През 2010 изкарах...

През 2010 изкарах...

  • до 100 лв.

    Votes: 60 26.0%
  • до 300 лв.

    Votes: 18 7.8%
  • до 1000 лв.

    Votes: 28 12.1%
  • до 3000 лв.

    Votes: 30 13.0%
  • до 10 000 лв.

    Votes: 23 10.0%
  • до 20 000 лв.

    Votes: 30 13.0%
  • над 20 000 лв.

    Votes: 42 18.2%

  • Общо гласове
    231
vetzkov братле точно такъв атитюд се иска ... Still here haters :) добрите хора не могат да бъдат спрени :)

На всички пожелавам 2011 да е по добра година... и да го изкъртим този интернет :)
\

мда братле, аз затова и съм цъкнал на една от хубавите опции в анкетата, защото haters gonna hate ама ние си мачкаме
 
От: Re: През 2010 изкарах...

vetzkov братле точно такъв атитюд се иска ... Still here haters :) добрите хора не могат да бъдат спрени :)

На всички пожелавам 2011 да е по добра година... и да го изкъртим този интернет :)

Определено ще е така сигурен съм :)
Поне аз 2011 я започнах с летящ старт, докато 2010 ми беше пълно мъртвило :)
 
От: През 2010 изкарах...

Мен ме блъсна мотор лятото (август месец).. =D
Няма майтап.. като гледам има някалво проклятие над предприемачите.. :D

/това беше в отговор на един от първите постове, на първа страница.. но не можах да го едитна нещо и да добавя цитата/ :S
 
\

мда братле, аз затова и съм цъкнал на една от хубавите опции в анкетата, защото haters gonna hate ама ние си мачкаме

Поздрвче :) и на всички пожелавам повече лонг търм проекти в търсене на поредната ниша над 20к в духа на анкетата:)

[video=youtube;B9RpDUwuPQo]http://www.youtube.com/watch?v=B9RpDUwuPQo[/video]

[video=youtube;Y9sptmFjcMs]http://www.youtube.com/watch?v=Y9sptmFjcMs[/video]
 
Последно редактирано от модератор:
От: През 2010 изкарах...

15k$ за 2010 .но може би 20к$ ако си сметна и пейпал-а ..добра беше годинката 2010..дано и 2011 е така..ама като за начало хич не се очертава добре,.
 
От: През 2010 изкарах...

около 300$ за 6 месеца онлайн бизнес , за мен е добре като се има в предвид че не разбирам много от нещата
Тази година повече, отделай и време за четене, защото съм забелязал, че колкото си по навътре и ги чаткаш толкова повече мерител и за това са доходите изкарвани от знанията. Пожелавам ти тази година да надхвърлиш сумата многократно. ;) И на всеки друг. Запоменте от мен, ако има желание ще има и резултати. ;)
 
От: Re: През 2010 изкарах...

Ако смятаме абсолютно всички доходи доста над 20К, даже над 100К, но от сайтове само 50 лв. имам, ама ме кефят.
 
От: През 2010 изкарах...

Имам чувството, че някои не са изкарали и 200 лева ама пред компютъра избиват комплекси.Не виждам смисъл да се тръби кой колко изкарва и да се гледа в канчето на другия.Няма да се учудя ако в скоро време и данъчните почнат да ни питат колко изкарваме, като гледат тези колосални суми :).
 
От: През 2010 изкарах...

За много години, пожелавам на всички успешна година.
Та за анкетата - не разбрах дали са обороти или чиста печалба.
От физическия за 9 месеца имам печалба до 1000лева, с интернет магазина за 6 месеца имам около 3000 лева....
Годината започна направо перфектно, надявам се така и да завърши:)
 
От: През 2010 изкарах...

15k$ за 2010 .но може би 20к$ ако си сметна и пейпал-а ..добра беше годинката 2010..дано и 2011 е така..ама като за начало хич не се очертава добре,.

Бат Наско значи ти тези от Пейпала не ги смяташ за пари, защото аз мислех да ги декларирам но само мислех
 
От: През 2010 изкарах...

естествено че ги мисля..нали за това имам Пейпал:) но просто съм получавал повечето пари или чек или wire.
Бат Наско значи ти тези от Пейпала не ги смяташ за пари, защото аз мислех да ги декларирам но само мислех
 
От: През 2010 изкарах...

Те се чудят откъде да съберат, но причината не е че няма пари. Пари има, просто искат още.
Що си мислите че държавата няма пари?
Явно кампанията за промиване на мозъци на бат Бойко е сработила. Просто ако си прибираха парите без такова солидно оправдание като "няма пари", досега да са го разчленили. Но когато една лъжа се повтаря стократно става истина. За това служат познатите ни медии които постоянно това тръбят.
Айде да не се отплесвам от темата. Честита нова година и честито на всички именници.

Най-точно казано :)
 
От: Re: През 2010 изкарах...

Жалко, че е малко кризисна ситуация иначе преди се печелеше и по - добре
 

Горе