Предложете някой добър сериал

Uncle Drew . . .
 
Някой гледал ли е филма 300?
 
Гледай star wars
То едва ли има някой, който да е гледал филми и да не ги е гледал :)
Според мен повечето са пуканка, но може би най-добрия е The Rise of Skywalker
Като цяло е по-различен от май всички други.

А, иначе аз ти препоръчвам Valerian and the City of a Thousand Planets - това е буквално приказка, Ready player One също беше добре, но почти винаги холовудските филми в последните 10 минути трябва да ги осерат здраво. Затова и отличавам първите два, за които споменах. Някак си успяха да завършат силно.
 
  • Like
Реакции: OSH
То едва ли има някой, който да е гледал филми и да не ги е гледал :)
Според мен повечето са пуканка, но може би най-добрия е The Rise of Skywalker
Като цяло е по-различен от май всички други.

А, иначе аз ти препоръчвам Valerian and the City of a Thousand Planets - това е буквално приказка, Ready player One също беше добре, но почти винаги холовудските филми в последните 10 минути трябва да ги осерат здраво. Затова и отличавам първите два, за които споменах. Някак си успяха да завършат силно.
Ready player One съм го гледал.
Казвайте sci-fi филми
 
Ready player One съм го гледал.
Казвайте sci-fi филми
Open Your Eyes или римейка Vanilla Sky, според мен испанския е по-добър.
Memento.
Inception.
Minority Report.
District 9.
The Day the Earth Stood Still.
Chyornaya Molniya.
Inside man.
 
  • Like
Реакции: OSH
1899 също. Още повече, че е от създателите на Dark - немците избиха рибата пак.
Тегав е много. Аз го изгледах и ми хареса. Но това не е сериал, който се смила лесно от масовата публика. Особено първите няколко епизода, докато стане ясно накъде отиват нещата. То и с Dark беше така - повечето хора не могат да хванат какво и защо се случва, да не говорим за след първи сезон... :)
 
@dimitur7
Много са.
Не знам точно дали към по-класическа фантастика клониш. Има много, който са в графа сайфай и са добри и повечето, или са по-стари, или не са успели да привлекат чак такова внимания и да се запомнят от публиката.

Phone Booth.
Locke.
Animal Farm.
 
  • Like
Реакции: OSH
@dimitur7
Много са.
Не знам точно дали към по-класическа фантастика клониш. Има много, който са в графа сайфай и са добри и повечето, или са по-стари, или не са успели да привлекат чак такова внимания и да се запомнят от публиката.

Phone Booth.
Locke.
Animal Farm.
Аз питах chat gpt ама 312B6A23-893B-4615-9B9B-92A125FBA3C4.png
 
Тези дни изгледах Super Pumped - Битката за Uber
Интересно е да се види какви мръсни номера са започнали да правят още от самото начало, както и на тях са им правили де.
 
Търся един филм, наречен Joe от 2014г по торентите го няма, или ако го има няма сиидъри, по други филмови платформи също го няма. Ако някой може да ме ориентира от къде мога да го гледам за без пари, ще съм благодарен

 
Последно редактирано:
Търся един филм, наречен Joe от 2014г по торентите го няма, или ако го има няма сиидъри, по други филмови платформи също го няма. Ако някой може да ме ориентира от къде мога да го гледам за без пари, ще съм благодарен

Пробвал ли си в DC++ руските хъбове?
 
Търся един филм, наречен Joe от 2014г по торентите го няма, или ако го има няма сиидъри, по други филмови платформи също го няма. Ако някой може да ме ориентира от къде мога да го гледам за без пари, ще съм благодарен


В торентгалакси има сийдъри, само че филмът е от 2013г.
 

Горе