Прилича ли на звезда Блинки, или просто Петя е голям майстор на фотошопа?

Като гледам как хубаво интервюира Петя, чак на мене ми се прищява да ме интервюират, белким ми се дигне самочувствието малко :(
Всеки предприемач ще интервюирам, стига да има желание. Чувствай се поканен. :)
 
Да, и са с и Ейнжъл :)
На мен пък не ми се отдаде, дори за 7 профила..явно съм объркан генерално..Блинки да каже :p

Бай дЪ Уей, се се чудя какво трябва да означава - "да опозная" виртуалните хора :) С кой пи, с кой спа, с кой се би, с кой се храни, та си толкова уверен, че виртуалният образ е това, което мозъкът ти внушава :D:D:love:

Брех тие VR и тн гламари, верно ще се окаже, че горе-долу правилно са преценили къде има хляб :)
 
Умишлено го Удъртиха.. На тия "колажи" изглежда по-дърт и от мен :) Не знам Петя мъдрост ли е гонела..кво ли :)
Мъдростта се е вкопчила в него. ;)
 
Всеки предприемач ще интервюирам, стига да има желание. Чувствай се поканен. :)
Аз искам РИАЛ интерview :) Ама без да си измисляш и да бичиш фотошопа ахахах Само нз дали трябва да идвам в Унгария или Чехия, или сме си У дома??!
По скоро се чудя как ще ме изкараш предприемач. :) въпреки, че е явно имаш опит и с това ;)
 
Аз искам РИАЛ интерview Ама без да си измисляш и да бичиш фотошопа ахахах Само нз дали трябва да идвам в Унгария или Чехия, или сме си У дома??!
По скоро се чудя как ще ме изкараш предприемач. въпреки, че е явно имаш опит и с това

Идвай в Словакия, ще изнамерим предприемаческа случка за интервю... :)
 
Аз ше поизчакам да ми се вдигне малко предприемаческия авторитет че на гол гъз интервю не се дава.
 
[/QUOTE]
Аз ше поизчакам да ми се вдигне малко предприемаческия авторитет че на гол гъз интервю не се дава.


Имаш солиден предприемачески авторитет за цял роман... ;)
 
Последно редактирано:
Аз ше поизчакам да ми се вдигне малко предприемаческия авторитет че на гол гъз интервю не се дава.
ахахаха мега сарказъм AGAIN :D
ТИ СИ ИКОНА тук, не забравяй :)
Заеби външните тоалетни, заеби нощните върколаци и торбаланите ахаха
Дей interвиеУ на Петя и сичките пътища към успеха, Бойко одма ще ти асвалтира :D
 
Айде почна се с комплиментите и отсега се изчервявам... смятай каква сдухвация ще е на интервюто o_O То си е направо покана човек да почне да украсява и да лъже само и само да оправдае виртуалния образ.

По-добре тупанфайтера че е мераклия (сам не си вярва ама е набрал малко смелост в момента).
 
Тупана е олицетворение не само на теб, ами на всичката бг-виртуална гняс :) Но сега си ляга, не щото не му е интерсно, ами щото го боли дедовия.. общо взето ахахах

Продължавайте да тъпчете контент, хай дано се припознаете У некой национален герой.. само глейте да не е некой от селските среднощни приказки, дет изкача жевотното от дупката на външната тоВалетна и ти захапва достойнството и дърпа ли дърпааа ахахаха

А интерview-то зарежи за кат си във фаза форумен СВРЪХОБРАЗ, какъвто явно в момента определено не си :p
 
Едно интервю на Ноке и серия интервюта на мадгугълтупана. Но всяко от неговите да се раздели на "светла" и "тъмна" част. В светлата да ни спечели симпатиите като говорещ нормално умен човек, както казва, че бил в живота - човек, за когото никой лоша дума не можел да каже (е, освен брат му, де):). А в "тъмната" ще си излее дълбоко скритото, охулвайки де що има, и ще развали създаденото добро впечетление (мен лично с тая част ще ми спечели симпатиите). Така ще възцари едно почти божествено равновесие.:)
 
Едно интервю на Ноке и серия интервюта на мадгугълтупана. Но всяко от неговите да се раздели на "светла" и "тъмна" част. В светлата да ни спечели симпатиите като говорещ нормално умен човек, както казва, че бил в живота - човек, за когото никой лоша дума не можел да каже (е, освен брат му, де):). А в "тъмната" ще си излее дълбоко скритото, охулвайки де що има, и ще развали създаденото добро впечетление (мен лично с тая част ще ми спечели симпатиите). Така ще възцари едно почти божествено равновесие.:)

Достатъчно е просто да насрочат едното интервю преди 20:00 часа, а другото - след :D
 
Интервютата са скучни, но виж - дебати, като видео, ей това е сеир, и може да се слуша после като подкаст. Мен ме пишете с някой бъткойнър.

и тая тема какъв и е контекста? откъде се появила? изрязана е от някоя тема ли? Нещо не мога да разбера за какво интервю става въпрос с банко.
 
Нещо не мога да разбера за какво интервю става въпрос с банко.
Ей, нарцис:) Нищо не четеш, освен собствените си постове:) Една страница назад не си прочел, ей го интервюто:
avatar-png.22511
iu

Ами - същичкият! Фотошопърите, сложете му един мустак да го видим бе, моля ви.:)

Иначе той и Йосиф Висарионович бе известен като "бащата на народите", затова и двамата споделяте общо загрижено за челядта изражение. Някои от методите ви също се припокриват, да не забравяме бруталнара сеч в "черния списък": "Има коментари - има проблем. Няма коментари - няма проблем.":)
----------------------------------------------------------------------------------------------
Има го и тоя момент с:

Отновно припомням частта от интервюто на Петя с Блинки през далечната 2012-та:
"Здравей Банко, току=що те представихме прец аудиторията на Интер Реклама. Нека преминем към интервюто, като започнем с един интересен въпрос - замислял ли си се да просперираш като рекламно лице? Ще устоиш ли пред обектива?

Здравей и благодаря за интересното начало на разговора. Започваме силно! Никога не съм се замислял по този въпрос, може би не бих отказал оферта (смее се). Засега обаче смятам да се придържам към основната си професия"

Христонев напипа бизнес момента с
oleum-ricini-jpg.22514

"Химакс" вие сте: "Сталинската" е ПРЕДИ, със запек, "Бенисиоделторовската" е СЛЕД освобождаването.:)
Ето и на отделно:
 
Ама как лъжеш само, за да създадеш малко съспенс. :)
Не е показвала. Щях да запомня. Всъщност какво да е показвала? :)
Тука стана по-зле от бг мама...
Да, за това ги боднах отделно тук тези мнения. ;)
 
Ама как лъжеш само, за да създадеш малко съспенс. :)
Сакън човек да не те изкара малко по-интересна и веднага трябва да подскочиш като ощипана.
Не ти е за първи път.
 
Значи , след 80 коментара излиза, че Блинки си е хубав, обаче Петя го е ДО разхубавила. Тупан бота си взима хапчетата и е супер "calm". Noke иска и той да е с готин аватар, ама няма. А пък Нанди била натурално красива и не и трябва фотошоп. Това ли е на кратко в тази тема, понеже не я следя много, но искам да наваксам ? :p
 
Сакън човек да не те изкара малко по-интересна и веднага трябва да подскочиш като ощипана.
Не ти е за първи път.
Ти си по-загрижен за форумния ми образ от мен самата - що така?

И по-важно: как планираш да организираш виенския бал тая година в условия на пандемия? ;)
 

Горе