Премахване тотално на ДПС като партия!

Да се премахне ли тотално ДПС


  • Общо гласове
    24
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Какво да ги давам. Въртяха ги по Господари на ефира и къде ли още не.

Ти сигурно се майтапиш :D и как очакваш да стане това което се говори в клиповете?

Феса ще поведе въстание с турците които се върнаха от Голямата екскурзия?

турците от турция или турците от България ще си връщат земите (по-горе не схванах)- явно е първото, щом казваш, че сега територията е към България
според мен Турция няма никакво желание да присъединява каквато и територия да е към себе си
1 - първо защото очаква да влезе в ЕС и има много по-големи проекти (тия няколко хил. кв. км. ще й бъдат само в тежест)
2 - и второ защото много голяма част от тяхната територия всъщност е Кюрдистан :)
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Изкушавам се да отговоря, но ще изчакам Redrum да мине през темата и да направи коментар.
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Мммммм, нортчо ти си бил резан ли бре???
 
От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

аз съм туркиня и не гласувам за ДПС,

Какво значи ''туркиня''?

Турски поданик ли си или българка с мюсюлманско вероизповедание, защото разликата е огромна?

Основното население на България е българско, независимо от религия, етнос и раса. Да се асоциираш с конкретна държава, като националност, заради религия, изповядвана в много страни е несериозно, но ти прави чест, че не гласуваш първосигнално.

Дали да се забрани ДПС? Разбира се, че не. Сори, душе! :)
По каквато и причина да гласуват българомохамеданите за тази партия е факт, че я приемат за свой представител в парламента. Това, че генерират вот, позволяващ им да бъдат патерица на куците партии, за да могат да управляват не е по вина на ДПС, а по вина на куците партии.
 
Последно редактирано:
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Мммммм, нортчо ти си бил резан ли бре???

Темата ти е може би една от най-тъпите съществували някога. Дори може да се конкурираш с @далас...
Поне като ще питаш да се "премахне" :)mrgreen:) ли ДПС, да беше уточниш как точно си представяш да се премахне..защото има много начини - едни са добри, други лоши.
За да напишеш поне няколко възможни начина да се премахне ДПС е трябвало да си напънеш мозъка...а като гледам не си го направил.
Ти със сигурност си имал предвид от немислимите варианти за премахването на ДПС..защото темата си я пуснал в отговор на това, че някой ти е казал (все едно сме в детската градина :mrgreen: ), че не говориш против дпс...хахаха... шЪ умръ

п.п.браво на @nandibandi, коментар точно на мястото. Дано @s01 се върне за да отговори защото и мен ме интересува :)
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Норт ми каза ''браво'' ! :-o
 
Според мен трябва да се изметат всички партии и да се създадат нови, които наистина мислят за благото на народа и да не бъдат ръководени от 'задкулисието'.
Но това няма как да се случи, за това е най-добре да се концентрираме върху това как да си осигурим добър стандарт при текущите обстоятелства, а не да се деркате за това кой какво направил за държавата. Всички правят едно и също - крадат и хвърлят пръст в очите(трохи в ръцете) на хората.
И по-важното е да не забравяме, че ние сме си виновни са всичко. Не става само с мрънкане по форумите и на маса.

„Слаб народ – слаба държава“
 
От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Ах как се засягаме като ни кажат истината нямам думи направо.
Анкетата иначе нарочно е пусната с публични резултати, за да те знам на къде залитваш. :-o
Темата ти е може би една от най-тъпите съществували някога. Дори може да се конкурираш с @далас...
Поне като ще питаш да се "премахне" :)mrgreen:) ли ДПС, да беше уточниш как точно си представяш да се премахне..защото има много начини - едни са добри, други лоши.
За да напишеш поне няколко възможни начина да се премахне ДПС е трябвало да си напънеш мозъка...а като гледам не си го направил.
Ти със сигурност си имал предвид от немислимите варианти за премахването на ДПС..защото темата си я пуснал в отговор на това, че някой ти е казал (все едно сме в детската градина :mrgreen: ), че не говориш против дпс...хахаха... шЪ умръ

п.п.браво на @nandibandi, коментар точно на мястото. Дано @s01 се върне за да отговори защото и мен ме интересува :)
 
От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Норт ми каза ''браво'' ! :-o

Какво се учудваш?
това което си написала и аз го мислех, но не ми се занимаваше да го пиша

Ах как се засягаме като ни кажат истината нямам думи направо.
Анкетата иначе нарочно е пусната с публични резултати, за да те знам на къде залитваш. :-o

и с какво си ме засегнал (не съм разбрал..ще извиняваш)

п.п. с горното не съм имал за цел да те засягам...но щом се чувстваш засегнат - искам да ти се извиня за това, че казах истината публично
 
От: От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Мен лично с нищо не си ме засегнал. просто разбрах какво подкрепяш и защо го подкрепяш. Обаче не ми се обяснява на другите нека сами да си направят изводите. Аз за мен си ги направих.
Хайде сега със здраве, и дигни мизата за пост, че ДПС и те имат доста за точене като ГРОБ. ;)
Какво се учудваш?
това което си написала и аз го мислех, но не ми се занимаваше да го пиша



и с какво си ме засегнал (не съм разбрал..ще извиняваш)

п.п. с горното не съм имал за цел да те засягам...но щом се чувстваш засегнат - искам да ти се извиня за това, че казах истината публично
 
От: От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Какво се учудваш?
това което си написала и аз го мислех, но не ми се занимаваше да го пиша

