва някой?
Ако искаш да те вземат насериозно (в което отдавна се съмнявам), просто покажи собствен домейн, за да реши някой да ти ползва "посредничеството".
Това, което правя не е посредничество, точно. Просто ми хрумват.
 
Да, покажи нещо интересно и аз ще си платя за "услугата"
Много грубо изказване "аз ще си платя за услугата".
 

Горе