С Норт сме на едно мнение! :-o:-o:-o
 
От: От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Мен лично с нищо не си ме засегнал. просто разбрах какво подкрепяш и защо го подкрепяш. Обаче не ми се обяснява на другите нека сами да си направят изводите. Аз за мен си ги направих.
Хайде сега със здраве, и дигни мизата за пост, че ДПС и те имат доста за точене като ГРОБ. ;)

Едно е ясно - нищо не си разбрал :)
Като вземем капацитета на тази тема..не се учудвам :oops:

С Норт сме на едно мнение! :-o:-o:-o

@s01 посети темата, но не остави коментар. Добре, че не писах това което ти писа, защото сега щеше да ме е яд :twisted:
 
От: От: От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Мен не ме е яд, че не е отговорила на въпроса, а че го е приела, като нападка.

s01, нямам лоши чувства към теб, заради твоя етнос или религиозна принадлежност - само към националното ти самоопределяне, при положение, че едва ли си ходила някога в Турция.

Щом не отговаряш на въпроса защо се самообявяваш за ''туркиня'', значи не си турски, а български поданик. :)

п.с. Абе кво става с опцията за цитат? Много бъгове във форума, напоследък... И линковете към картинки и чужди емотикони... Не ми харесва така!:)
 
От: От: От: От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Опцията за цитат си работи. Ако спреш да триеш затварящата скоба ] всичко ще излиза както трябва. Явно от работа с форуми, разбираш толкова, колкото и от политика. :p
 
От: От: От: От: От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Опцията за цитат си работи. Ако спреш да триеш затварящата скоба ] всичко ще излиза както трябва. Явно от работа с форуми, разбираш толкова, колкото и от политика. :p

Не разбирам от работа с форуми, то е ясно. Но пък успях да те цитирам - това значи ли, че разбирам достатъчно от политика, че да дам личното си мнение? :wink:
 
От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Излез от филма, аз съм туркиня и не гласувам за ДПС, не гласувам и за БОЛЕН Сидеров, който скача и се отваря на случайни хора като пълен дебил.. И независимо дали си турчин, циганин, евреин или гей не те прави по-лошо качество човек

О, и да допълня - Трябва да имаш много ограничено мислене, за да слагаш всички под общ знаменател (не говоря конкретно за теб, а попринцип)
Виж сега, ще ти го обясня накратко. Нямаме нищо против турците, като отделни индивиди. Оставям настрана, че най-вероятно генетично не си туркиня, а си ислямизирана етническа българка, защото не мога да го докажа, докато не си направиш генетичен тест :p ОБАЧЕ, политическата власт на ДПС се дава главно от хора от твоя етнос, за това ще ви слагам под общ знаменател и когато се каже турци в България, това е равно на ДПС. Нищожно малък процент от турците гласуват за други партии, особено от селските райони.
 
От: От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Какво значи ''туркиня''?

Турски поданик ли си или българка с мюсюлманско вероизповедание, защото разликата е огромна?

Основното население на България е българско, независимо от религия, етнос и раса. Да се асоциираш с конкретна държава, като националност, заради религия, изповядвана в много страни е несериозно, но ти прави чест, че не гласуваш първосигнално.

Дали да се забрани ДПС? Разбира се, че не. Сори, душе! :)
По каквато и причина да гласуват българомохамеданите за тази партия е факт, че я приемат за свой представител в парламента. Това, че генерират вот, позволяващ им да бъдат патерица на куците партии, за да могат да управляват не е по вина на ДПС, а по вина на куците партии.
Колежке, ти за етноси да си чувала? В България има два няколко типа мюсюлмани - турци, българи и цигани. Въпросната госпожица е сигурно етническа туркиня, та за това се самоопределя като туркиня. Да, основното население в тая държава е българско (т.е. етнически българи), но има и други етноси. Това да приравняваш гражданство с етническа принадлежност е възможно най-нелепото нещо.
 
От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

турците от турция или турците от България ще си връщат земите (по-горе не схванах)- явно е първото, щом казваш, че сега територията е към България
според мен Турция няма никакво желание да присъединява каквато и територия да е към себе си
1 - първо защото очаква да влезе в ЕС и има много по-големи проекти (тия няколко хил. кв. км. ще й бъдат само в тежест)
2 - и второ защото много голяма част от тяхната територия всъщност е Кюрдистан :)
Не е зле да се поинтересуваш от геополитическата доктрина на неоосманизма.

Ей ти едно научно четиво: Неоосманизмът като идеологическа обосновка на турската геополитика

Това ще ти отговори на въпроса дали турците искат или не искат да присъединяват територии, да оставим на страна десетките примери от последните години, които са в подкрепа на обратното.
 
От: От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Колежке, ти за етноси да си чувала? В България има два няколко типа мюсюлмани - турци, българи и цигани. Въпросната госпожица е сигурно етническа туркиня, та за това се самоопределя като туркиня. Да, основното население в тая държава е българско (т.е. етнически българи), но има и други етноси. Това да приравняваш гражданство с етническа принадлежност е възможно най-нелепото нещо.

Колега, ако четете по-внимателно ще забележите, че питам колежката за нейното поданство, а не за етноса и. Относно нейния етнос, сам сте отговорил в поста си към нея.

Колкото до видовете етноси в българия - грешите, въпреки че се опитвате да звучите така компетентно. Има българомохамедани в страната, но не и турски етнос, защото корените на тези наши сънародници са български, за разлика от тези на любимите Ви цигани.:)

Не приравнявам гражданство и етнос. Не ми приписвайте грешки. Правя достатъчно и сама, без Ваша помощ.:)
 

Горе